Сьогодні, 7 грудня, працівники підприємства ВАТ «Закарпатгаз» не змогли потрапити на роботу. Як розповів один із робітників, особи, котрі представились працівниками міліції, заблокували вхід до підприємства.
![]() |
Відтак ті працюючі, що вже перебували на робочих місцях, залишились в кабінетах, а ті, хто не встиг потрапити до приміщень – так і зостались на вулиці. За непідтвердженою інформацією причина блокування будинку – обшук.
Перший заступник голови правління ВАТ «Закарпатгаз» Василь Фізер не спростував цієї інформації, однак і не підтвердив її. Він наразі відмовився від коментарів. Перший заступник голови ВАТ лише підтвердив, що частину працівників відпущено додому.
Те ж саме повідомили і в приймальні підприємства, додавши, що нікого з керівників немає.
ДОВІДКА: Нагадаємо, раніше прокуратура Закарпатської області порушила карну справу щодо службових осіб ВАТ «Закарпатгазу» через розкрадання 70 млн грн коштів, передбачених на будівництво газогонів.
"Zakarpattya.net.ua" з посиланням на "ЗІК"
Сьогодні теплопостачальним підприємствам обласного центру Закарпаття м.Ужгород почали відключати газ
Комментарии
Првет бывшие земляки.Читаешь ваши отзывы на ВСЕ заметки опубликованые здесь удивляешься.Все сводится к политике.КАКАЯ НАХРЕН ПОЛИТИКА ?!!! ДЕНЬГИ,И ТОЛЬКО ДЕНЬГИ руководят всеми мастями политиков.Вы (народ)интересуте их как прошлогодний снег
dobrodij
Mozet nakonec to raberutsa, pochemu u ljudej brali denjgi za gazifikaciju selskoj mestnosti!!!
Slavik-d
to rusnak: респект!
Slavik-d
У нас ще рейдерів не було...
Міському голові
З такими підходами міської влади,нас чекає Алчевськ 2
аноним
Захід за газ платить,і вчасно.::: А Росія НЕ платить? Ужгородці и подкарпатці боли бo платоспроможними кібo азіати в Києві неграбали, ак колись козаки-збойники. Читайте: ТОЛЬКО ЗА ТРАНЗИТ НЕФТИ И ГАЗА ЗАКАРПАТЬЕ ЕЖЕГОДНО ПОЛУЧАЛО БЫ БОЛЕЕ $200 МЛН!!! Интересная арифметика! Оказывается, территория проживания русинов на юг от Карпат, согласно терминологии Сен-Жерменского соглашения, то есть нынешнее Закарпатье, только за транзит газа по своей территории должно бы получать при нынешних тарифах $150 млн. За транзит нефти по той же территории при нынешних тарифах – более $ 50 млн. ИТОГО: $200 млн. в год! И кто после этого будет говорить, что Закарпатье – дотационный регион!? Читайте далше: Де суть гроші за РЛС у закарпатському Мукачеві? Росія платитиме в 1,5 раза більше!!!
Балога с Ющенко не воровали по мелочам....да здравствует оранжевая революция!
rusnak
Захід за газ платить,і вчасно.Нехер на захід дивитися.Маєте щастя варуські що зима тепла.Инак бисьте вже замерзали.Біжіть на майдан - грітися пуд бубен.
Анонім
Заблокувати газопостачаня на Захід до Словакіі!!! Хай мерзне ай Захід!!!
Отправить комментарий