ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Протиправні дії українських шовіністів є найкращою пропогандою Русинства!

"Кляті москалі"(Мантра шовіністів), добилися визнання національної меньшини Русинів у США, Канаді і половині Євродержав - загалом у 23 державах! В десяткові демократичних держав, не таких корупційних, проведена кодифікація Русинської мови, працюють школи і кафедри! Незважаючи на ТРЬОХМІЛІОННИЙ НАРОД Русинів, українські праворадикали порушуючи Божі Заповіді і Права Людини повторятимуть як Мантри, про верховенство української раси (до якої не належать) - "Україна для українців"...
Шовіністи Закарпаття - сліпі котята, бо майже у всіх тече Русинська кров, як у Івана Франка і Лесі Українки. Незважаючи, що єдиним внутрішнім ворогом України є олігархат, недолугі по указці олігархів, готові потопити державу у міжнаціональних війнах, постійно загострюючи міжнаціональні відносини.
Як можна сприймати демонстрацію в Ужгороді 8 праворадикалів, де 800-900 тисяч населення є генетичними Русинами? До речі, одна із Русинських організацій Закарпаття зібрала 150 тисяч підписів громадян у двух районах, котрі хочуть себе ідентифікувати Русинами(підписи конфісковані СБУ).
Протиправні дії та провокації українських шовіністів закарпатського розливу, та геноцид народу владою клептократів є найкращою пропагандою Русинства та допомагає закарпатцям набути ідентифікації, згідно 5 Божої Заповіді: " Шануй батька і матір..."

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов