ОСК "Закарпаття" зіграло внічию з київською «Оболонню» — 0:0

28 апреля 2024 воскресенье
    53 переглядів

У вихідні відбулися матчі чергового туру чемпіонату України з футболу в вищій лізі. Знову не порадували своїх вболівальників футболісти ужгородського ОСК «Закарпаття», які на виїзді зіграли внічию з київською «Оболонню» — 0:0.

З інших матчів. Донецький “Шахтар” завдяки влучному удару свого капітана Анатолія Тимощука здобув важку перемогу в Харкові, а “Динамо” знову, цього разу – в Борисполі, втратило очки. Тепер відставання команди Сабо від команди Луческу вже становить п’ять очок. До того ж донеччани провели на один поєдинок менше.

У Харкові все вирішив штрафний у виконанні Анатолія Тимощука (на фото) на 53-й хвилині матчу – 1:0. А от динамівським форвардам так і не вдалося підібрати ключі до воріт “Борисфена” – 0:0.

Вдало відзначила своє 45-річчя луцька “Волинь”, яка в Києві здолала “Арсенал”, – 2:1. Уже на третій хвилині Сачко добив м’яч після виходу віч-на-віч з Буту. А відразу по перерві рахунок подвоїв серб Круніч. “Арсенал” спромігся лише “розмочити” рахунок після дальнього пострілу Анікеєва.

Результати інших матчів: “Кривбас” – “Таврія” – 0:2 (Поклонський, Жуніор), “Металург” З – “Іллічівець” – 0:2 (Гай, Закарлюка), “Ворскла-Нафтогаз” – “Чорноморець” – 0:0 (на 21-й хв. Косирін не реалізував пенальті), “Металург” Д – “Дніпро” – 2:1 (Чечер, Деметрадзе – Корніленко).