Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Горячий телефон Ua-Reporter.com 0959115248 . Вы можете сообщить нам новость и прислать фото - MMS.
Синдикация материалов

УжНУ

На соревнованиях по пешеходному туризму Закарпатье представили команды областного центра туризма, Иршавского, Хустского, Тячевского, Свалявского и Ужгородского районов, а также города Ужгород.

469 просмотров. Обсудить (0)

Студентська молодь зізнається, що робить маленькі подарунки для свого навчального закладу із задоволенням: так можна розфарбувати свої навчальні дні, познайомитися з новими людьми, стати частиною особливого дня у житті університету.

111 просмотров. Обговорити (0)

Вчера, 21 октября, на заседании обновленного состава Ученого совета УжНУ профессора Владимира Смоланка, ректора вуза избрано председателем Ученого совета.

388 просмотров. Обсудить (0)

На базі санаторію «Скалка» Ужгородського нацуніверситету відбувся Кубок України та відкритий чемпіонат області серед юніорів з пішохідного туризму «Осінні старти – 2014».

128 просмотров. Обговорити (0)

16-19 жовтня відбувся півфінал Міжнародної олімпіади з програмування, в якому взяли участь 74 команди країн Південно-Східної Європи. В змаганні взяли участь кращі команди з Албанії, Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини, України та Чорногорії.

129 просмотров. Обговорити (0)

19 липня 1945 року Рада народних комісарів УРСР та ЦК КП(б)У ухвалили спільну постанову, яка була опублікована 18 жовтня 1945 року, про відкриття в Ужгороді державного університету.

224 просмотра. Обговорити (0)

Неповторність його особистості й сьогодні надихає багатьох: поетів, читачів, дослідників. 15 жовтня Михайлу Юрійовичу Лермонтову – 200 років, однак у пам’яті кожного він залишається молодим 26-річним митцем. Феномен цього таланту залишається загадкою. Кафедра російської літератури філфаку нашого вишу спробувала розгадати деякі таємниці на літературному вечорі, присвяченому ювілею російського письменника.

199 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, 16 октября, в Ужгороде ведущие украинские и иностранные эксперты обсудят политические кризисы и их предпосылки...

324 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 14 октября, пожарных 14-й государственной пожарно-спасательной части города Ужгород Управления ГСЧС Украины в Закарпатской области посетили студенты третьего курса географического факультета УжНУ вместе со своим наставником...

364 просмотра. Обсудить (0)

Біологічний факультет УжНУ що в Ужгороді, буде проводити конкурс краси "Міс біологічний факультет-2014". У нічному клубі Phantom 8-м красунь будуть змагатись між собою, найгарніша по оцінкам суддів буде нагороджена званням.

265 просмотров. Обговорити (1)

Чи стало літо вибухом для туристичного Закарпаття, як саме відпочивали наші земляки в умовах кризи й чим сьогодні, з огляду на події на сході, може привабити наша область – розповів завідуючий кафедрою туристичної інфраструктури УжНУ Федір Шандор у ефірі програми «На часі» студії «21 канал».

226 просмотров. Обговорити (0)

Крім того, студенти просили підтримки в акціях, які вони проводять із прибирання довкілля.

185 просмотров. Обговорити (0)

В воскресенье, 12 октября 2014 года, в нашем городе состоится очередная открытая экскурсия "Ужгород мультикультурный".

641 просмотр. Обсудить (2)

Чергового грошолюбивого посадовця викрили цими днями закарпатські правоохоронці. Сума неправомірної вигоди складає 450 доларів США.

347 просмотров. Обговорити (1)

Эти деньги женщина потребовала от будущего аспиранта за содействие в сдаче экзаменов для поступления в ужгородский университет...

2151 просмотр. Обсудить (1)

Відповідно до Постанови №4 президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 1 жовтня 2014 року, призначено три й подовжено виплату ще двох стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених ДВНЗ «Ужгородського національного університету».

212 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 7 жовтня, на факультеті іноземної філології вперше відбувся день німецької мови і культури. Свято відгуляли весело і з розмахом, адже в Ужгород на гастролі приїхав німецький хіп-хоп гурт «Einshoch6», на концерті якого студенти побували безкоштовно.

150 просмотров. Обговорити (0)

Вже цього року в УжНУ планують запровадити електронне навчання, перевести паперовий документообіг в он-лайн режим, створити єдиний електронний архів наукових публікацій та навчити всіх без винятку викладачів користуватися сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.

210 просмотров. Обговорити (0)

Уже в этом году в Ужгороде планируют ввести дистанционное обучение и помочь всем без исключения преподавателям пользоваться современными информационно-коммуникационными технологиями...

705 просмотров. Обсудить (3)

З 25 по 28 вересня 2014 року в м.Южне Одеської області відбувся спортивно-масовий захід «Здорова молодь-здорова нація». Команду Закарпатської області представляли 2 студенти вищого навчального закладу УЖНУ Поп Крістіна та Скукіс Михайло, які зайняли 4 місце із 22 команд.

177 просмотров. Обговорити (0)

Лекції викладачів будуть в Інтернеті, а студенти зможуть виконувати завдання онлайн. Крім того, буде налагоджено електронний документообіг й електронний репозитарій публікацій.

146 просмотров. Обговорити (0)

Более 100 специалистов из 6 стран мира приняли участие в конференции Украинской ассоциации нейрохирургов, состоявшейся в Ужгороде...

809 просмотров. Обсудить (0)

Понад 100 фахівців із 6 країн світу взяли участь у конференції Української асоціації нейрохірургів, що відбулася в УжНУ

171 просмотр. Обговорити (0)

Нещодавно в Ужгороді відбувся триденний міжнародний форум «Експорт в ЄС», організований за підтримки Закарпатської ОДА та ООО «Кратос» (Кривій Ріг).

119 просмотров. Обговорити (0)

В рамках проекта «Интерактивное институциональное сотрудничество. История, традиции и культура без границ»(HUSKROUA / 1101/140), который финансируется по программе приграничного сотрудничества ЕИСП «Венгрия-Словакия-Румыния-Украина» 2007-2013 г., студенты УжНУ организовали Дни европейского сотрудничества.

326 просмотров. Обсудить (0)

Протистояв підопічним Віктора Мельничука доволі сильний суперник – івано-франківський «Роланд», один із лідерів групи «А».

163 просмотра. Обговорити (0)

На днях был представлен ежегодный рейтинг "QSWorldUniversityRankings". В список лучших университетов мира попало и шесть украинских ВУЗов.

902 просмотра. Обсудить (2)

«Підкарпатська Русь» – під такою назвою територія нинішньої Закарпатської області у 1919 – 1939 роках входила до складу тодішньої Чехословаччини. Цей період розглядався вченими на конференції у рамках історії, освіти, національної політики, правового статусу, релігійного життя, адміністративного устрою, суспільно-економічних і культурних відносин.

137 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороде молоденькая блондинка так мечтала о крутой тачке, что не пожалела выкинуть все свои накопленные деньги на ветер...

2391 просмотр. Обсудить (2)

У ці хвилини матч в Івано-Франківську близиться до закінчення.

173 просмотра. Обговорити (0)