В Ужгороді авто збило 8-річного хлопця, водій з місця пригоди втік
Вчора, 13 травня, між 15.30 та 16.00 у районі автосалону "Шафран", що на вул.Гагаріна в Ужгороді, сталося ДТП.
Водій "Фольксвагена" сірого кольору, не побажавши дисципліновано витримати чергу, різко вивернув руль, щоб проскочити у щілині поміж машинами та тротуаром.
Йому це вдалося, якщо не рахувати того, що одночасно він збив і 8-річного хлопчика, що стояв у бровки тротуару...
Від удару автівки хлопця відкинуло метрів на два, він упав, але авто, в якому, окрім водія-порушника, сиділи ще жінка та двоє дітей, поїхало далі, ніби нічого й не сталося... Оце часи сьогодні настали! Добре, що цього разу все обійшлося, а якби, — не дай Бог! — вся ця ситуація закінчилася б трагедією?
Велике прохання до всіх, хто опинився мимовільним свідком наїзду автомобіля на хлопчика, зателефонувати за телефоном 8-095-501-59-71 — винагорода гарантована.
Завтра Чопська митниця звітуватиме про зроблене в 2008 році У четвер, 19 червня, у конференц-залі готелю "Унгварський" за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська, 2 відбудеться прес-конференція за участі начальника Чопськој митниці Йосифа Йосифовича Штроблі, присвячена відзначенню 17-ї річниці Державної митної служби України. Початок о 13.00.
В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.
В Ужгороді — вечір до 80-річчя письменника-гумориста Фелікса Кривіна Сьогодні в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться вечір з нагоди 80-річчя почесного громадянина Ужгорода, відомого закарпатського письменника-гумориста Фелікса Кривіна.
На закарпатську "Гамору–2008" з’їдуться ковалі з усього світу Завтра, 12 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналісти дізнаються про програму цьогорічного фестивалю етномузики та ковальського мистецтва «Гамора – 2008».