ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Завтра на Закарпатті стартує "Говерла-2005"

  30 января 2023 понедельник

  У Закарпатській області в урочищі Козьменщик що недалеко від г.Говерла (Рахівський район) завтра стартує 4-х денний табір молодих лідерів “Говерла - 2005”. Участь в таборі візьме 70 лідерів молоді, переважно молодіжних організацій, з усіх куточків України. Табір, який проводиться Всеукраїнська молодіжна організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), цього року також присвячений 15-й річниці прийняття декларації про Державний суверенітет України, святкування прийняття якої відбудеться 16 липня.

  У рамках табору відбудеться обговорення сучасної молодіжної політики в країні, будуть випрацьовані пропозиції по діяльності молодіжних організацій, неформальних об’єднань молоді на 2005-6 рр., будуть обговорені вимоги молодих лідерів до політичних сил, що змагатимуться за довіру виборців на парламентських та місцевих виборах 2006 року, відбудеться сходження на гору Говерла. Про це “UA-Reporter.com” повідомили у “Фундації Регіональних Ініціатив”.

  У рамках традиційного сходження на найвищу вершину України, молоді українці, що побувають на Говерлі вперше, дадуть клятву на вірність України.

  Завершиться табір 18 липня.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору