Новости Ужгорода и Закарпатья


ГЛАВНАЯ | МАТЕРИАЛЫ | ГЛАС НАРОДА | АРХИВ | ДОСКА ОБЬЯВЛЕНИЙ | ЗНАКОМСТВА | ENGLISH | RSS-лента | РЕКЛАМА

Новости
Ужгород | Украина | мир
Выборы в Киеве · политика · общество · экономика · культура · спорт · криминал · ЧП
человек · экология · анонс · разное · официоз · дайджест · наука · туризм · образование · скандал

Вся лента новостей
06.04.05 (11:19)

Віктор Пехньо: "Я працюю не на партії, а на державу"


Нова влада урочисто декларувала, що у своїх діях буде дотримуватись тільки Закону. Але вже з перших своїх днів місцеві новопоставленні керівники почали грубо нехтувати законом, примушуючи “добровільно” звільнятися десяткам і сотням неугодним підлеглих. Більшість безропотно писали заяви “за власним бажанням”, але й є такі люди, що не поступаються своїми принципами і розуміють слово демократія, як синомініми слів – “Закон” і “право вибору”.


Одним з тих, що вирішив відкрито відстоювати свої права – начальник Держінспекції з контролю за цінам в Закарпатській області Віктор Пехньо. На чисельні рекомендації нині вже екс-заступнка голови ОДА та керівника обласних податківців Ігоря Кріля якнайшвидше звільнити кабінет, Віктор Пехньо зазначив що не має правових підстав для його звільнення. “Я працюю не на партії, а на державу”, – підсумував він. Показник ефективності його керування наочний, за рік його керування Закарпатське управління піднялось по всіх показниках з 26 міста на 8 в Україні.
До того ж вирішення питання призначенням чи звільнення – компетенція виключно київського керівництва Держінспекції. Останнє, до речі, відзначило на підсумковій колегії роботу Закарпатського управління як одну з найкращих. Проте це не завадило В.Балозі віддати наказ опечатати кабінет Віктора Пехньо. Що і було зроблено 18 березня керівником апарату ОДА Михайлом Поповичем . На протест щодо незаконності таких дій, керівник апарату Віктору Пехньо було запропоновано звернутись до суду та прокуратури.
Цікавий момент, на колегії Держінспекції з контролю за цінами, що проходила 24-25 березня у Дніпропетровську, колеги В.Пехньо з усіх регіонів України були здивовані таким нехтуванням Закону та “безпредєлом” який чиниться в нашому краї. Адже в жодній області жоден губернатор не дозволяє собі таких “вибриків”. Ніде до керівників обласних Держінспекцій не виникало претензій і тим більше жоден губрнатор не надавав таких антизаконних та антикоституційних наказів.
Коріння губернаторської нелюбові криється не тільки у “неправильній” політичній симпатії В. Пехньо (він ніколи не приховував, та й і тепер не приховує, що голосував на виборах за Януковича), але й в тому, що саме він перевіряв минулого року діяльність Мукачівського ТОВ “Фарм”, яке підвищило роздрібні ціни на ліки. Засновником “Фарму” є заст. голови
Мукачівського голови Йосип Кулл...
Зі свого боку чи єдиним озвученим аргументом проти Віктора Пехньо була претензія щодо “старого обличчя старої влади” та “виконання політичних замовлень”, проте, жодного аргументу який би це підтверджував наведено не було.
Минулого тижня в ОДА працювала київська перевірка, яка детально аналізувала роботу керованого п. Пехньо управління і саме вона поставить точку у правомочності губернаторських претензій. Сам же Віктор Пехньо переконаний, що у всьому завжди повинен панувати Закон. І тільки так можна побудувати дійсно сильну, демократичну державу. Він зараз відстоює не стільки своє право працювати, скільки право панування Закону над беззаконням. І працює, в одному із кабінетів своїх підлеглих.
Потрапити до свого кабінету, який вже опечатаний третій тиждень, він не може. Керівник апарату ОДА Михайло Попович навідсіч відмовився відкрити кабінет і пригрозив що може опломбувати й інші. За його словами він діє згідно розпорядження голови ОДА. Останнє, до речі, зникло у невідомому напрямку ще минулого тижня...
На сьогоднішній (6 квітня) прес-конференції в ОДА Віктор Балога зазначив, що переконий у правильності звільнення Віктора Пехньо, оскільки ніби-то знайдений ряд порушень у роботі його управління. Разом з тим начальник Держінспекції по контролю за цінами в Україні Анатолій Козленко нещодавно зазначив що підстав для звільнення керівника обласного управління не має.
Чим закінчиться це протистояння – поки невідомо. Адже на вагах справедливості – Закон та політичні амбіції. Що ж переможе?

Влад Востоков


відправити другу / Версія для друку


ОБГОВОРЕННЯ:

Нестор
06.04.05 (22:15)
А як же "нове обличчя нової влади" - Ернест Нусер? Про це пан Балога мовчить? За що ми боролися у Мукачевому?

Влас
06.04.05 (23:25)
В тому-то і справа... Адже наскільки я знаю, В.Пехньо, дійсно, спец. А у Балоги недобрі радники, які штовхають його на зайві конфлікти, саме тоді, коли цього можна і треба було б уникнути. А врешті-решт страждає справа.

катя
07.04.05 (10:50)
Власне, і сам Балога далеко не нове обличчя у теперішній "демократичній" владі. Пригадується, у 1999 році за його губернаторства Закарпаття дало тепер уже поганому Кучмі 99,9% голосів. Пан Б. про це забув, чи то неетично зараз згадувати такі речі? Мабуть, то був якийсь суперплан на шляху до демократії? А щодо переслідувань, то їх дуже багато. Причому подекуди "просять" піти справжніх професіоналів. Хоча, і непрофі мали би звільнятися на законних підставах, а не так як це робиться зараз.

Добавить комментарий
Имя:    Е-mail (необов’язково):
Комментарий:


Для того, чтобы ваш комментарий был добавлен, вам нужно ввести код, кторый вы видите на картинке под этим сообщением. Если код будет введен неправильно - комментарий не появится. Если не можете разобрать код - нажмите "обновить" в меню браузера и код изменится.
  


НОВОСТИ TV.UKR.NET

Загрузка...


Подібні новини:

06.07.08 (00:15)
Козориз предпочел Ужгороду и Львову Харьковских Горожан


06.07.08 (00:07)
Правые экстремисты забросали яйцами гей-парад в Будапеште


05.07.08 (22:39)
Скандальное представление начальника Ужгородской милиции ВИДЕОСЮЖЕТ


05.07.08 (19:57)
Алина Кабаева беременна, кто отец будущего первенца?


05.07.08 (19:36)
Председателем Закарпатского "ЕЦ" стал Иван Балога


05.07.08 (19:30)
TANGO TEMPO: Закарпатское танго


05.07.08 (18:23)
Закарпатье будет сотрудничать с Хорватией в туристической сфере


05.07.08 (17:14)
Гитлер капут


05.07.08 (17:11)
"Тур де Франс" приблизилась к опасной черте


05.07.08 (17:05)
Man beheads Hitler waxwork


05.07.08 (16:53)
Хакеры ограбили Citibank на миллионы долларов


05.07.08 (16:52)
Виктор Балога избран делегатом "Единого центра"


05.07.08 (16:45)
В Прикарпатье открылся фестиваль "Мизунська Zвигода"


05.07.08 (15:50)
Incident : Transcarpathian the Regional police-office is not executed by the order of Lutsenko


05.07.08 (14:51)
В Севастополе морские пехотинцы ВМС Украины избили депутатов


05.07.08 (14:48)
В Чехии открылся 43-й Международный кинофестиваль


05.07.08 (13:29)
Чехия празднует День святых Кирилла и Мефодия


05.07.08 (13:03)
На Ивана Купала на Закарпатье будет до 33° тепла


05.07.08 (12:24)
У истины простой язык


05.07.08 (12:19)
Президент Виктор Ющенко открыл пограничную заставу на острове Змеиный


05.07.08 (12:17)
Про найбільш резонансні злочини та події на 05.07.2008


05.07.08 (12:08)
Обзор словацкой прессы за неделю


05.07.08 (10:49)
Доллар загнали в коридор 4,66 - 5,044 грн/$1


05.07.08 (09:56)
Календарь счастливого отпускника


05.07.08 (09:52)
3000 украинцев получили "карту поляка"


05.07.08 (08:45)
В Киеве вышел новый сборник поэзий закарпатца Петра Медянки


05.07.08 (08:35)
Закарпатский оперуполномоченный, ставший причиной смерти 21-летнего парня, уходит от ответственности


05.07.08 (08:26)
Низкие зарплаты заставляют украинцев искать работу на Западе


05.07.08 (08:13)
Не забудьте привітати з Днем народження!


