Успіхи закарпатських дзюдоїстів

27 апреля 2024 суббота
    38 переглядів

Досить успішним став виступ дзюдоїстів Закарпатської області на першості України з дзюдо. Три представники гірського краю здобули високі місця. Вихованець ужгородського тренера Віктора Калініна Вадим Діброва у категорії до 66 кг посів 3-є місце, а Михайло Прокопець (до 42 кг) став п’ятим. Ще одна закарпатка — іршавчанка Тетяна Владика (тренер Ільгар Кулієв) — виборола срібну нагороду. у Києві. Більш урожайним для ужгородських шанувальників боротьби дзюдо, які виступали у складі збірної України, став турнір, що проходив 13-15 травня у Будапешті — «Кубок Будапешта». Серед дзюдоїстів із 14 європейських країн збірна України посіла 1-е загальнокомандне місце. А в особистих змаганнях закарпатські спортсмени у своїх вагових категоріях посіли такі місця: Юрій Ігнатко здобув золоту медаль, Вадим Діброва — срібну, Павло Яцина, Максим Мар’яш та Михайло Прокопець стали третіми.