Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

Цьогорічні випускники УжНУ отримують повістки раніше за власний диплом.
589 просмотров. Обговорити (0)

В УжНУ затверджений план поточного ремонту на 2015-2017 роки. Згідно з цим документом вибрано об’єкти, які найбільше потребують ремонту.

324 просмотра. Обговорити (0)

У рамках проходження навчальної (економічної) практики студенти 3-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» відвідали Державну податкову інспекцію у м. Ужгороді Головного управління ДФС України з метою практичного ознайомлення з її діяльністю.

223 просмотра. Обговорити (0)

Відкритий виступ у рамках програми дослідження геномів в Україні: «Мінливий світ генетики дикої природи» провів 6 червня в УжНУ професор Стівен О’Браєн із США.

196 просмотров. Обговорити (0)

Місце для проведення екскурсії вибрано не випадково, адже де, як не тут можна закріпити теоретичні знання з кримінально-процесуального та виконавчого права.

285 просмотров. Обговорити (0)

Будущие юристы УжНУ посетили Закарпатскую УВП (№9). Место для проведения экскурсии выбрано не случайно, - ведь где, как не здесь можно закрепить теоретические знания по уголовно-процессуальному и исполнительному праву.

1105 просмотров. Обсудить (0)

Портал "Євро Освіта" склав щорічний рейтинг університетів України ІІІ, ІV рівнів акредитації у 2015 році. Слід відмітити, що рейтинг було складено за показниками попереднього 2014 року.

283 просмотра. Обговорити (0)

Студенты и преподаватели географического факультета УжНУ и просто любители приключений недавно в очередной раз отправились к кратеру вулкана на Анталовецкой поляне...

1358 просмотров. Обсудить (5)

Днями в залі Вченої ради УжНУ студенти різних факультетів – юридичного, економічного, міжнародних відносин, суспільних наук – влаштували моделювання кризового засідання РНБО України. Організаторами заходу стали Міжнародний фонд «Відродження» та ГО «Асоціація інноваційних досліджень «Афіна».

200 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 7 мая, в стенах Закарпатского облмуздрамтеатра состоялся традиционный конкурс красоты и грации «Мисс УжНУ-2015».
2468 просмотров. Обсудить (0)

8-9 мая в крупнейшем вузе Закарпатья состоится первый Карпатский форум, который станет отличной возможностью познакомиться в УжНУ с деятельностью UMSA и IFMSA в целом.

452 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 28 апреля, в университете им. Т.Г. Шевченко начал свою работу Съезд представителей юридических вузов и научных учреждений относительно назначения членов Высшего совета юстиции.

482 просмотра. Обсудить (1)

В Ужгороде проходит Международная научно-практическая конференция «Мобильность образования, инновационная культура и социальная ответственность как ресурсы конкурентоспособности европейских университетов», которая проводится при поддержке Министерства образования и науки Украины.

607 просмотров. Обсудить (0)

22-23 квітня у рамках святкування «Дня біолога» на біологічному факультеті УжНУ відбулась VIІІ регіональна конференція молодих вчених та студентів, змагання з міні-футболу серед команд студентів і викладачів, брейн-ринг та «Біо-бограч party». Про це повідомила декан біологічнго факультету Яорслава Гасинець на своїй сторінці у Фейсбук.

535 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді відбулася міжнародна конференція за участі керівників вищих навчальних закладів України, Європи та Азії. В ректораті УжНУ не лише обговорили освітню перспективу і розвиток, а й підписали угоду про співпрацю між вишами.
203 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 23-го квітня,в УжНУ розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція "Мобільність освіти, інноваційна культура та соціальна відповідальність як ресурси конкурентоспроможності європейських університетів". Участь в конференції беруть ректори українських та іноземних вишів, зокрема з Польщі, Чехії, Словаччини, Литви, Німеччини, Румунії, Казахстану.

307 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 23 апреля, в Ужгороде началась конференция под названием «Мобильность образования, инновационная культура и социальная ответственность как ресурсы конкурентоспособности европейских университетов».

525 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороде презентуют немецкий фонд трансфера технологий «Steinbeis». Об этом сообщили в Ужгородском национальном университете.

417 просмотров. Обсудить (0)

На факультете здоровья УжНУ стартовала благотворительная акция. Во время акции детям Перечинской школы-интерната бесплатно проводят сеансы массажа...

646 просмотров. Обсудить (0)

Такого й наукова бібліотека УжНУ ще не проживала: у вишиванках, віночках, з гербом на грудях, написом "Слава Україні" вшановували пам'ять Тараса Шевченка студенти двох факультетів: філологічного та медичного. Представники другого – переважно іноземці: Шрі-Ланка, Індія, Мальдиви, Зімбабве, Нігерія та інші країни є їм рідними.

255 просмотров. Обговорити (0)

В конце прошлого месяца делегация УжНУ во главе с ректором Владимиром Смоланкой посетила Западный университет имени Василе Голдиш г. Арад (Румыния).

Делегация УжНУ посетила Западный университет имени Василе Голдиш в Румынии

680 просмотров. Обсудить (0)

Нагадаємо, призов на строкову військову службу відновили у 2015 році. При цьому тривалість служби збільшена до 1,5 року, а призовний вік підвищено до 27 років.

470 просмотров. Обговорити (0)

Про це йдеться у Постанові Кабінету Міністрів України від 25 березня №143 "Про оптимізацію мережі військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів".

293 просмотра. Обговорити (0)

26 березня з нагоди проведення в Ужгороді Всеукраїнської олімпіади з французької мови до міста завітала Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Віржіні Вільшанж разом з методистом-викладачем французької мови Маріон Сюссе.

374 просмотра. Обговорити (0)
Глава областного совета Владимир Чубирко и первый заместитель председателя областного совета Михаил Попович приняли участие в приеме Почетного консула Литовской Республики в Ужгороде и Закарпатской области Виктора Гарапко.
885 просмотров. Обсудить (1)

В Ужгороде продолжается подготовка к масштабной международной научно-практической конференции в УжНУ, участниками которой станут ректоры сразу нескольких ведущих украинских университетов, а также их коллеги из других стран мира.

642 просмотра. Обсудить (0)
У гуртожитку №4 Ужгородського національного університету.
256 просмотров. Обговорити (0)

Викроїти 60 хвилин у щільному графіку ректора УжНУ, візитівка якого не вмістить усіх поважних регалій, заслужених і зароблених за роки активної діяльності, вдалося непросто. Цінність цих, сподіваюся, не останніх, 60-ти хвилин – у враженнях, спогадах, емоціях…

208 просмотров. Обговорити (0)