Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

Проректор з виховної роботи УжНУ, Федір Шандор наразі перебуває на передовій у зоні проведення АТО. Таке повідомлення з'явилося сьогодні, 20-го грудня, на сторінці "Закарпатський турист" у мережі фейсбук: "Проректор з виховної роботи разом зі студентами-воїнами УжНУ на передовій. Слава Україні!"

358 просмотров. Обговорити (0)
В основном, это граждане Индии, Бангладеш, Нигерии, Зимбабве, Камеруна, Ганы, Кении, Египта и даже Мальдивив, которые учились в медицинских вузах Луганска и Донецка.
1595 просмотров. Обсудить (14)

Студенты намерены 23 декабря провести массовые акции протеста по всей территории Украины из-за решения правительства отметить выплаты стипендий. Об этом сообщил студенческий мэр Львова Евгений Филипец.

1198 просмотров. Обсудить (11)

Общественный совет Ужгородского университета требует прекратить кулуарные назначения на руководящие должности. Кроме того, Общественный совет предлагает наконец назначить проректоров УжНУ, четко определить их обязанности и устроить общественное обсуждение кандидатур.

1382 просмотра. Обсудить (1)

Медіацентр УжНУ оприлюднив звернення до ректора університету Володимира Смоланки з проханням «сприяти встановленню справедливості». Викладачі також зазначають, що «не розуміють кроків керівництва» вишу.

1074 просмотра. Обговорити (1)

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти, студенти Ужгородського національного університету, небайдужі громадяни Ужгорода та Закарпатської області!

445 просмотров. Обговорити (0)
Конфликт между "Правым сектором" и руководством Ужгородского национального университета набирает обороты.
3578 просмотров. Обсудить (26)

На даний момент близько 100 молодих хлопців та дівчат, які представляються закарпатським "Правим сектором", перебувають в ректораті УжНУ.

582 просмотра. Обговорити (1)

В УжНУ акредитовано максимальну кількість спеціальностей. Із 46 спеціальностей в УжНУ 39 акредитовані за четвертим рівнем, що становить 84,8%. Про це повідомив на засіданні Вченої ради УжНУ Федір Шандор, в.о.проректора з науково-педагогічної та виховної роботи УжНУ.

133 просмотра. Обговорити (0)

Из 46 специальностей в УжНУ 39 аккредитованы четвертым уровнем, что составляет 84,8%. Об этом сообщил на заседании Ученого совета УжНУ Федор Шандор, в.о.проректора по научно-педагогической и воспитательной работе УжНУ.

681 просмотр. Обсудить (0)

В Ужгороде местные эксперты презентовали концепцию реформирования налогового законодательства в Украине. Об этом сообщает Виктория Слюсаренко, к.э.н., доцент, преподаватель кафедры учета и аудита УжНУ.

358 просмотров. Обсудить (0)

Переважна більшість «новачків» навчається на різних курсах медичного факультету. Найбільше молоді – з Індії, є також із Камеруну, Бангладешу, Нігерії, Зімбабве, Гани...

250 просмотров. Обговорити (0)

Традиційний конкурс «Кращий студент» відбувся на Закарпатті ушосте. За звання найкращого цьогоріч змагалися 9 учасників:

284 просмотра. Обговорити (0)

Библиотечный фонд УжНУ насчитывает более 950 тысяч книг, которые представляют историческое и культурное наследие народов Венгрии, Словакии, Польши, Украины, Чехии и требуют обеспечения соответствующих условий хранения ценных экземпляров печатных изданий в соответствии с европейскими стандартами.

417 просмотров. Обсудить (0)

Голова обласної ради Володимир Чубірко та голова обласної державної адміністрації Василь Губаль звернулися до Надзвичайного і Повноважного посла Словацької Республіки в Україні Юрая Сівачека щодо створення Вишеградської бібліотеки на базі УжНУ.

162 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородский национальный университет объявляет открытое он-лайн анкетирование, целью которого является выяснение мнения студентов, сотрудников вуза, выпускников, работодателей, партнеров вуза, всех неравнодушных граждан относительно проблем и приоритетов развития университета в кратко- и долгосрочной перспективах.

467 просмотров. Обсудить (0)

"Секрети журналістики" — під такою назвою в ректораті УжНУ відбувся семінар за участю представників телеканалу «Інтер». Журналісти Дмитро Анопченко, Роман Бочкала та продюсер Ніколетта Сабов поділилися своїм досвідом із студентами відділення журналістики.

212 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській ОДА у четвер, 6 листопада, відбулася зустріч керівництва області з Надзвичайним і Повноважним послом Угорської Республіки в Україні.

189 просмотров. Обговорити (0)

О формировании и совершенствовании налоговой системы в Закарпатье, романтике деятельности юриста в органах фискальной службы, профессионализме и достижении поставленных перед собой целей узнали студенты факультета европейского права и правоведения УжНУ во время встречи с налоговиками...

472 просмотра. Обсудить (0)

Про формування та вдосконалення податкової системи в краї, романтизм діяльності юриста у органах фіскальної служби, важливість теорії та практики, роботи над собою, професіоналізм та досягнення поставлених перед собою цілей дізнались студенти третього курсу факультету європейського права і правознавства УжНУ під час зустрічі з фахівцями ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

152 просмотра. Обговорити (0)

На соревнованиях по пешеходному туризму Закарпатье представили команды областного центра туризма, Иршавского, Хустского, Тячевского, Свалявского и Ужгородского районов, а также города Ужгород.

619 просмотров. Обсудить (0)

Студентська молодь зізнається, що робить маленькі подарунки для свого навчального закладу із задоволенням: так можна розфарбувати свої навчальні дні, познайомитися з новими людьми, стати частиною особливого дня у житті університету.

197 просмотров. Обговорити (0)

Вчера, 21 октября, на заседании обновленного состава Ученого совета УжНУ профессора Владимира Смоланка, ректора вуза избрано председателем Ученого совета.

538 просмотров. Обсудить (0)

На базі санаторію «Скалка» Ужгородського нацуніверситету відбувся Кубок України та відкритий чемпіонат області серед юніорів з пішохідного туризму «Осінні старти – 2014».

206 просмотров. Обговорити (0)

16-19 жовтня відбувся півфінал Міжнародної олімпіади з програмування, в якому взяли участь 74 команди країн Південно-Східної Європи. В змаганні взяли участь кращі команди з Албанії, Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини, України та Чорногорії.

176 просмотров. Обговорити (0)

19 липня 1945 року Рада народних комісарів УРСР та ЦК КП(б)У ухвалили спільну постанову, яка була опублікована 18 жовтня 1945 року, про відкриття в Ужгороді державного університету.

358 просмотров. Обговорити (0)

Неповторність його особистості й сьогодні надихає багатьох: поетів, читачів, дослідників. 15 жовтня Михайлу Юрійовичу Лермонтову – 200 років, однак у пам’яті кожного він залишається молодим 26-річним митцем. Феномен цього таланту залишається загадкою. Кафедра російської літератури філфаку нашого вишу спробувала розгадати деякі таємниці на літературному вечорі, присвяченому ювілею російського письменника.

326 просмотров. Обговорити (0)