На Закарпатті пройшов обласний турнір з кікбоксингу (ВІДЕО)

26 квітня 2024 п'ятниця
    91 переглядів
    Змагання пройшли у Виноградові

“Цим турніром ми практично завершуємо свій спортивний рік. Наше завдання – зайти у кожен район, і турнір у Виноградові – яскраве цьому підтвердження”, – розповів президент Закарпатської федерації кікбоксингу Анатолій Перцев.

Зі словами вітання та побажання яскравих боїв і перемог на відкритті турніру до спортсменів звернулася перший заступник голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба-Веремчук.

Відтак розпочалися бої. На майданчик у спеціальному екіпіруванні попарно виходили бійці віком від 5 до 18 років. Незважаючи на юний вік, деякі з них уже стали срібними і бронзовими призерами України. Судити турнір приїхала ціла бригада арбітрів з обласного центру.

Поєдинки викликали жвавий інтерес у глядачів.

Успішно виступили на турнірі місцеві кікбоксери з клубу «Спартак», який очолює Олександр Семич. Його вихованці вибороли 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Переможцями та призерами турніру, зокрема, стали Федір Чекета, Степан Лучка, Максим Петренко, Вільям Головко, Неля Худа, Валентин Дідик та Гліб Чекета.