ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпаття: вийшли в поле косарі...

  15 августа 2022 понедельник

  Затяжні дощі у травні, які, здавалось би, збили" темпи весняно-польових робіт, благотворно позначилися на рості й вегетації багаторічних і природних трав, повідомив заступник начальника головного управління сільгосппроду Закарпатської ОДА Віталій Кузовков. У низинних районах на своїх присадибних ділянках селяни вручну, а слідом за ними і трудівники сільгосппідприємств механізовано розпочали косовицю трав на сіно та сінаж.Нинішнього року сільгоспвиробники Закарпаття краще забезпечені дизельним пальним, у тому числі 960 тонн його отримано за пільговими цінами.

  Щоб ущільнити строки кормозаготівлі, коментує В. Кузовков, як і в минулі роки, буде практикуватися взаємодопомога технікою між господарствами низинних і гірських районів. Спеціалісти головного управління сільгосппроду ОДА й науковці Закарпатського Інституту АПВ УААН радять із метою зміцнення кормової бази для тваринництва ширше використовувати закладання сінажу й одразу після першого укосу вносити на луки вапняк І мінеральні добрива, щоби отримати добрий урожай трав із другого укосу.

  За оперативними даними обласного відомства, станом на 2 червня у господарствах усіх категорій багаторічні трави скошено на площі понад 6 тис. га й заготовлено 5,2 тис. тонн сіна.  Богдан ДУБОВИЙ.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору