ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

В разгаре - поселение студентов. Вот только мест для первокурсников в общежитиях крупнейшего вуза края уже не хватает.
519 просмотров. Обсудить (3)

Кафедра военной подготовки УжНУ набирает студентов на обучение, - сообщили в Медиацентре УжНУ.
Подавать документы для поступления смогут все желающие студенты, окончившие второй курс. Конечный срок подачи - до 15 сентября.

447 просмотров. Обсудить (4)

Подавати документи для вступу зможуть всі охочі студенти, які закінчили другий курс. Кінцевий термін подачі – до 15 вересня. Конкурсний відбір кандидатів відбуватиметься у формі співбесіди та іспиту з фізичної підготовки.

170 просмотров. Обговорити (0)

Эта трагедия произошла в Королево Виноградовского района на Закарпатье сегодня ночью. Юноша упал с развалин замка и разбился на глазах у своих товарищей...

4036 просмотров. Обсудить (3)
В общежитиях УжНУ проводят ремонтные работы. В этом году на реконструкцию студенческого жилья потратят 300 000 гривен.
993 просмотра. Обсудить (3)
Ужгородский Национальный Университет улучшил свой рейтинг сразу на 24 позиций в рейтинге прозрачности среди высших учебных заведений. Участие в исследовании приняли 96 университетов, имеющих статус национальных, и в которых в целом обучается более 800 тыс. студентов. Как отмечает Владимир Смоланка рейтинги отражают реальное положение дел университета.
212 просмотров. Обсудить (0)
Ужгородський Національний Універститет покращив свій рейтинг відразу на 24 позиці у рейтингу прозорості серед вищих навчальних закладів.
180 просмотров. Обговорити (0)
В этом году в старейший ВУЗ Закарпатской области представлено уже более 15 000 заявлений. И это еще не предел...
644 просмотра. Обсудить (0)
Новые правила поступления не испугали абитуриентов.
273 просмотра. Обсудить (0)

УжНУ піднявся одразу на 24 позиції (з 42 на 18 місце) у порівнянні з показниками минулого року у Рейтингу прозорості національних університетів, укладеному Аналітичним центром CEDOS, який за підтримки міжнародного фонду "Відродження" здійснював моніторинг 96 вищих навчальних закладів, що мають статус національних і в яких загалом навчається понад 800 тис. студентів.

188 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгород приехала и ректор Университета в г. Скалица Хайди Шварцова, которая подтвердила желание этого высшего учебного заведения и в дальнейшем сотрудничать с УжНУ.
593 просмотра. Обсудить (3)

Сьогодні ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка повідомив, що інформація про суттєве зменшення кількості державних місць в університеті, не відповідає дійсності.

221 просмотр. Обговорити (0)

В Берне (Швейцария) под эгидой Секретариата Совета Европы проходило заседание группы экспертов по сохранению амфибий и рептилий (в том числе морских черепах) в Европе. Встреча была организована в рамках Программы деятельности Бернской конвенции и по приглашению швейцарских властей.

1005 просмотров. Обсудить (0)

Про це у своєму Фейсбук повідомив ужгородський громадський активіст Володимир Феськов.

128 просмотров. Обговорити (0)

Мета науково-практичної конференції – обговорення педагогічних, психологічних, соціальних проблем сучасної фахової освіти.

98 просмотров. Обговорити (0)

24 липня за дорученням ректора Ужгородського університету професора Володимира Смоланки та з метою розвитку міжнародної співпраці університету у сфері освіти і науки була підписана міжнародна угода між Науково-дослідним інститутом державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ та Інститутом церковного права ім. Ганса Лірмана Університету Ерланген-Нюрнберг.

222 просмотра. Обговорити (0)

Обсяг державного замовлення в УжНУ 2015 року – понад 2 тисячі бюджетних місць за ОКР «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст» та «Магістр».

213 просмотров. Обговорити (0)
Больше всего пострадали выпускники медицинского факультета УжНУ. Сейчас они не могут поступить даже в интернатуру...
4747 просмотров. Обсудить (6)

Спекотно не тільки надворі, а й у приймальній комісії УжНУ. Абітурієнти вже другий тиждень подають документи на омріяні факультети, визначаючи для себе пріоритети.

381 просмотр. Обговорити (0)
Нові виробництва неможливі без автоматизованих (роботизованих) систем, а модернізація застарілих виробництв потребує впровадження інформаційних технологій. Нагальними стають знання про фізичні процеси та можливості сучасних інформаційних технологій.
311 просмотров. Обговорити (0)

С начала работы приемной комиссии уже поступило более 4,5 тысячи электронных заявлений на разные специальности. Из них в 1150 заявлениях указанный 1-3 приоритет, то есть студенты, скорее всего, будут учиться в УжНУ.

575 просмотров. Обсудить (1)

Ужгородський національний університет нещодавно отримав ліцензію на підготовку фахівців з фізичного виховання і спорту. Наразі здійснюється перший набір студентів.

281 просмотр. Обговорити (0)

На 13:00 21 липня за кількістю заяв з-поміж філологічних спеціальностей продовжують лідирувати англійська та українська.

346 просмотров. Обговорити (0)

Про це йдеться на офіційному сайті вищого навчального закладу.
Як розповіла декан факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Наталія Габчак, відповідно до ліцензії, ВНЗ матиме 50 місць на денну і 30 на заочну форми навчання.

375 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 10 июля, стартовала вступительная кампания в Ужгородском национальном университете: начали принимать документы от поступающих на обучение для получения степени бакалавра (специалиста медицинского направления) и ОКР младшего специалиста.

896 просмотров. Обсудить (1)
Цьогорічні випускники УжНУ отримують повістки раніше за власний диплом.
736 просмотров. Обговорити (0)

В УжНУ затверджений план поточного ремонту на 2015-2017 роки. Згідно з цим документом вибрано об’єкти, які найбільше потребують ремонту.

497 просмотров. Обговорити (0)