Ужгородську "Батьківщину" вдруге очолив Василь Гнатків
У суботу, 22 грудня, в залі Закарпатського обласного театру ляльок відбулася звітно-виборча конференція Ужгородської міської організації партії «ВО «Батьківщина».
На міську конференцію від дев’яти первинних партійних осередків було обрано 39 делегатів, 37 з яких зареєструвалися на зібранні. На конференцію були також запрошені депутати від БЮТ Ужгородської міськради та Закарпатської обласної ради.
У своєму вступному слові та звіті голова парторганізації Василь Гнатків відзначив гарну роботу бюро організації та міських активістів, завдяки яким на позачергових виборах до Верховної Ради України 30 вересня в Ужгороді БЮТ отримав найбільший відсоток голосів в області — 40,02 %. Василь Іванович також повідомив присутнім, що Ужгородська парторганізація була однією з тих, кого на урочистому підбитті підсумків виборів в Києві відзначила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.
Після звіту голови організації та голови контрольно-ревізійної комісії Володимира Феськова на порядку денному було обрання нового керівництва організації.
На посаду нового голови Ужгородської міської парторганізації делегатами було запропоновано три кандидатури — Андрія Сербайла, Василя Гнатківа та Віталія Постолакі. Однак А. Сербайло та В. Постолакі взяли самовідвід, відтак на голосування поставили кандидатуру Василя Гнатківа, якого делегати підтримали одноголосно.
Також було обрано бюро в кількості 11 осіб, контрольно-ревізійну комісію в складі 5 осіб та делегатів на обласну партконференцію.
Насамкінець десятьох міських активістів було нагороджено грамотами голови партії Юлії Тимошенко та пам’ятними значками, повідомила прес-служба Ужгородської міської організації партії "ВО "Батьківщина".
На Ужгород ждет "Ликбез от НЛО "Ротонда" 27 августа в 18.00 в помещении Закарпатской областной библиотеки состоится поэтическая феерия „Ликбез от НЛО „Ротонда”.
Восени до Ужгорода завітає 6-ий Міжнародний "MitOst-Festival 2008" У жовтні в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбудеться 6-й Міжнародний фестиваль „MitOst-Festival 2008”. Спілка MitOst є одним із найбільших осередків у мовному та культурному обміні між німецькомовним простором та Східною, Центральною і Південно-Східною Європою.