З нагоди відкриття спортивного залу для боротьби у Волівці Закарпатської області пройшли обласні змагання з самбо

16 мая 2024 четверг
    14 переглядів

Поборотись у цей районний центр з’їхались спортсмени з Хуста, Іршави та Ужгорода. Звичайно, широко представлена була у різних вікових і вагових категоріях і команда господарів.

В особистій першості у надважкій ваговій категорії перемогу святкував ужгородський самбіст Дмитро Осіпов, у категорії до 66 кг теж не було рівних вихованцю ужгородського тренера Віктора Калініна Вадиму Діброві. У категорії до 35 кг на вищий щабель п’єдесталу пошани зійшов самбіст з міста над Ужем Максим Мар’яш, який у фіналі переміг іршавського самбіста Юрія Макуха.

Цікавими були змагання серед 46-кілограмових учасників спортивного свята. У цій вазі перемогу святкувала іршавчанка Аня Матіко, яка у фіналі легко розправилася з Ростиславом Королевичем. У категорії до 38 кг лаври переможця дісталися ужгородцю Андрію Поповичу. Ужгородець Бадзо Ярослав став першим у вазі до 55 кг. У вазі до 50 кг сильнішим у фінальній схватці став воловецький юний самбіст Сергій Гребінь, який переміг іршавчанку Тетяну Владику. Із 42-кілограмових кращим був Віталік Німців з обласного центру.

У номінації «кращий борець» спеціальний приз одержав хустянин Олександр Пак, а чудовий кубок-красень дістався господарям турніру.