ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Зірковий гороскоп на 13 грудня

Що сьогодні віщують нам зірки?
Що сьогодні віщують нам зірки?

Що сьогодні віщують нам зірки.

Сьогодні в гороскопі будуть переважати два головних тренди: прагнення до незалежності і тяга до справедливості.

Якщо у ваших стосунках з коханою людиною намітилися якісь проблеми, нехай навіть мікроскопічні, то краще день відпочити один від одного і не зустрічатися.

Ну а якщо зустрілися, то хоча б уникайте гострих питань – день схиляє до суперечок, і в запалі вам раптом може здатися, що кращим рішенням стане розрив. Для роботи цей день міг би бути непоганим, але аж надто гострі у нього кромки. Спори, конфлікти, загострене почуття справедливості, прагнення до незалежності і свавілля – все це не найкраще тло для ведення відповідальних справ.

ОВЕН

Сьогодні Овен буде справжнім максималістом! Йому захочеться визначеності у всьому – навіть в тому, де її в помині бути не може. Завдяки такому настрою, Овен буде легше звичайного приймати рішення, проте вони будуть надто категоричними і однобокими. Щоб не наламати дров і не пересваритися з оточуючими, Овну слід м’якше ставитися до людей. І головне – не ділити все навколо на «чорне» і «біле», пам’ятаючи про те, що існують і інші кольори.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні Тельцю необхідно стримуватися, щоб не виплеснути в обличчя оточуючим все, що він вважає за потрібне. А стриматися буде нелегко: обставини можуть його провокувати! Можливо навіть, хтось попросить Тельця чесно висловити свою думку з якогось питання. Якщо Телець піддасться цій спокусі, він здатний своєю нещадною критикою буквально знищити співрозмовника. Так що краще для нього триматися золотої середини, присмачуючи бочку критики хоча б ложкою втішною похвали.

БЛИЗНЮКИ

Якщо останнім часом Близнюки виступали посередником в якійсь суперечці або конфлікті, то нині їм терміново треба самоусунутися: роль сторони для примирень не для них. Більш того, примирювачі, можливо, знадобляться їм самим – настільки різкими і категоричними Близнюки здатні стати. Зірки гороскопу попереджають, що своїми самовпевненими, зухвалими висловлюваннями Близнюки можуть сильно нашкодити собі, так що для них же самих краще в спірних питаннях тримати рот на замку.

РАК

Сьогодні Рак здатний приміряти на себе образ справжнього домашнього тирана! Принаймні, саме так може здаватися його близьким і рідним. Рак буде точно знати, що і як кожному треба робити, і готовий ревно за цим стежити. Найгірше, якщо в стосунках з близькими у нього накопичилися проблеми. Рак може спробувати їх вирішити, діючи тиском і наскоком там, де потрібно було проявити дипломатичний підхід.

ЛЕВ

Сьогодні Лев ризикує стати об’єктом критики! Це може бути і ласкаве жартування коханої людини, і конструктивна критика колеги, і буркітливе невдоволення начальства з приводу і без. Не варто засмучуватися і тим більше втрачати віру в себе! Краще, перш ніж що-небудь зробити, як слід все зважити. А перед тим як сказати – подумати: чи не краще залишити свою думку при собі?

ДІВА

Сьогодні ситуація вимагатиме від Діви вирішувати свої фінансові питання. Особливо ті, які вже давно назріли і вимагають вжиття рішучих заходів. Пошуки нової роботи, додаткове джерело доходу, розмова з начальством про зарплату і т.д. – на будь-який подібний подвиг у Діви вистачить рішучості і можливості довести справу до кінця. Тяга до фінансової незалежності допоможе Діві розтрощити будь-яку перешкоду, що стоїть на її шляху.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні Терези не будуть схильні погоджуватися з чужою думкою, зате здатні кого завгодно змусити погодитися зі своїм! Навіть якщо зазвичай вони – сама дипломатичність, нині на перше місце вони будуть ставити свої інтереси і своє могутнє «Я». Не дивно, якщо така позиція буде раз у раз зіштовхувати їх лобами з іншими людьми. Втім, на цей рахунок вони будуть налаштовані по-філософськи: якщо оточуючі з ними не згодні, це їхні проблеми.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіон буде схильний дратуватися через будь-яку дрібницю. Втім, непорозумінь навколо нього дійсно може бути чимало. У якийсь момент Скорпіон здатний виявити, що випустив контроль над ситуацією з рук, і від його зусиль мало що залежить. Зірки гороскопу радять Скорпіону розслабитися і проявити гнучкість: якщо змінити ситуацію йому не під силу, значить, з нею слід змиритися і постаратися до неї пристосуватися.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні, щоб день пройшов без ексцесів, Стрільцеві просто необхідно проявляти гнучкість! Однак саме до цього йому може не вистачати: його загострене почуття справедливості здатне знайти кривдників всюди, навіть там, де їх немає. Замість того щоб жаліти себе і відбиватися від уявних нападок оточуючих, Стрільцеві слід запастися терпінням. Будьте вище прикрих дрібниць і не забувайте про почуття гумору – воно перетворить трагедію в комедію і вбереже від сварок!

КОЗЕРІГ

Сьогодні Козеріг здатний перевершити самого себе у всьому, що стосується планування! Чи йде мова про те, щоб скласти для начальства план робіт, для сім’ї – план ремонту, або для себе – плани на вечір, Козерогу в цьому не буде рівних. Крім цього, зірки гороскопу радять йому подумати про безпеку в будь-якій сфері – у будинку, в машині, на робочому місці. Профілактичні заходи, які ви прийме нині, в подальшому можуть сильно полегшити життя.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолій може випробувати бажання взяти когось під свій захист: цього зажадає його почуття справедливості , що раптово загостриться. Можливо, він стане свідком того, як з кимось несправедливо обійшлися, хтось попросить у нього підтримки, або ж Водолій просто займе чиюсь сторону в конфлікті. Все це чудово, однак Водолію слід пам’ятати про те, що головна роль захисника – постаратися примирити сторони, а не обрушувати на кривдника свій праведний гнів, підкидаючи гілки в багаття конфлікту.

РИБИ

Сьогодні Риби будуть налаштовані на боротьбу! Не важливо, з ким боротися і за що – Риби готові в будь-якій ситуації йти на принцип. Чи йде мова про те, що хтось зайняв їхнє улюблене місце, перебив на півслові або виношує проти них підступні плани – Риби не дадуть спуску нікому. До своїх ворогів, і вигаданих і реальних, вони будуть нещадні. Погано тільки, що в колі друзів і сім’ї їх загострилася принциповість не можна відключити, натиснувши на кнопку «Вимкнути».


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов