Новости Ужгорода и Закарпатья


ГЛАВНАЯ | МАТЕРИАЛЫ | ГЛАС НАРОДА | АРХИВ | ДОСКА ОБЬЯВЛЕНИЙ | ЗНАКОМСТВА | ENGLISH | RSS-лента | РЕКЛАМА

Новости
Ужгород | Украина | мир
Выборы в Киеве · политика · общество · экономика · культура · спорт · криминал · ЧП
человек · экология · анонс · разное · официоз · дайджест · наука · туризм · образование · скандал

Вся лента новостей
11.02.08 (11:20)

Від сьогодні за шкільний обід батьки дітей закарпатського Мукачева викладатимуть гроші з власної кишені


Підприємці закарпатського Мукачевого офіційно відмовилися брати участь у тендерах на приготування й постачання їжі до навчальних закладів міста. Своє рішення підприємці пояснюють простими розрахунками: коштів витрачених на тендери вистачить аби годувати дітей півроку.


Уже з понеділка за цей гарячий і поки безкоштовний суп, батьки малюків змушені будуть платити самі. Хай півтори-дві гривні, та не кожна родина їх знайде. Щоб цього не сталося, приватний підприємець Сільва Зозуля, тільки за участь у тендері має знайти аж 30 тисяч гривень!
Сільва Зозуля, приватний підприємець говорить, що на рік їй на школу для харчування дітей виділяють 67 тисяч, а 30 тисяч вона має заплатити за участь у тендері.
Торік ця сума не перевищувала півтори тисячі, кажуть підприємці. Грошей, яких вимагають за участь у тендері, вистачить аби півроку годувати дітей. Ціни підвищувати не можна, вони не повинні перевищувати гуртових, сказано в законі. Виходить, дитячі їдальні з безкоштовним харчуванням змушені виживати на ринку в таких же умовах, як і ресторани, де кава подекуди коштує більше ніж обід цілого класу.
Сільва Зозуля: "Нас рівняють до ресторанів, не звільняюють від жодних платежів, ми так само платимо енергію, воду і всі послуги, пенсійний."
Не брати участі в торгах вирішили усі підприємці Мукачевого. Влада в розпачі: якщо торги не проведуть, діти залишаться без гарячих обідів, а за порушення законодовства відповідатиме мерія.
Михайло Лабош, заступник міського голови: "Закон про охорону дитинства ми зобов'язані і кошти в бюджеті на це є! Але без торгів казначейство не дасть."
Підприємці сподіваються і далі працювати в школах. Пектимуть булочки і варитимуть борщі. Але вже за гроші батьків, повідомляє "1+1".


відправити другу / Версія для друку


ОБГОВОРЕННЯ:

Гаплик
11.02.08 (12:04)
Що, знову ручні бізнесмени керовані крілем, петьовкою вионують спецзаказ балоги ? Для балоги чи гірше для України, тим краще для його клану.

Небайдужий
11.02.08 (14:54)
А чи правда, що тендерною палатою в Києві запраляє сімейний клан: свати, брати, дяді, тьоті й так далі.

Добавить комментарий
Имя:    Е-mail (необов’язково):
Комментарий:


Для того, чтобы ваш комментарий был добавлен, вам нужно ввести код, кторый вы видите на картинке под этим сообщением. Если код будет введен неправильно - комментарий не появится. Если не можете разобрать код - нажмите "обновить" в меню браузера и код изменится.
  


НОВОСТИ TV.UKR.NET

Загрузка...


Подібні новини:

15.03.08 (13:36)
Закарпатські прикордонники за 2 місяці затримали контрабандного товару більш ніж на 1,53 млн. грн. А також 488 порушників!


07.03.08 (09:47)
Чи не перетвориться довгострокова оренда Мукачівського замку "Паланок" на фактичну втрату музею?


05.03.08 (17:19)
Кабинет министров отменил распоряжение о военных городках в Мукачево


29.02.08 (19:03)
Василий Петевка предлагает в пять раз повысить выплаты по вкладам "Сбербанка СССР"


26.02.08 (09:14)
На Закарпатті підприємці масово відмовляються годувати учнів!


25.02.08 (16:06)
Кран насмерть придавив чоловіка біля АЗС у Мукачеві!..


20.02.08 (09:25)
Ужгород: Здание учебно-курсового комбината "ушло" с аукциона за 2 миллиона гривень


18.02.08 (13:24)
У столиці України затримали молдаванина з наркопігулками із закарпатського Мукачева


18.02.08 (12:28)
"Ресторанно-готельний" сайт із "чорною" інформацією з’явиться в інтернет-просторі Закарпаття


18.02.08 (10:00)
У закарпатському Мукачеві відкрили пам'ятник краянам, що не повернулися з Афганської війни


15.02.08 (18:29)
Балога створить нову партію — під Ющенка?


15.02.08 (16:40)
ВИКТОР БАЛОГА ЗАЯВИЛ О ВЫХОДЕ ИЗ ПАРТИИ "НАША УКРАИНА"!


14.02.08 (17:00)
ТРИВОГА! Вибухонебезпечний предмет знайшли в закарпатському Мукачеві!


14.02.08 (11:55)
Закарпаття: "Зберігайте гроші в Ощадкасі", але аж ніяк не на ...дачі!


13.02.08 (14:10)
ВАТ "Мукачівський верстатобудівний завод" на Закарпатті виповнюється 327 років


12.02.08 (16:45)
В Ужгороді — ЗЕМЕЛЬНА ВІЙНА! Свою долю міської землі хочуть підприємці, учні ПТУ та представники ромської громади


12.02.08 (16:02)
У закарпатському Мукачеві горів автомобіль МАЗ, постраждала одна людина


12.02.08 (15:32)
Путин подписался под отказом от Мукачевськой РЛС


12.02.08 (14:39)
Вогняний вал прокотився Закарпаттям!..


12.02.08 (14:07)
Венгерские пограничники пресекли попытку 11 нелегалов пересечь границу со стороны Закарпатской Украины


12.02.08 (11:34)
Замок "Паланок" власти Мукачева уценили в 4 раза!


11.02.08 (16:55)
"Не пущать!" на територію служителів ДПА наказали керівники закарпатського підприємства


11.02.08 (16:07)
У закарпатському Мукачеві визначено переможців міського конкурсу "Учитель року’2008"


11.02.08 (11:20)
Від сьогодні за шкільний обід батьки дітей закарпатського Мукачева викладатимуть гроші з власної кишені


11.02.08 (10:10)
Закарпаття: Підприємців центрального ринку м.Хуст залишили без роботи!


10.02.08 (10:47)
Мер Ужгорода Сергій Ратушняк знехтував людиною, котрою заслужено гордилося Закарпаття


08.02.08 (23:24)
Посилене відпрацювання Ужгорода дало результати!


08.02.08 (18:32)
Ужгород: До Дня Валентина — шоу-програма від Закарпатської філармонії


08.02.08 (17:58)
Податківцями Ужгорода припинена діяльність підпільної ...кузні!


08.02.08 (08:15)
Головний міліціонер м.Ужгород відмовив меру Ратушняку в легалізації вбивства бездомних собак



   ПОИСК

   Резонанс
04.07.08 (16:53) суспільство
100-тысячному Ужгороду дают ГЕНЕРАЛА - начальником горотдела!
Коментарів 11

04.07.08 (19:54) політика
НАЦ-политика по-закарпатски
Коментарів 17

01.07.08 (18:45) суспільство
Ужгород как символ общего сволочизма в Украине
Коментарів 31

04.07.08 (21:45) суспільство
Шенгенская ЗОНА и права украинцев
Коментарів 1

02.07.08 (17:24) культура
Скрытые тайны Ужгородского кафедрального собора. ФОТО
Коментарів 9

05.07.08 (08:35) кримінал
Закарпатский оперуполномоченный, ставший причиной смерти 21-летнего парня, уходит от ответственности
Коментарів 0

03.07.08 (21:56) суспільство
Карпаторусские канадцы. Русь, руснаки, русины...ОКОНЧАНИЕ
Коментарів 2

27.06.08 (18:16) політика
Закарпатские русины выражают протест 5-му каналу (ТВ)
Коментарів 89


   Опрос
ЧЕМ ЗАКОНЧИТСЯ СКАНДАЛ С НАЗНАЧЕНИЕМ НАЧАЛЬНИКА ГОРОТДЕЛА МИЛИЦИИ В УЖГОРОДЕ?
МВД отзовет приказ о назначении В. Глуховеря
Ю. Луценко уволит В.Чепака
В.Ющенко уволит Ю.Луценко
С.Ратушняк подастся в бега
Закарпатское УМВД откажется выполнять приказы Ю.Луценко
Ю.Луценко назначит В. Глуховеря начальником областного УМВД

РЕЗУЛЬТАТЫ

   redtram
Загрузка...


   Найти по дате
Годмесяцдень

Новости за



   Анонсы событий
Завтра Чопська митниця звітуватиме про зроблене в 2008 році
У четвер, 19 червня, у конференц-залі готелю "Унгварський" за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська, 2 відбудеться прес-конференція за участі начальника Чопськој митниці Йосифа Йосифовича Штроблі, присвячена відзначенню 17-ї річниці Державної митної служби України. Початок о 13.00.

В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу
У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.

В Ужгороді — вечір до 80-річчя письменника-гумориста Фелікса Кривіна
Сьогодні в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться вечір з нагоди 80-річчя почесного громадянина Ужгорода, відомого закарпатського письменника-гумориста Фелікса Кривіна.

На закарпатську "Гамору–2008" з’їдуться ковалі з усього світу
Завтра, 12 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналісти дізнаються про програму цьогорічного фестивалю етномузики та ковальського мистецтва «Гамора – 2008».

Виноградово запрошує на шахматний турнір памяті Лугоша
15 червня в місті Виноградові проходитиме вже традиційнний шахматний турнір памяті Лугоша.



   Об издании
ЛИДЕР © 2004-2008 UA-REPORTER.COM
ПЕРВОЕ ИНФОРМАЦИОННОЕ ИНТЕРНЕТ-ИЗДАНИЕ ЗАКАРПАТЬЯ
Партнер онлайн-видання UA-REPORTER.COM: ГО "Місто".
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації - рекламодавці.
Редакція може не поділяти точку зору авторів. При передруці матеріалів посилання на UA-REPORTER.COM обов'язкове.
Сайт є учасником об'єднання "Місто".
Редакція: reporter_1@rambler.ru
З питань реклами на сайті звертатися: uzhgorod@bigmir.net
Розробка та розміщення: ЗІС
Партнер - Колиба


   Счетчики
Rambler's Top100
 

Rated by MyTOP
Яндекс цитирования