Єдина Країна! Единая Страна! United Country

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Голові Держкомітету лісового господарства України

Голові Закарпатської ОДА


Голові Держкомітету лісового господарства України

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний, Олександре Олександровичу!
Шановний, Миколо Харитоновичу!Звертаюсь до Вас і всієї громадськості краю знаючи яка критична, просто катастрофічна ситуація склалася в лісовому господарстві нашої області. Про господарський хаос, масштабну корупцію та відверте беззаконня керівника обласного управління лісового та мисливського господарства Закарпаття вже давно легенди ходять. Писалось багато звернень до різних інстанцій, по невідомій причині він і далі працює. Майно, обладнання, станки які ми ( керівники державних лісових підприємств) роками закупляли, роздарились та за безцін розпродались приватним підприємцям, сотні гектарів не лише землі, а і лісу приватизовано на підставних осіб.

На скільки «ефективною» може бути робота керманича облуправління Мурги Валерія Івановича я відчув сам особисто на собі. У лютому 2005 року після призначення Балоги В.І. головою ОДА, з посади начальника Закарпатського облуправління лісового господарства було звільнено Цуберу Василя Івановича, який за два роки на цій посаді зміг зробити дуже багато для розвитку галузі.

Начальником призначено Мургу Валерія Івановича. (колишнього міліціонера, якого звільнили з лав міліції). Новопризначений начальник облуправління з своїм кумом (теж новопризначений), Малько В.В., головним лісничим облуправління, викликали мене в Ужгород і запропонували написати заяву на звільнення, за власним бажанням, мотивуючи тим, що я був активістом «Партії Регіонів». Добровільно писати заяву на звільнення я відмовився. До пенсії залишалось два роки. Після цього вони почали упереджено ставитися до мене та організовувати різного роду перевірки. Жодна з перевірок не дала їм «потрібного» результату. Тоді підключають прокуратуру у Тячівському районі з метою порушити кримінальну справі за фальсифікацію виборів. В подальшому доказати в фальсифікації не змогли і у справі відмовили.

27 квітня 2005 року начальник облуправління Мурга В.І. повторно викликав мене в Ужгород і запропонували, знову написати заяву на звільнення, за власним бажанням, мотивуючи тим, що в їхній команді не повинно бути Цуберів, Різаків, Януковичів і регіоналів

( це члени «Партії Регіонів»). Добровільно писати заяву на звільнення я знову відмовився.

Тоді на мене понеслись погрози з вуст Мурги В.І., що мене згноять в турьмі, мої діти будуть попрошайками, завтра приїдуть бриті і винесуть мене з кабінету разом з кріслом. Сина і зятя замордують і затягають по слідствам, в наших руках бандити, мінти, всі правоохоронні органи (прошу вибачення за нелексиконні слова, так він говорив). Після такої розмови мені сало страшно за себе , сім’ю і країну. Я порозумів, до кінця, хто прийшов до влади… Заяву написав.

Мене було мало і вони «взялись» за зятя (лісничий лісгоспу). Всякими «грязними» методами його теж звільнили і сказали: «Так буде з кожним хто підтримає «Партію Регіонів».

Якщо хтось мене запитає, а чому ти до цього часу мовчав, я відповім, а що можна було зробити проти тієї «репресивної машини», всі державні, правоохоронні структури в «помаранчевих руках», правду можна було шукати лише у Бога, на що ми і молились.

Олександре Олександровичу, Миколо Харитоновичу, я пропрацював в лісовому господарстві 45 років, такого ганебного ставлення до лісу за свій вік іще не бачив.

Звертаюсь до всіх краян, які постраждали під час «діяння» цих горе керманичів підтримати мене у вище згаданому зверненні..


З повагою, незаконно звільнений директор ДП «Мокрянське ЛМГ» Сойма Іван Іванович.
25 березня 2010 року.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Молодці. На світі є ще і добрі люди, які не люблять наклепи на людину. Коли Мурга працював в Хусті його поважали.

Молодці. На світі є ще і добрі люди, які не люблять наклепи на людину. Коли Мурга працював в Хусті його поважали.

Мурга непоганий хлопець. За нього говорить його культура поведінки. Сімя теж у нього класна. Молодець.

Хустянка. Мурга яка в нього поведінка добра, ти що зовсім зглузду з"їхала, він даже з простими лісорубами заговорити не хоче. А ти говориш повний бред за його культуру.

Так справді, культура його поведінки з лісорубами нікчемна!!!!!!!!! До нас можна було підійти і поговорити ми ж не кусаємся. Розумна людина повинна вміти говорити з усіма верствами населення.

Так справді, культура його поведінки з лісорубами нікчемна!!!!!!!!! До нас можна було підійти і поговорити ми ж не кусаємся. Розумна людина повинна вміти говорити з усіма верствами населення.

Останні роки у закарпатських лісах наведено порівняно порядок. Немає у кожному дворі у Брустурах пилорам та циркулярок. Сойми та Фабриції не самовольнічають у лісі. Тупаки, наглота, а влаи хочуть.
За часи правління Мурги ліси Закарпаття стали сертифікованими за європейськими мірками.
А щодо автора "відкритого листа", спитайте у Тячівському районі його сільську кличку - Медвідь.
Що він витворяв, люди пам'ятають і досі.
А поклав його на це місце колишній депутат обласної ради Габор І.І., який потім з ганьби мало не втік із Дубового.
Тож забула корова, коли телятьом біла.

Ти хоч розумієш, що ти пишеш ВЕРХОВИНЕЦЬ. Такі як ти, Мурга, Золотар, Меклиш, Бігун, будуть панувати у лісі, ми ніколи не побудуємо елітного лісівництва, сталого господарювання. Ви б тільки рубали і все нищили, чому не можна впроваджувати нові технологіії в мисливському господарстві, в лісовому господарстві. А на рахунок Фабриція ти сильно помиляєшся. Він коли був директором в ДП Брустурянському ЛМГ, навів порядок при ньому відбувався розвиток як лісгоспа так і самого с. Лопухова. Нічого скоро Мургу знімуть і вас знімуть будьте впевнені. Робота буде за кваліфікованими робітниками, які вчились, а ви усі по на купляли дипломи, і самі не розумієте що з ними робити, ви тільки знаєте як вирубати ліс, і вкрасти гроші.

Явно замовні матеріали.
Дуже хотів би, щоб хто-небуть з ти, що пишуть, розказав про себе. Скільки вкрав, як дерибанив ліс, коли був начальником і т.д.
Я можу по стилю сказати, що пишуть ті, кого у свій час усунули від корита (лісового).

Мурга- це лісовий барон. Він розкрав з Золотарем В.В. В Брустурянському ЛМГ все що можна. Вони рубають середньовіковий ліс у тих місцях де є самі малі затрати. А Золотар кожен тиждень збирає гроші і несе Мургові, в комітет ЛМГ, тому що вони на чолі з Мургом незаконно звільнили директора Брустурянського ЛМГ Фабриція В.В., а він усі суди виграв, а Мурга, і Золотар носять гроші щоб залишитись, і не допустити Фабриція до роботи.

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов