На западе Украины переменная облачность, местами небольшой дождь, ночью и утром местами туман, ветер юго-западный, 5-10 м/с.
Температура ночью 0...+5 градусов, днем +7...+12 градусов.
В Карпатах небольшой дождь, температура ночью +2...-3 градуса, днем 0...+5 градусов.
В Моршине местами небольшой дождь, температура ночью +1...+3 градусов, днем +8...+10 градусов. В Трускавце местами небольшой дождь, температура ночью +3...+5 градусов, днем +9...+11 градусов.
В Сваляве местами небольшой дождь, температура ночью +1...+3 градусов, днем +9...+11 градусов.
Завтра Чопська митниця звітуватиме про зроблене в 2008 році У четвер, 19 червня, у конференц-залі готелю "Унгварський" за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська, 2 відбудеться прес-конференція за участі начальника Чопськој митниці Йосифа Йосифовича Штроблі, присвячена відзначенню 17-ї річниці Державної митної служби України. Початок о 13.00.
В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.
В Ужгороді — вечір до 80-річчя письменника-гумориста Фелікса Кривіна Сьогодні в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться вечір з нагоди 80-річчя почесного громадянина Ужгорода, відомого закарпатського письменника-гумориста Фелікса Кривіна.
На закарпатську "Гамору–2008" з’їдуться ковалі з усього світу Завтра, 12 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналісти дізнаються про програму цьогорічного фестивалю етномузики та ковальського мистецтва «Гамора – 2008».