Два золота Сільвії Марковці на Чемпіонаті України

01 июня 2024 суббота
    22 переглядів

Продовжують успішні виступи на всеукраїнських змаганнях юні шашкістки Закарпаття — спортивну честь краю гідно відстоюють талановиті вихованці тренера Анатолія Вайди з Іршави. Зокрема, талановита кандидатка у майстри спорту Сільвія Марковці приємно порадувала своїм виступом на головному змаганні країни.

Цього разу Чемпіонат України з шашок-100 серед кадетів (дівчат), який проходив у Харкові 24—31 березня, зібрав для участі 19 провідних спортсменок із 12 областей України. Змагання проходили за швейцарською системою. Незважаючи на впертий опір конкурентів і гостре суперництво, наша 14-річна спортсменка вкотре продемонструвала високу ігрову майстерність і здобула перемогу. Результат чемпіонки — 14 очок з 18 можливих. На другому місці кандидатка в майстри спорту з Дніпропетровської області Ольга Губарєва — 12 очок. Третє місце посіла першорозрядниця з Херсонської області Ірина Гладка — 11 очок.

Не було рівних Сільвії Марковці й у виступах ще в одній номінації Чемпіонату — «блискавична гра», де юна іршавчанка виборола звання чемпіонки України.

Вітаємо юну чемпіонку, яка лише у 2008 році вже здобула 4 золоті медалі, її тренера Анатолія Вайду з високим спортивним досягненням, так тримати!