ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

До 27 липня у абітурієнтів залишається унікальна можливість здобути вищу освіту на фізичному факультеті Ужгородського національного університету. Здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, студенти-фізики мають право перехресного вступу на будь-яку спеціальність (окрім медичного напрямку) з перспективою здобуття магістерського ступеня.

320 просмотров. Обговорити (0)

По состоянию на 21 июля 2016 года 18:00 часов на разные факультеты абитуриенты УжНУ подали 16 259 заявлений, из которых 12 775 – на дневную форму обучения и 3484 – на заочную, а также 602 заявления в Естественно-гуманитарный колледж ГВУЗ «УжНУ» (584 на дневную форму и 18 на заочную).

274 просмотра. Обсудить (0)

Закарпатье – клондайк исторических эпох. Трудно поверить, что там, где сегодня высотки и магистрали, когда-то были древние поселения и таинственные культуры.

309 просмотров. Обсудить (0)

Выпускникам Ужгородского национального университета выдали бракованные дипломы. На дипломах печати и подписи напечатаны полиграфическим способом, который с 2015 года запрещен для использования при изготовлении дипломов международного образца.

620 просмотров. Обсудить (0)

Добра динаміка – до Ужгородського національного університету за 8 неповних днів вступної кампанії вже подано понад 10 тисяч заяв від абітурієнтів.

171 просмотр. Обговорити (0)

В консолидированном рейтинге высших учебных заведений Украины Ужгородский национальный университет по итогам прошлого учебного года поднялся с 30-31-го на 17-18-е место среди 269 вузов страны.

358 просмотров. Обсудить (5)

У консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України Ужгородський національний університет за підсумками минулого навчального року піднявся з 30-31-го на 17-18-е місце з-поміж 269 вишів країни.

154 просмотра. Обговорити (0)
Ректор Ужгородского национального университета рассказал об особенностях вступления 2016. В этом году несколько изменились условия приема в ВУЗ
385 просмотров. Обсудить (0)

Прокуратурой Закарпатской области совместно с работниками Управления защиты экономики в Закарпатской области разоблачены во время получения неправомерной выгоды в размере 5 тыс. декан факультета здоровья человека ДВНЗ «УжНУ» и ее заместителя.

816 просмотров. Обсудить (1)

Значительное внимание уделяется работе с одаренной молодежью. Так, в ГВУЗ Ужгородский национальный университет получают высшее образование 12 человек цыганской народности. Студент факультета общественных наук Мирослав Горват победил в конкурсе «Успешный человек» и побывал как победитель в США.

365 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні, 30 червня, у холі головного корпусу УжНУ вітали випускників географічного факультету (спеціальності «Землевпорядкування та кадастр», «Географія» та «Лісового і садово-паркового господарства»).

263 просмотра. Обговорити (0)

Факультет інформаційних технологій – один з наймолодших навчально-наукових підрозділів Ужгородського університету: у вересні цього року йому виповниться 20.

419 просмотров. Обговорити (0)

З 9 до 12 червня Одещина приймала спортсменів-гирьовиків з усіх куточків України. У селищі Кароліно-Бугаз проводився чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок.

327 просмотров. Обговорити (0)

Турнір відбувся на спеціально підготовлених майданчиках стадіону «Авангард» в Ужгороді.

180 просмотров. Обговорити (0)

23 травня, 13.00 у залі Вченої ради відбудеться презентація щойно виданої книги доцента УжНУ Юрія Фатули «Полеглих ми так і не поховали…» про бойовий шлях 85-го Мараморосько-Угочанського піхотного полку австро-угорської армії у роки Першої світової війни.

143 просмотра. Обговорити (0)
Помещение физического факультета УжНУ некогда был мужским монастырем
438 просмотров. Обсудить (1)

Вчора відбувся конкурс краси у найбільшому виші краю – Ужгородському національному університеті. За звання найгарнішої дівчини ВНЗ змагались 17 дівчат.

272 просмотра. Обговорити (0)

Обласний центр Закарпаття увісімнадцяте приймав кращих студентів із класичних та педагогічних університетів України – знавців російської мови та літератури – для участі у Всеукраїнській олімпіаді.

318 просмотров. Обговорити (0)
Уже совсем скоро, 11 мая в 18.00, в Облмуздрамтеатре в Ужгороде пройдет самое грандиозное событие университетского года - конкурс красоты "Мисс УжНУ - 2016".
491 просмотр. Обсудить (0)

Прес-служба Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти та науки повідомляє...

256 просмотров. Обговорити (0)
Обычный человек в селе Кибляры в Ужгородском районе, что раз в год ходил в церковь, увидел сон, построил храм и стал священником.
499 просмотров. Обсудить (0)

Студенти третього курсу факультету міжнародних відносин ДВНЗ «УжНУ» зустрілись з фахівцями Головного управління ДФС у Закарпатській області та представниками відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області.

436 просмотров. Обговорити (0)

Студент филфака с Закарпатья стал победителем Всеукраинской олимпиады.

467 просмотров. Обсудить (0)

15 квітня у залі Вченої ради УжНУ відбувся міжнародний семінар-практикум на тему партнерства України та НАТО. Обговорювали шлях до співпраці: від стратегічних декларацій до тактики практичних дій.

366 просмотров. Обговорити (1)

Проходити практику студенти звикли у вільний від навчання період, зазвичай влітку. Але весною також.

318 просмотров. Обговорити (0)

Кафедра зоології та профком студентів біологічного факультету УжНУ за підтримки деканату біофаку та дирекції Ужанського національного парку організували студентам екскурсію на гору Кременець, що на території Стужицького природоохоронного науково-дослідного відділення Ужанського НПП.

322 просмотра. Обговорити (0)