ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

23 травня, 13.00 у залі Вченої ради відбудеться презентація щойно виданої книги доцента УжНУ Юрія Фатули «Полеглих ми так і не поховали…» про бойовий шлях 85-го Мараморосько-Угочанського піхотного полку австро-угорської армії у роки Першої світової війни.

107 просмотров. Обговорити (0)
Помещение физического факультета УжНУ некогда был мужским монастырем
400 просмотров. Обсудить (1)

Вчора відбувся конкурс краси у найбільшому виші краю – Ужгородському національному університеті. За звання найгарнішої дівчини ВНЗ змагались 17 дівчат.

248 просмотров. Обговорити (0)

Обласний центр Закарпаття увісімнадцяте приймав кращих студентів із класичних та педагогічних університетів України – знавців російської мови та літератури – для участі у Всеукраїнській олімпіаді.

289 просмотров. Обговорити (0)
Уже совсем скоро, 11 мая в 18.00, в Облмуздрамтеатре в Ужгороде пройдет самое грандиозное событие университетского года - конкурс красоты "Мисс УжНУ - 2016".
415 просмотров. Обсудить (0)

Прес-служба Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти та науки повідомляє...

231 просмотр. Обговорити (0)
Обычный человек в селе Кибляры в Ужгородском районе, что раз в год ходил в церковь, увидел сон, построил храм и стал священником.
424 просмотра. Обсудить (0)

Студенти третього курсу факультету міжнародних відносин ДВНЗ «УжНУ» зустрілись з фахівцями Головного управління ДФС у Закарпатській області та представниками відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області.

419 просмотров. Обговорити (0)

Студент филфака с Закарпатья стал победителем Всеукраинской олимпиады.

417 просмотров. Обсудить (0)

15 квітня у залі Вченої ради УжНУ відбувся міжнародний семінар-практикум на тему партнерства України та НАТО. Обговорювали шлях до співпраці: від стратегічних декларацій до тактики практичних дій.

336 просмотров. Обговорити (1)

Проходити практику студенти звикли у вільний від навчання період, зазвичай влітку. Але весною також.

294 просмотра. Обговорити (0)

Кафедра зоології та профком студентів біологічного факультету УжНУ за підтримки деканату біофаку та дирекції Ужанського національного парку організували студентам екскурсію на гору Кременець, що на території Стужицького природоохоронного науково-дослідного відділення Ужанського НПП.

302 просмотра. Обговорити (0)

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

486 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні відбулася зустріч керівництва представників правоохоронних органів, міграційної служби та Ужгородського національного університету зі студентами-іноземцями, котрі схвильовані нещодавнім жорстоким вбивством двох юнаків-індусів.
243 просмотра. Обговорити (0)

У ректораті УжНУ відбулася зустріч з студентами-іноземцями. На ній мова йшла про надзвичайну ситуацію, що трапилася в Ужгороді у ніч на 10 квітня – вбивство двох студентів медфаку УжНУ – громадян Індії.

279 просмотров. Обговорити (1)

Сьогодні, 11 квітня 2016 року, в ректораті УжНУ відбулась зустріч із студентами-іноземцями, на якій була обговорена трагічна подія, що трапилась у ці вихідні - вбивство двох студентів медфаку УжНУ.

272 просмотра. Обговорити (1)

В ректорате УжНУ состоялась встреча со студентами-иностранцами. На ней речь шла о чрезвычайной ситуации, произошедшей в Ужгороде в ночь на 10 апреля - убийство двух студентов медфака УжНУ - граждан Индии.

1625 просмотров. Обсудить (8)

4 квітня на відділенні журналістики відбулася презентація першої інтегрованої сертифікатної програми «Ромські студії в УжНУ», яка має на меті налагодження діалогу між ромським та неромським населенням.

116 просмотров. Обговорити (0)

Соответствующее решение приняли депутаты Закарпатского областного совета в сегодня, 5 апреля, на пленарном заседании сессии.
 

270 просмотров. Обсудить (0)

30 березня у залі ректорату УжНУ у дискусійному клубі розвитку і реформ «Інтелектуальна платформа» обговорили стан упровадження «Стратегії розвитку Закарпаття до 2020 року».

299 просмотров. Обговорити (0)

Много экскурсов в прошлое, многие факты и конкретные примеры - это три основные принципа, на которых построил выступление в Ужгородском национальном университете журналист и историк Вахтанг Кипиани.

757 просмотров. Обсудить (17)

Во вторник, 29 марта, в Ужгороде состоится открытая лекция одного из самых известных журналистов Украины - Вахтанга Кипиани.

846 просмотров. Обсудить (7)

В четверг, 24 марта, в Ужгородском национальном университете состоялось подписание соглашения о сотрудничестве между УжНУ и Закарпатским областным управлением АО «Ощадбанк», которая предусматривает стажировку студентов экономического факультета в структурных подразделениях этого банка.

170 просмотров. Обсудить (0)

Одразу 10 кваліфікованих представників Ужгородського університету запрошено працювати у поважному журі IV етапу цьогорічних Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

134 просмотра. Обговорити (0)

Тема общежитии время от времени привлекает внимание широкой общественности: многим интересно, как живется в студгородке УжНУ, что там меняется. Об этом и о планах ремонтов, рассказал директор студгородка Василий Кепич.

299 просмотров. Обсудить (0)

Таку дискусійну панель провели в Ужгородському національному університеті.

171 просмотр. Обговорити (0)
Александр Данилюк - Ужгородский хирург, который прошел Майдан и АТО на Донбассе, встретился со студентами Ужгородского национального университета.
463 просмотра. Обсудить (1)