05.07.08 (01:43)
Закарпатье по стоимости земли на четвертом месте в Украине



   ПОИСК

   Резонанс
04.07.08 (16:53) суспільство
100-тысячному Ужгороду дают ГЕНЕРАЛА - начальником горотдела!
Коментарів 11

04.07.08 (19:54) політика
НАЦ-политика по-закарпатски
Коментарів 17

01.07.08 (18:45) суспільство
Ужгород как символ общего сволочизма в Украине
Коментарів 31

04.07.08 (21:45) суспільство
Шенгенская ЗОНА и права украинцев
Коментарів 1

02.07.08 (17:24) культура
Скрытые тайны Ужгородского кафедрального собора. ФОТО
Коментарів 9

05.07.08 (08:35) кримінал
Закарпатский оперуполномоченный, ставший причиной смерти 21-летнего парня, уходит от ответственности
Коментарів 0

03.07.08 (21:56) суспільство
Карпаторусские канадцы. Русь, руснаки, русины...ОКОНЧАНИЕ
Коментарів 2

27.06.08 (18:16) політика
Закарпатские русины выражают протест 5-му каналу (ТВ)
Коментарів 89


   Опрос
ЧЕМ ЗАКОНЧИТСЯ СКАНДАЛ С НАЗНАЧЕНИЕМ НАЧАЛЬНИКА ГОРОТДЕЛА МИЛИЦИИ В УЖГОРОДЕ?
МВД отзовет приказ о назначении В. Глуховеря
Ю. Луценко уволит В.Чепака
В.Ющенко уволит Ю.Луценко
С.Ратушняк подастся в бега
Закарпатское УМВД откажется выполнять приказы Ю.Луценко
Ю.Луценко назначит В. Глуховеря начальником областного УМВД

РЕЗУЛЬТАТЫ

   redtram
Загрузка...


   Найти по дате
Годмесяцдень

Новости за



   Анонсы событий
Завтра Чопська митниця звітуватиме про зроблене в 2008 році
У четвер, 19 червня, у конференц-залі готелю "Унгварський" за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська, 2 відбудеться прес-конференція за участі начальника Чопськој митниці Йосифа Йосифовича Штроблі, присвячена відзначенню 17-ї річниці Державної митної служби України. Початок о 13.00.

В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу
У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.

В Ужгороді — вечір до 80-річчя письменника-гумориста Фелікса Кривіна
Сьогодні в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться вечір з нагоди 80-річчя почесного громадянина Ужгорода, відомого закарпатського письменника-гумориста Фелікса Кривіна.

На закарпатську "Гамору–2008" з’їдуться ковалі з усього світу
Завтра, 12 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналісти дізнаються про програму цьогорічного фестивалю етномузики та ковальського мистецтва «Гамора – 2008».

Виноградово запрошує на шахматний турнір памяті Лугоша
15 червня в місті Виноградові проходитиме вже традиційнний шахматний турнір памяті Лугоша.



   Об издании
ЛИДЕР © 2004-2008 UA-REPORTER.COM
ПЕРВОЕ ИНФОРМАЦИОННОЕ ИНТЕРНЕТ-ИЗДАНИЕ ЗАКАРПАТЬЯ
Партнер онлайн-видання UA-REPORTER.COM: ГО "Місто".
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації - рекламодавці.
Редакція може не поділяти точку зору авторів. При передруці матеріалів посилання на UA-REPORTER.COM обов'язкове.
Сайт є учасником об'єднання "Місто".
Редакція: reporter_1@rambler.ru
З питань реклами на сайті звертатися: uzhgorod@bigmir.net
Розробка та розміщення: ЗІС
Партнер - Колиба


   Счетчики
Rambler's Top100
 

Rated by MyTOP
Яндекс цитирования