ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УжНУ

Сьогодні в приміщенні облмуздрамтеатру відбулися урочисті заходи з нагоди Дня юриста. Організатор заходу – юридичний факультет УжНУ. Серед запрошених гостей і голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

409 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні відзначення 70-літнього ювілею Ужгородського національного університету студенти влаштували оригінальний флешмоб.

349 просмотров. Обговорити (0)

Проректор УжНУ Игорь Студеняк стал "Заслуженным деятелем науки и техники Украины". Этим званием его наградил Петр Порошенко своим президентским указом.

394 просмотра. Обсудить (0)

Цим званням його нагородив Петро Порошенко своїм президентським указом.

169 просмотров. Обговорити (0)

29 вересня у Шевченківському районному суді м. Києва відбулося перше судове засідання за позовом Федіра Ващука до Міністерства науки і освіти України, в якому колишній ректор просить суд визнати незаконним його звільнення з посади ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет» наприкінці лютого 2014 року.

650 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородском национальном университете до 25 октября продлён приём документов в магистратуру по специальности 8.15010011 «Электронное управление» и по специальности 8. 15010005 – Государственная служба.

393 просмотра. Обсудить (0)

Керівництвом Ужгородського національного університету було знайдено можливість провести індексацію заробітної плати протягом першого півріччя 2015 року. Її було проведено в розмірі 3мільйони 1,2 тисяч грн. Кошторисні призначення на цю мету склали 2 мільйони 388,9 тисяч грн. Про це йдеься у заяві керівництва УжНУ.

268 просмотров. Обговорити (0)

В понедельник, 28 сентября, в УжНУ на гуманитарно-естественном факультете с венгерским языком обучения состоялись торжества по случаю открытия библиотеки им. Миклоша Берчени.

562 просмотра. Обсудить (0)

Подготовка специалистов данного профиля начата Национальной академией государственного управления при Президенте Украины в 2009 году.

595 просмотров. Обсудить (0)

Уже вкотре у рамках співпраці кіноклубу документальних фільмів «Альтернатива» Docudays UA (керівник – доцент Марія Менджул) студенти юридичного факультету, учасники Медіа-центру учнівського врядування м. Ужгорода відвідують неповнолітніх засуджених в слідчому ізоляторі . Днями вони разом із засудженими неповнолітніми подивилися та обговорили дві документальні стрічки.

132 просмотра. Обговорити (0)

Прокуратурою міста Ужгорода до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом отримання 2500 грн неправомірної вигоди викладачем Ужгородського національного університету.

217 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратурой города Ужгорода в суд направлено обвинительное заключение в уголовном производстве по факту получения 2500 грн неправомерной выгоды преподавателем Ужгородского национального университета.

2046 просмотров. Обсудить (5)

Чешский язык в Ужгороде изучают уже два года подряд. Сам же университет активно сотрудничает с рядом университетов Чехии. Так, вчера к этому сотрудничеству присоединился университет города Пардубице.

587 просмотров. Обсудить (0)

На філологічному факультеті УжНУ за сприяння державних структур та партнерських регіонів Чеської республіки уже другий рік поспіль студенти опановують нову спеціальність «Чеська мова і література». Сам же університет активно співпрацює з рядом університетів Чехії.

144 просмотра. Обговорити (0)

6 вересня студенти УжНУ долучилися до марафону, влаштованого молодіжною організацією Мукачівської греко-католицької єпархії "Студентські зустрічі".

346 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський виш став першим українським партнером канадського університету Concordia (Едмонтон, Канада).

237 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщалось ранее, в Ужгороде старшекурсники УжНУ избили первокурсника до потери пульса. Вместе с тем, руководство УжНУ распространило свою версию случившегося...

1739 просмотров. Обсудить (1)

Сегодня, 3 сентября 2015 года, в Ужгороде толпа разъяренных студентов жестоко избила первокурсника в общежитии УжНУ.

5419 просмотров. Обсудить (5)

1 вересня біля головного корпусу Ужгородського національного університету на Бамі традиційно відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

247 просмотров. Обговорити (0)

У 2015-му році Ужгородський національний університет направив до Державного департаменту інтелектуальної власності 33 заявки на видачу патентів України, з яких 10 – на винахід, решта – на корисну модель.

264 просмотра. Обговорити (0)

Під час урочистого розширеного засідання Вченої ради «УжНУ» з нагоди початку нового 2015-2016 навчального року ректор Володимир Смоланка розповів про програми обміну з вищими навчальними закладами за кордоном.

206 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський національний університет, за результатами минулого навчального року піднявся майже в усіх рейтингах оцінювання вищих навчальних закладів України.

219 просмотров. Обговорити (1)

Найпопулярніші напрямки, які вибирають абітурієнти УжНУ, практично не змінилися з минулого року. Як і раніше, лідерство тримають географія, журналістика, здоров’я людини, міжнародні економічні відносини, правознавство та туризм.

269 просмотров. Обговорити (0)

Більше півтисячі студентів-першокурсників 26 серпня вперше побачили свої кімнати в гуртожитку та розпочали їх чепурити. Поселення старшокурсників буде відбуватися традиційно до кінця тижня.

290 просмотров. Обговорити (0)
В разгаре - поселение студентов. Вот только мест для первокурсников в общежитиях крупнейшего вуза края уже не хватает.
661 просмотр. Обсудить (3)

Кафедра военной подготовки УжНУ набирает студентов на обучение, - сообщили в Медиацентре УжНУ.
Подавать документы для поступления смогут все желающие студенты, окончившие второй курс. Конечный срок подачи - до 15 сентября.

520 просмотров. Обсудить (4)

Подавати документи для вступу зможуть всі охочі студенти, які закінчили другий курс. Кінцевий термін подачі – до 15 вересня. Конкурсний відбір кандидатів відбуватиметься у формі співбесіди та іспиту з фізичної підготовки.

231 просмотр. Обговорити (0)

Эта трагедия произошла в Королево Виноградовского района на Закарпатье сегодня ночью. Юноша упал с развалин замка и разбился на глазах у своих товарищей...

4202 просмотра. Обсудить (3)