12-13 березня на Закарпатті очікується хмарна погода, часом дощ, вночі на високогір’ї з мокрим снігом, - повідомили в ЦП ГУ МНС в Закарпатській області.
12 березня в горах місцями сильні опади. Вітер південно-західний 7-12 м/с, в горах подекуди 15-20 м/с. Температура повітря 12 березня: вночі 2-7 градусів тепла, вдень 6-11 тепла, в горах місцями вночі близько нуля, вдень 0-5 тепла.
13 березня: вночі 0-5 тепла, вдень 2-7 тепла, в горах місцями вночі до 3 морозу, вдень близько нуля.
Найбільша висота снігового покрову становить 57 см районі полонини Плай.
На перевалах проїзд в напрямку Львівської та І.Франківської областей забезпечений.
Завтра Чопська митниця звітуватиме про зроблене в 2008 році У четвер, 19 червня, у конференц-залі готелю "Унгварський" за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська, 2 відбудеться прес-конференція за участі начальника Чопськој митниці Йосифа Йосифовича Штроблі, присвячена відзначенню 17-ї річниці Державної митної служби України. Початок о 13.00.
В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.
В Ужгороді — вечір до 80-річчя письменника-гумориста Фелікса Кривіна Сьогодні в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться вечір з нагоди 80-річчя почесного громадянина Ужгорода, відомого закарпатського письменника-гумориста Фелікса Кривіна.
На закарпатську "Гамору–2008" з’їдуться ковалі з усього світу Завтра, 12 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналісти дізнаються про програму цьогорічного фестивалю етномузики та ковальського мистецтва «Гамора – 2008».