ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

На зустрічі керівництва Закарпаття з директором фірми “Філіпс Австрія” Францем Юрзою обговорено проблему недосконалості митних процедур

    24 мая 2024 пятница
    22 переглядів

    В Ужгороді з діловим візитом побував директор фірми “Філіпс Україна” Франц Юрза. Він мав зустріч з головою Закарпатської облдержадміністрації Іваном Різаком, в ході якої, окрім обговорення перспектив інвестиційної діяльності фірми на Закарпатті, було порушено також проблему недосконалості митного законодавства України. Як повідомили у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, австрійська сторона запропонувала навіть для удосконалення митних процедур власний пілотний проект у якості експерименту. Керівник Закарпаття пообіцяв обговорити цю проблему з керівництвом Державної митної служби України, щоб чіткіше сформулювати основні положення цього проекту. Тим більше, що ця проблема виникає не вперше. На думку Івана Різака, прийшов час міняти схему роботи з підприємствами з іноземними інвестиціями і ця нова стратегія повинна починати реалізовуватися саме на кордоні.

    На зустрічі порушувалося також і питання сплати 0,2 відсотка мита при експорті-імпорті. На переконання Франца Юрза, для тих, хто виготовляє високотехнологічну продукцію, сплата такого мита складає проблему. Тому інвестори попросили губернатора сприяти у вирішенні цієї проблеми на законодавчому рівні.

    ДОВІДКА. Фірма “Філіпс” прийшла на ринок Закарпатської області через підприємство “Філіпс Технолоджі Центр” у м.Відні (Австрія) ще у 1995 році, налагодивши тісну співпрацю з мукачівським заводом ”Точприлад”. На основі давальницької сировини на “Точприладі” стали виготовляти механічні вузли до відеомагнітофонів, відео- та аудіо- головки тощо. На початок 2000 року тут було задіяно вже близько 900 працюючих. Особливо пожвавилася співпраця “Точприладу” з підприємствами “Філіпса” у поточному році. Відтепер підприємство в Мукачеві виготовляє не лише деталі чи компоненти, а готову продукцію — відеопроектори для візуалізації компўютерних зображень. До того ж уперше під маркою “Зроблено в Україні”. На сьогодні в цьому виробництві зайнято 32 фахівців. Цей проект є надзвичайно високотехнологічним і потребує кваліфікованих інженерних кадрів та високої культури виробництва.

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору