Окремі ужгородські кладовища схожі на джунглі, а міська влада на це жодним чином не реагує.
Архітектурно-містобудівнича рада Луцька підтримала проектне рішення архітектора Андроша Бідзілі згідно з яким на вулиці Івана Франка у обласному центрі Волині постане церква, – повідомляє 10 жовтня репортер «Волинських Новин».
На металевих огорожах луцьких кладовищ у межах міста з’явилися приватні оголошення-листівки: ”Продам місце на цьому цвинтарі. Дешево”. На одного з продавців ”ГПУ” натрапила через оголошення в газеті.
Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 3 516 заяв про злочини. Вжитими заходами 1 737 (49,4%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 4 вбивства, 2 факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 35 пограбувань, 6 розбійних нападів, 10 випадків незаконного заволодіння транспортними засобами.
У місті Сваляві Закарпатської області міліція в результаті проведених оперативно-розшукових заходів затримала двох місцевих жителів віком 32 та 19 років.
У житті кожного настане день, коли доведеться попрощатися з життям земним. Що потрібно знати та скільки грошей необхідно витратити нашим близьким та рідним, щоб комфортно «транспортувати» нас у потойбічний світ? Відповісти на ці запитання нам спробувала пересічна жителька-пенсіонерка з Івано-Франківська, Софія Карабекова.
На прошлой неделе в областном центре Закарпатья состоялось заседание исполнительного комитета Ужгородского городского совета, на котором рассмотрели около тридцати вопросов, касающихся города.
Село Есень, що на Ужгородщині, нічим не відрізняється від інших навколишніх сіл Закарпаття. Свої сільрада, школа, клуб... У літній період більшість сільчан працює у полі, взимку ж порається по господарству. Хтось їздить на роботу в Чоп чи Ужгород, хтось – у сусідню Угорщину. Майже всі місцеві жителі – глибоко віруючі, у неділю та в релігійні свята обов'язково йдуть у храм...
Комбінат комунальних підприємств серед жителів обласного центрту Закарпаття міста Ужгорода відомий швидше як ритуальне бюро. Та, окрім того, що ця служба надає послуги в організації останньої путі померлих, бригада робочих очищає від чагарників і борщовиків береги Ужа, підтримує в належному стані сквери та клумби, опікується 10 діючими й недіючимих кладовищами.
З 1 квітня ужгородцям стало не до сміху: в середньому на 40 % підвищилися тарифи на ритуальні послуги в обласному центрі. Причина — 30 березня виконком Ужгородської міськради прийняв рішення «Про тарифи на ритуальні послуги, необхідні для поховання».
На Закарпатті за одну добу вогонь забрав життя двох людей. І хоча 86-річна Марія, і 52-річний Іван загинули через типові для осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду причини – порушення правил монтажу пічного опалення та порушення експлуатації електронагрівальних приладів, однак і жінка, і чоловік, загинули за доволі незвичних обставин.