Новости Ужгорода и Закарпатья


Добавить в избранное | Сделать стартовой

ГЛАВНАЯ | ДОСКА ОБЬЯВЛЕНИЙ | ЗНАКОМСТВА | МАТЕРИАЛЫ | ГЛАС НАРОДА | АРХИВ | ENGLISH | РЕКЛАМА НА САЙТЕ | РАБОТА | RSS-лента

Новости
Ужгород | Украина | МИР
ВЫБОРЫ В УКРАИНЕ · ПОЛИТИКА И ВЛАСТЬ · ОБЩЕСТВО · ЭКОНОМИКА · КУЛЬТУРА · СПОРТ · КРИМИНАЛ
ПРОИСШЕСТВИЯ · ПРИРОДА И ЭКОЛОГИЯ · АНОНС · ПОГОДА И ПРИКОЛЫ · ТУРИЗМ И ОТДЫХ · НАУКА И ОБРАЗОВАНИЕ

Вся лента новостей
19.03.08 (08:11)

Посягань на церковне добро на Закарпатті почастішало...


17 березня в Міжгірський УМВС України в Закарпатській області звернувся церкiвник православної церкви Iоанна Претечi села Прислiп.
Він повідомив, що в перiод з 2-го по 17-те березня з примiщення церкви, розбивши вiконне скло, невідома особа викрала два електричнi опалювальнi пристрої, повідомили в ВЗГ МВС України в Закарпатській області.



Также на эту тему:

Чавунну огорожу викрав колишній зек із церкви на Закарпатті

Закарпатський злодій до церкви заліз через дах

Эстонец, задержанный в Закарпатье, "взял" казну Свято-Троицкого Ионовского монастыря на Печерске

Закарпаття: Злодії вкрали ...двері Свято-Миколаївської православної церкви



відправити другу / Версія для друку


ОБГОВОРЕННЯ:

Добавить комментарий
Имя:    Е-mail (необов’язково):
Комментарий:


Для того, чтобы ваш комментарий был добавлен, вам нужно ввести код, кторый вы видите на картинке под этим сообщением. Если код будет введен неправильно - комментарий не появится. Если не можете разобрать код - нажмите "обновить" в меню браузера и код изменится.
  


НОВОСТИ TV.UKR.NET

Загрузка...


Подібні новини:

18.03.08 (19:22)
В Черновцах перекрыт канал вывоза девушек в сексуальное рабство


18.03.08 (17:17)
Контрабандні євро "ховалися" в цукерках, вживаному одязі та ...жіночому чобітку!


18.03.08 (17:03)
Закарпатець розгулював із обрізом і патронами до автомата Калашникова


18.03.08 (16:44)
Закарпатський тепловізор затримав 13-ть нелегалів із Грузії та Пакистану


18.03.08 (16:30)
СБУ в Днепропетровске накрыла группу наркодельцов


18.03.08 (16:13)
В Киеве CБУ провела антитеррористические учения. К чему готовимся, страна?


18.03.08 (16:04)
Проти посадових осіб Ужгородської міськради порушено кримінальну справу


18.03.08 (15:29)
"Травка" вознесла закарпатця до неба!..


18.03.08 (15:00)
В Ужгороді викрали ...гараж. Але без автомобіля!


18.03.08 (14:08)
Тимошенко ініціює розслідування порушень закону посадовцями Закарпатської облдержадміністрацій


18.03.08 (13:40)
Закарпатские "щипачи" добрались и до Киева...


18.03.08 (12:41)
Три дози на день - безплатно


18.03.08 (12:16)
Депутат Львівської облради що стріляв у свого колегу, вже ходить їі коридорами...


18.03.08 (11:25)
Ужгородські чиновники завдали державі шкоди на 11,7 млн.грн.(оновлено)


18.03.08 (09:48)
Ужгородський автокрадій в’їхав у огорожу...


18.03.08 (09:08)
Житель Николаева заказал ЛСД и кокаин по телефону у ... закарпатца! (ОбНОВЛЕНО)


18.03.08 (08:16)
Закарпаття: До суду — за незаконні операції з землею


18.03.08 (08:14)
Закарпатський "словоблуд" Чучка звинувачує Луценка у брехні


17.03.08 (18:40)
Киевлянин убил битой жителя Закарпатья!


17.03.08 (16:53)
Прокурор Киева: Земельные дела появились после инцидента между Луценко и Черновецким


17.03.08 (16:13)
9 нелегалів з Бангладеш та Пакистану затримали у вихідні прикордонники Закарпаття


17.03.08 (13:05)
Леся Гонгадзе: Пусть покажут, куда они дели тело и голову моего сына


17.03.08 (12:23)
Генерала Москаля по ошибке чуть не увезли в кутузку!Тот в свою очередь разразился матом(видео)


17.03.08 (10:54)
СРОЧНО! Черновецкому закрыли выезд из страны?


17.03.08 (09:50)
Внимание! Криминал в министерстве транспорта и связи


17.03.08 (09:49)
Ужгород: Мобільні телефони для учнів міських шкіл — надмірна розкіш?


17.03.08 (09:36)
"Гіпнотизерша" видурила в дівчини у Мукачеві валюти і золота на 12 тисяч гривень


17.03.08 (00:21)
Транзитний "наркотичний" лист надійшов до закарпатського Чопу


16.03.08 (20:21)
У потязі на українсько-угорському кордоні митники виявили 260 тисяч пачок контрабандних сигарет вартістю 130 мільйонів форинтів


16.03.08 (12:22)
Для чого закарпатець вимкнув сигналізацію на своєму авто?



   ПОИСК

   Резонанс
18.07.08 (14:42) ПОЛИТИКА И ВЛАСТЬ
Виртуальное государство претендует на украинское Закарпатье
Коментарів 3

12.07.08 (01:20) ОБЩЕСТВО
"Русинське питання" загрожує міжнародним скандалом
Коментарів 111

01.07.08 (18:45) ОБЩЕСТВО
Ужгород как символ общего сволочизма в Украине
Коментарів 77

18.07.08 (14:23) ПРОИСШЕСТВИЯ
На Львовщине 4-летний мальчишка съехал на велосипеде в реку и утонул
Коментарів 0

18.07.08 (06:59) ТУРИЗМ И ОТДЫХ
Літня лихоманка львів’янки на Закарпатті
Коментарів 0

04.07.08 (19:54) ПОЛИТИКА И ВЛАСТЬ
НАЦ-политика по-закарпатски
Коментарів 54

18.07.08 (15:00) ПРОИСШЕСТВИЯ
Построенный на средства жителей Ужгорода бассейн "Спартак" стал частной собственностью?
Коментарів 4

18.07.08 (12:35) КРИМИНАЛЬНАЯ ХРОНИКА
Свидетелям стрельбы во Львове обещают $100 тысяч