Вчора, 30 січня, на автошляху "Львів-Ужгород" біля с.Невицьке Ужгородського району Закарпаття маршрутне таксі зіштовхнулося «Великий Березний-Ужгород» з легковим автомобілем. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинуло 3 особи та 6 осіб з травмами різних ступенів важкості госпіталізовано.
Всього за добу на території країни зареєстровано 94 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло 16 осіб та 113 — травмовано, повідомляє "Оглядач" із посиланням на прес-службу МНС України.
Комментарии
junejuly
Пасажири автомобілю були настільки п'яний, що один із виживших навіть не зрозумів, що він знаходився в Невицькому. а найжахливіше те, що через п'янку загинули молоді люди - 22-х річна дівчина і двоє хлопців 25-29 років. 01.02.07 поховали їх в одній могилі водія і дівчину, наче наречених - вона в білому платті з фатою, а він в костюмі молодого. Правда трагічно?
Slavik-d
Ці маршрутки...
Любаша
Все-таки в таку погоду треба бути обрежнішим
це не маршрутка, в неї в"їхав "Жигуль" пішов на обгон і його почало заносити
Отправить комментарий