У сербському Орахові "живуть” звичні для Закарпаття прізвища - Сабодоші, Ороси, Барни, Кіші...
Щойно провідні біржові майданчики світу охопила паніка, урядовці у країнах Східної Європи заповзялися заспокоювати: ми, мовляв, не інтегровані у фінансові ринки.
18–21 вересня на Закарпатті відбувся Х Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для нацменшин «Мій рідний край».
Міністерство внутрішніх справ Сербії заявило про відкриття карної справи на політичних лідерів Косово. Їх звинувачують у "проголошенні нелегітимної держави на території Сербії", що розцінюється як "злочин проти конституційного порядку і безпеки Сербії", повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на інформаційне агентство ТАНЮГ.
У понеділок в Закарпатті в пункті прикордонного контролю " Дякове " Виноградівського району при в`ізді в Украіну прикордонниками спільно з митниками було затримано два вантажних авто марки "ДАФ" та "Мерседес", які переміщували з Сербії та Чорногорії в Украіну вантаж "пластик гранульований" в мішках.