Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

Сьогодні ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка повідомив, що інформація про суттєве зменшення кількості державних місць в університеті, не відповідає дійсності.

125 просмотров. Обговорити (0)

В Берне (Швейцария) под эгидой Секретариата Совета Европы проходило заседание группы экспертов по сохранению амфибий и рептилий (в том числе морских черепах) в Европе. Встреча была организована в рамках Программы деятельности Бернской конвенции и по приглашению швейцарских властей.

919 просмотров. Обсудить (0)

Про це у своєму Фейсбук повідомив ужгородський громадський активіст Володимир Феськов.

74 просмотра. Обговорити (0)

Мета науково-практичної конференції – обговорення педагогічних, психологічних, соціальних проблем сучасної фахової освіти.

35 просмотров. Обговорити (0)

24 липня за дорученням ректора Ужгородського університету професора Володимира Смоланки та з метою розвитку міжнародної співпраці університету у сфері освіти і науки була підписана міжнародна угода між Науково-дослідним інститутом державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ та Інститутом церковного права ім. Ганса Лірмана Університету Ерланген-Нюрнберг.

165 просмотров. Обговорити (0)

Обсяг державного замовлення в УжНУ 2015 року – понад 2 тисячі бюджетних місць за ОКР «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст» та «Магістр».

175 просмотров. Обговорити (0)
Больше всего пострадали выпускники медицинского факультета УжНУ. Сейчас они не могут поступить даже в интернатуру...
4518 просмотров. Обсудить (6)

Спекотно не тільки надворі, а й у приймальній комісії УжНУ. Абітурієнти вже другий тиждень подають документи на омріяні факультети, визначаючи для себе пріоритети.

251 просмотр. Обговорити (0)
Нові виробництва неможливі без автоматизованих (роботизованих) систем, а модернізація застарілих виробництв потребує впровадження інформаційних технологій. Нагальними стають знання про фізичні процеси та можливості сучасних інформаційних технологій.
233 просмотра. Обговорити (0)

С начала работы приемной комиссии уже поступило более 4,5 тысячи электронных заявлений на разные специальности. Из них в 1150 заявлениях указанный 1-3 приоритет, то есть студенты, скорее всего, будут учиться в УжНУ.

495 просмотров. Обсудить (1)

Ужгородський національний університет нещодавно отримав ліцензію на підготовку фахівців з фізичного виховання і спорту. Наразі здійснюється перший набір студентів.

242 просмотра. Обговорити (0)

На 13:00 21 липня за кількістю заяв з-поміж філологічних спеціальностей продовжують лідирувати англійська та українська.

261 просмотр. Обговорити (0)

Про це йдеться на офіційному сайті вищого навчального закладу.
Як розповіла декан факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Наталія Габчак, відповідно до ліцензії, ВНЗ матиме 50 місць на денну і 30 на заочну форми навчання.

266 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 10 июля, стартовала вступительная кампания в Ужгородском национальном университете: начали принимать документы от поступающих на обучение для получения степени бакалавра (специалиста медицинского направления) и ОКР младшего специалиста.

840 просмотров. Обсудить (1)
Цьогорічні випускники УжНУ отримують повістки раніше за власний диплом.
697 просмотров. Обговорити (0)

В УжНУ затверджений план поточного ремонту на 2015-2017 роки. Згідно з цим документом вибрано об’єкти, які найбільше потребують ремонту.

426 просмотров. Обговорити (0)

У рамках проходження навчальної (економічної) практики студенти 3-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» відвідали Державну податкову інспекцію у м. Ужгороді Головного управління ДФС України з метою практичного ознайомлення з її діяльністю.

249 просмотров. Обговорити (0)

Відкритий виступ у рамках програми дослідження геномів в Україні: «Мінливий світ генетики дикої природи» провів 6 червня в УжНУ професор Стівен О’Браєн із США.

253 просмотра. Обговорити (0)

Місце для проведення екскурсії вибрано не випадково, адже де, як не тут можна закріпити теоретичні знання з кримінально-процесуального та виконавчого права.

337 просмотров. Обговорити (0)

Будущие юристы УжНУ посетили Закарпатскую УВП (№9). Место для проведения экскурсии выбрано не случайно, - ведь где, как не здесь можно закрепить теоретические знания по уголовно-процессуальному и исполнительному праву.

1154 просмотра. Обсудить (0)

Портал "Євро Освіта" склав щорічний рейтинг університетів України ІІІ, ІV рівнів акредитації у 2015 році. Слід відмітити, що рейтинг було складено за показниками попереднього 2014 року.

335 просмотров. Обговорити (0)

Студенты и преподаватели географического факультета УжНУ и просто любители приключений недавно в очередной раз отправились к кратеру вулкана на Анталовецкой поляне...

1403 просмотра. Обсудить (5)

Днями в залі Вченої ради УжНУ студенти різних факультетів – юридичного, економічного, міжнародних відносин, суспільних наук – влаштували моделювання кризового засідання РНБО України. Організаторами заходу стали Міжнародний фонд «Відродження» та ГО «Асоціація інноваційних досліджень «Афіна».

224 просмотра. Обговорити (0)
Вчера, 7 мая, в стенах Закарпатского облмуздрамтеатра состоялся традиционный конкурс красоты и грации «Мисс УжНУ-2015».
2792 просмотра. Обсудить (0)

8-9 мая в крупнейшем вузе Закарпатья состоится первый Карпатский форум, который станет отличной возможностью познакомиться в УжНУ с деятельностью UMSA и IFMSA в целом.

474 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 28 апреля, в университете им. Т.Г. Шевченко начал свою работу Съезд представителей юридических вузов и научных учреждений относительно назначения членов Высшего совета юстиции.

502 просмотра. Обсудить (1)

В Ужгороде проходит Международная научно-практическая конференция «Мобильность образования, инновационная культура и социальная ответственность как ресурсы конкурентоспособности европейских университетов», которая проводится при поддержке Министерства образования и науки Украины.

640 просмотров. Обсудить (0)

22-23 квітня у рамках святкування «Дня біолога» на біологічному факультеті УжНУ відбулась VIІІ регіональна конференція молодих вчених та студентів, змагання з міні-футболу серед команд студентів і викладачів, брейн-ринг та «Біо-бограч party». Про це повідомила декан біологічнго факультету Яорслава Гасинець на своїй сторінці у Фейсбук.

566 просмотров. Обговорити (0)