ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

Потужна історія, знані науковці, відомі випускники. Де знаходять себе нинішні студенти факультету після закінчення навчання, які професії для біологів найпопулярніші?

198 просмотров. Обговорити (0)
1 лютого відбулося перше у новому році засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. На ньому розглянули звіт про результати наукової роботи за 2015 рік та завдання на наступний рік, обговорили діяльність і перспективи розвитку Студмістечка УжНУ тощо.
153 просмотра. Обговорити (0)

Чи вдасться знайти достойне місце роботи? Які сильні сторони має кожен з підрозділів УжНУ і один з тридцяти кращих вишів країни в цілому? Розпочинаємо серію публікацій, в яких будуть міститися відповіді на ці питання

241 просмотр. Обговорити (1)
Ректор УжНУ Володимир Смоланка та проректори вишу обговорили актуальні та проблемні питання сьогодення університету.
130 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 12 січня, після завершення конференції трудового колективу Ужгородського національного університету відбулася прес-конференція ректора УжНУ професора Володимира Смоланки.

239 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 12 січня, ректор УжНУ, професор Володимир Смоланка та ректор Карлового університету (Чехія), професор Томаш Зіма підписали угоду про співпрацю між обома вишами.

216 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороде кто-то придумал решать судьбу кафедры русской филологии - одной из старейших в УжНУ! Говорят, что с подачи какой-то активно деградирующей "общественности", которая негодует по поводу преподавания русского языка и литературы в "состоянии войны" с Россией!

2828 просмотров. Обсудить (58)

12 січня в УжНУ планується ряд цікавих та важливих заходів, інформує прес-служба університету.

245 просмотров. Обговорити (0)

Наукова бібліотека УжНУ впродовж 2015 року відгукнулася на прохання п’яти вишів країни, які змушені були евакуюватися із зони АТО: університети не змогли перевезти матеріально-технічну базу й бібліотеку, тому керівництво вишів розіслали листи із проханнями про допомогу.

244 просмотра. Обговорити (0)

На днях в редакцию интернет-издания zak-insider поступило письмо от студентов Ужгородского национального университета...

1205 просмотров. Обсудить (0)

22 грудня у малому конференц-залі факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу обговорили актуальні питання зовнішньої політики України та місця нашої держави на міжнародній арені.

Захід, приурочений до Дня української дипломатії, відбувся на факультеті МПМБ не випадково, адже саме цей факультет готує відповідні кадри.

214 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородском колледже культы и искусств состоялся праздничный концерт, в котором приняли участие студенты специальностей «Эстрадное искусство» и «Хореография».

553 просмотра. Обсудить (0)

Переобрали декана й завідувачів низки кафедр. Це відбулося вчора, 15 грудня
Під час засідання Вченої ради 15 грудня розглядали кандидатури на посади трьох професорів, чотирьох завідувачів кафедр й декана математичного факультету. У голосуванні за 8 конкурсних справ взяло участь 57 присутніх.

843 просмотра. Обговорити (0)

Наприкінці листопада у кіпрському місті Ларнака відбувся Чемпіонат Європи з тайського боксу.

332 просмотра. Обговорити (0)

Відкриття зимового сезону купання анонсували в Ужгородському національному університеті.

326 просмотров. Обговорити (0)

В конце ноября в кипрском городе Ларнака состоялся официальный Чемпионат Европы по тайскому боксу...

799 просмотров. Обсудить (0)

По обращению представителей студенческого самоуправления Ужгородского национального университета, наш корреспондент посетил общежитие университета. То, что он там увидел, напоминает развалившееся здание старой котельной с бомжами, проститутками и прочей утварью...

1704 просмотра. Обсудить (7)

За зверненням представників студентського самоврядування Ужгородського національного університету, наш кореспондент відвідав гуртожитки університету. Картина жахлива, не дотримані навіть радянські стандарти чистоти, температурний режим тощо. Як живеться на 6 м.кв. одній з найбільш соцнезахищених верств населення, дізнавався наш кореспондент.

509 просмотров. Обговорити (1)

Справу за позовом екс-ректора УжНУ Федора Ващука до Міносвіти щодо його поновлення на посаді ректора вишу цього тижня розгляне Шевченківський районний суд Києва. Наступне засідання відбудеться у четвер, 10 грудня.

353 просмотра. Обговорити (0)

4 грудня на запрошення доцента кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Михайла Микити геофак відвідала Моніка Іванова – кандидат географічних наук з кафедри географії і прикладної геоінформатики факультету гуманітарних і природничих наук Пряшівського університету (Словаччина).

135 просмотров. Обговорити (0)

Уникальное собрание рукописных и печатных памятников XV-XIX в., состоящее из более 20000 единиц, из которых 26 экземпляров - коллекция инкунабул, перейдет во вновь созданный Музей рукописей и старопечатных изданий Научной библиотеки ГВУЗ «УжНУ».

395 просмотров. Обсудить (0)

Сегодня, 1 декабря, ректор УжНУ Владимир Смоланка и Юрген Райцнер, директор Центра трансфера технологий Штайнбайс подписали Меморандум о взаимопонимании между Ужгородским национальным университетом и Центром трансфера технологий Штайнбайс.

390 просмотров. Обсудить (0)

У відповідь на спроби колишнього ректора Ужгородського національного університету Федора Ващука відновитися на керівній посаді у виші, до ректорату УжНУ надійшов ряд відкритих звернень від науково-педагогічних колективів різних структурних підрозділів, адресованих Голові Комітету Верховної Ради України Лілії Гриневич та Міністру освіти і науки України Сергію Квіту.

311 просмотров. Обговорити (0)

Ученые Ужгородского национального университета начинают сотрудничество с зарубежными вузами в сфере охраны окружающей среды.

401 просмотр. Обсудить (1)

Вчера, 17 ноября, в Ужгороде состоялось празднование дня студента. Торжественная часть началась в 11:30 в главном корпусе УжНУ.

484 просмотра. Обсудить (0)

Студенти УжНУ піднімалися по штурмовій драбині на навчальну вежу, одягали термозахисний костюм і бойовий одяг пожежника.

182 просмотра. Обговорити (0)

Недавно Генеральный консул Румынии в Черновцах Элеонора Молдован встретилась со студентами румынского отделения УжНУ.

381 просмотр. Обсудить (0)

В эти выходные студенты УжНУ отмечали день рождение крупнейшего вуза Закарпатья - Ужгородского национального университета.

714 просмотров. Обсудить (0)