ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

Факультет інформаційних технологій – один з наймолодших навчально-наукових підрозділів Ужгородського університету: у вересні цього року йому виповниться 20.

361 просмотр. Обговорити (0)

З 9 до 12 червня Одещина приймала спортсменів-гирьовиків з усіх куточків України. У селищі Кароліно-Бугаз проводився чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок.

308 просмотров. Обговорити (0)

Турнір відбувся на спеціально підготовлених майданчиках стадіону «Авангард» в Ужгороді.

171 просмотр. Обговорити (0)

23 травня, 13.00 у залі Вченої ради відбудеться презентація щойно виданої книги доцента УжНУ Юрія Фатули «Полеглих ми так і не поховали…» про бойовий шлях 85-го Мараморосько-Угочанського піхотного полку австро-угорської армії у роки Першої світової війни.

134 просмотра. Обговорити (0)
Помещение физического факультета УжНУ некогда был мужским монастырем
423 просмотра. Обсудить (1)

Вчора відбувся конкурс краси у найбільшому виші краю – Ужгородському національному університеті. За звання найгарнішої дівчини ВНЗ змагались 17 дівчат.

258 просмотров. Обговорити (0)

Обласний центр Закарпаття увісімнадцяте приймав кращих студентів із класичних та педагогічних університетів України – знавців російської мови та літератури – для участі у Всеукраїнській олімпіаді.

309 просмотров. Обговорити (0)
Уже совсем скоро, 11 мая в 18.00, в Облмуздрамтеатре в Ужгороде пройдет самое грандиозное событие университетского года - конкурс красоты "Мисс УжНУ - 2016".
461 просмотр. Обсудить (0)

Прес-служба Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти та науки повідомляє...

245 просмотров. Обговорити (0)
Обычный человек в селе Кибляры в Ужгородском районе, что раз в год ходил в церковь, увидел сон, построил храм и стал священником.
461 просмотр. Обсудить (0)

Студенти третього курсу факультету міжнародних відносин ДВНЗ «УжНУ» зустрілись з фахівцями Головного управління ДФС у Закарпатській області та представниками відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області.

428 просмотров. Обговорити (0)

Студент филфака с Закарпатья стал победителем Всеукраинской олимпиады.

446 просмотров. Обсудить (0)

15 квітня у залі Вченої ради УжНУ відбувся міжнародний семінар-практикум на тему партнерства України та НАТО. Обговорювали шлях до співпраці: від стратегічних декларацій до тактики практичних дій.

351 просмотр. Обговорити (1)

Проходити практику студенти звикли у вільний від навчання період, зазвичай влітку. Але весною також.

309 просмотров. Обговорити (0)

Кафедра зоології та профком студентів біологічного факультету УжНУ за підтримки деканату біофаку та дирекції Ужанського національного парку організували студентам екскурсію на гору Кременець, що на території Стужицького природоохоронного науково-дослідного відділення Ужанського НПП.

314 просмотров. Обговорити (0)

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

508 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні відбулася зустріч керівництва представників правоохоронних органів, міграційної служби та Ужгородського національного університету зі студентами-іноземцями, котрі схвильовані нещодавнім жорстоким вбивством двох юнаків-індусів.
252 просмотра. Обговорити (0)

У ректораті УжНУ відбулася зустріч з студентами-іноземцями. На ній мова йшла про надзвичайну ситуацію, що трапилася в Ужгороді у ніч на 10 квітня – вбивство двох студентів медфаку УжНУ – громадян Індії.

295 просмотров. Обговорити (1)

Сьогодні, 11 квітня 2016 року, в ректораті УжНУ відбулась зустріч із студентами-іноземцями, на якій була обговорена трагічна подія, що трапилась у ці вихідні - вбивство двох студентів медфаку УжНУ.

281 просмотр. Обговорити (1)

В ректорате УжНУ состоялась встреча со студентами-иностранцами. На ней речь шла о чрезвычайной ситуации, произошедшей в Ужгороде в ночь на 10 апреля - убийство двух студентов медфака УжНУ - граждан Индии.

1646 просмотров. Обсудить (8)

4 квітня на відділенні журналістики відбулася презентація першої інтегрованої сертифікатної програми «Ромські студії в УжНУ», яка має на меті налагодження діалогу між ромським та неромським населенням.

125 просмотров. Обговорити (0)

Соответствующее решение приняли депутаты Закарпатского областного совета в сегодня, 5 апреля, на пленарном заседании сессии.
 

286 просмотров. Обсудить (0)

30 березня у залі ректорату УжНУ у дискусійному клубі розвитку і реформ «Інтелектуальна платформа» обговорили стан упровадження «Стратегії розвитку Закарпаття до 2020 року».

306 просмотров. Обговорити (0)

Много экскурсов в прошлое, многие факты и конкретные примеры - это три основные принципа, на которых построил выступление в Ужгородском национальном университете журналист и историк Вахтанг Кипиани.

785 просмотров. Обсудить (17)

Во вторник, 29 марта, в Ужгороде состоится открытая лекция одного из самых известных журналистов Украины - Вахтанга Кипиани.

865 просмотров. Обсудить (7)

В четверг, 24 марта, в Ужгородском национальном университете состоялось подписание соглашения о сотрудничестве между УжНУ и Закарпатским областным управлением АО «Ощадбанк», которая предусматривает стажировку студентов экономического факультета в структурных подразделениях этого банка.

195 просмотров. Обсудить (0)