Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Горячий телефон Ua-Reporter.com 0959115248 . Вы можете сообщить нам новость и прислать фото - MMS.
Синдикация материалов

УжНУ

На соревнованиях по пешеходному туризму Закарпатье представили команды областного центра туризма, Иршавского, Хустского, Тячевского, Свалявского и Ужгородского районов, а также города Ужгород.

439 просмотров. Обсудить (0)

Студентська молодь зізнається, що робить маленькі подарунки для свого навчального закладу із задоволенням: так можна розфарбувати свої навчальні дні, познайомитися з новими людьми, стати частиною особливого дня у житті університету.

90 просмотров. Обговорити (0)

Вчера, 21 октября, на заседании обновленного состава Ученого совета УжНУ профессора Владимира Смоланка, ректора вуза избрано председателем Ученого совета.

366 просмотров. Обсудить (0)

На базі санаторію «Скалка» Ужгородського нацуніверситету відбувся Кубок України та відкритий чемпіонат області серед юніорів з пішохідного туризму «Осінні старти – 2014».

109 просмотров. Обговорити (0)

16-19 жовтня відбувся півфінал Міжнародної олімпіади з програмування, в якому взяли участь 74 команди країн Південно-Східної Європи. В змаганні взяли участь кращі команди з Албанії, Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини, України та Чорногорії.

111 просмотров. Обговорити (0)

19 липня 1945 року Рада народних комісарів УРСР та ЦК КП(б)У ухвалили спільну постанову, яка була опублікована 18 жовтня 1945 року, про відкриття в Ужгороді державного університету.

199 просмотров. Обговорити (0)

Неповторність його особистості й сьогодні надихає багатьох: поетів, читачів, дослідників. 15 жовтня Михайлу Юрійовичу Лермонтову – 200 років, однак у пам’яті кожного він залишається молодим 26-річним митцем. Феномен цього таланту залишається загадкою. Кафедра російської літератури філфаку нашого вишу спробувала розгадати деякі таємниці на літературному вечорі, присвяченому ювілею російського письменника.

172 просмотра. Обговорити (0)

Завтра, 16 октября, в Ужгороде ведущие украинские и иностранные эксперты обсудят политические кризисы и их предпосылки...

316 просмотров. Обсудить (0)

Сегодня, 14 октября, пожарных 14-й государственной пожарно-спасательной части города Ужгород Управления ГСЧС Украины в Закарпатской области посетили студенты третьего курса географического факультета УжНУ вместе со своим наставником...

355 просмотров. Обсудить (0)

Біологічний факультет УжНУ що в Ужгороді, буде проводити конкурс краси "Міс біологічний факультет-2014". У нічному клубі Phantom 8-м красунь будуть змагатись між собою, найгарніша по оцінкам суддів буде нагороджена званням.

251 просмотр. Обговорити (1)

Чи стало літо вибухом для туристичного Закарпаття, як саме відпочивали наші земляки в умовах кризи й чим сьогодні, з огляду на події на сході, може привабити наша область – розповів завідуючий кафедрою туристичної інфраструктури УжНУ Федір Шандор у ефірі програми «На часі» студії «21 канал».

214 просмотров. Обговорити (0)

Крім того, студенти просили підтримки в акціях, які вони проводять із прибирання довкілля.

177 просмотров. Обговорити (0)

В воскресенье, 12 октября 2014 года, в нашем городе состоится очередная открытая экскурсия "Ужгород мультикультурный".

626 просмотров. Обсудить (2)

Чергового грошолюбивого посадовця викрили цими днями закарпатські правоохоронці. Сума неправомірної вигоди складає 450 доларів США.

332 просмотра. Обговорити (1)

Эти деньги женщина потребовала от будущего аспиранта за содействие в сдаче экзаменов для поступления в ужгородский университет...

2139 просмотров. Обсудить (1)

Відповідно до Постанови №4 президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 1 жовтня 2014 року, призначено три й подовжено виплату ще двох стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених ДВНЗ «Ужгородського національного університету».

196 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 7 жовтня, на факультеті іноземної філології вперше відбувся день німецької мови і культури. Свято відгуляли весело і з розмахом, адже в Ужгород на гастролі приїхав німецький хіп-хоп гурт «Einshoch6», на концерті якого студенти побували безкоштовно.

139 просмотров. Обговорити (0)

Вже цього року в УжНУ планують запровадити електронне навчання, перевести паперовий документообіг в он-лайн режим, створити єдиний електронний архів наукових публікацій та навчити всіх без винятку викладачів користуватися сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.

203 просмотра. Обговорити (0)

Уже в этом году в Ужгороде планируют ввести дистанционное обучение и помочь всем без исключения преподавателям пользоваться современными информационно-коммуникационными технологиями...

700 просмотров. Обсудить (3)

З 25 по 28 вересня 2014 року в м.Южне Одеської області відбувся спортивно-масовий захід «Здорова молодь-здорова нація». Команду Закарпатської області представляли 2 студенти вищого навчального закладу УЖНУ Поп Крістіна та Скукіс Михайло, які зайняли 4 місце із 22 команд.

170 просмотров. Обговорити (0)

Лекції викладачів будуть в Інтернеті, а студенти зможуть виконувати завдання онлайн. Крім того, буде налагоджено електронний документообіг й електронний репозитарій публікацій.

145 просмотров. Обговорити (0)

Более 100 специалистов из 6 стран мира приняли участие в конференции Украинской ассоциации нейрохирургов, состоявшейся в Ужгороде...

793 просмотра. Обсудить (0)

Понад 100 фахівців із 6 країн світу взяли участь у конференції Української асоціації нейрохірургів, що відбулася в УжНУ

163 просмотра. Обговорити (0)

Нещодавно в Ужгороді відбувся триденний міжнародний форум «Експорт в ЄС», організований за підтримки Закарпатської ОДА та ООО «Кратос» (Кривій Ріг).

117 просмотров. Обговорити (0)

В рамках проекта «Интерактивное институциональное сотрудничество. История, традиции и культура без границ»(HUSKROUA / 1101/140), который финансируется по программе приграничного сотрудничества ЕИСП «Венгрия-Словакия-Румыния-Украина» 2007-2013 г., студенты УжНУ организовали Дни европейского сотрудничества.

321 просмотр. Обсудить (0)

Протистояв підопічним Віктора Мельничука доволі сильний суперник – івано-франківський «Роланд», один із лідерів групи «А».

161 просмотр. Обговорити (0)

На днях был представлен ежегодный рейтинг "QSWorldUniversityRankings". В список лучших университетов мира попало и шесть украинских ВУЗов.

894 просмотра. Обсудить (2)

«Підкарпатська Русь» – під такою назвою територія нинішньої Закарпатської області у 1919 – 1939 роках входила до складу тодішньої Чехословаччини. Цей період розглядався вченими на конференції у рамках історії, освіти, національної політики, правового статусу, релігійного життя, адміністративного устрою, суспільно-економічних і культурних відносин.

131 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгороде молоденькая блондинка так мечтала о крутой тачке, что не пожалела выкинуть все свои накопленные деньги на ветер...

2384 просмотра. Обсудить (2)

У ці хвилини матч в Івано-Франківську близиться до закінчення.

171 просмотр. Обговорити (0)