Срібну медаль "взяв" Закарпатський держуніверситет на ХІ-й Міжнародній виставці "Сучасна освіта в Україні-2008"
Виставка проходила в Києві під егідою Міністерства освіти і науки та Академії педагогічних наук України.
Цього року продемонструвати свої здобутки в організації навчально-виховного процесу приїхало майже 600 навчальних закладів різних форм власності та рівнів, обласні та міські управління освіти, наукові установи тощо.
Традиційно під час виставки проводиться конкурс на кращі програмні розробки в галузі освіти, модернізації навчально-виховного процесу. Співробітники Інституту інформаційних технологій та дистанційної освіти Закарпатського державного університету представили власний авторський проект у номінації “Інноватика у вищій освіті”. Саме він і викликав схвальні відгуки членів журі та відвідувачів.
Це друга вагома нагорода ЗакДУ на поважному освітянському заході. Торік, вперше взявши у ньому участь, університет потрапив до трійки кращих і привіз додому бронзу. На жаль, другий рік поспіль на головній освітянський виставці України нашу область представляє тільки Закарпатський державний університет, повідомили в прес-службі Закарпатського державного університету.
17 июля Ющенко посетит Закарпатье Виктор Ющенко отбыл в Ивано-Франковскую область после посещений Клиники дерматологии университетского госпиталя Женевы, где произошло плановое медицинское обследование и динамический контроль за реализацией лечебной программы из выведения диоксина из организма. Об этом сообщила пресс-служба главы государства.
Завтра Чопська митниця звітуватиме про зроблене в 2008 році У четвер, 19 червня, у конференц-залі готелю "Унгварський" за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська, 2 відбудеться прес-конференція за участі начальника Чопськој митниці Йосифа Йосифовича Штроблі, присвячена відзначенню 17-ї річниці Державної митної служби України. Початок о 13.00.
В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.
В Ужгороді — вечір до 80-річчя письменника-гумориста Фелікса Кривіна Сьогодні в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться вечір з нагоди 80-річчя почесного громадянина Ужгорода, відомого закарпатського письменника-гумориста Фелікса Кривіна.