В Ужгороді відбувся V-й журналістський турнір з міні-футболу

16 мая 2024 четверг
    23 переглядів

На стадіоні “Спартак” обласного центру Закарпаття відбувся V-й традиційний турнір з міні-футболу, присвячений Дню журналіста. Захід проходив під егідою управління з питань фізичної культури і спорту Закарпатської облдержадміністрації, обкому профспілок працівників культури та Асоціації спортивних журналістів Закарпаття. У змаганнях з міні-футболу приймали участь вісім команд журналістів області. У першій групі переможцем стала команда угорськомовної редакції “Карпати ігаз со”. У другій — команда “Спорт тайм”, своєрідна збірна ужгородських журналістів. Першу гру вони виграли у збірної команди студентів факультету журналістики Ужгородського національного університету, яку очолював викладач кафедри журналістики та редактор газети “Погляд” Володимир Тарасюк, з рахунком 1:0. Гол на рахунку капітана команди — Степана Сельменського. Другу гру команда “Спорт тайм” звела в нічию з журналістами газети “Автосвіт”. Проте в післяматчових пенальті сильнішими виявилися футболісти “Спорт тайму” 2:1. Треба віддати належне воротареві команди Віталію Коціпаку, який не лише відбив два удари суперників, а й реалізував пенальті. І у фіналі знову не було рівних команді “Спорт тайму”, у склад якої, до речі, крім редактора газети “Спорт тайм” Степана Сельменського і Віталія Коціпаки (“Спорт тайм”), входили Максим Сельменський (“Спорт тайм”), Богдан Барбіл (“УТ-1”), Андрій Ганусич (“Фест”), Іван Жирош, Тарас Жирош, Філіп Жирош (“Експрес”). Вони переграли журналістів газети “Карпати ігаз со” з мінімальним рахунком 1:0. Команді “Спорт тайм” вручено перехідний Кубок. Як повідомив “Репортер” найстарший гравець “Спорт тайму” 54-річний Іван Жирош, він узагалі-то готувався до параолімпійських ігор, а виявилося, що він ще в змозі скласти конкуренцію футбольній молоді краю.