ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
праця

праця

  28 января 2023 суббота

  25 червня об 11.00 у сусідній із Закарпаттям Чернівецькій області на пульт оперативно–диспетчерської служби обласного УМНС від чергового Садгірського РВ УМВС надійшло повідомлення, про те, що о 09.40 внаслідок порушення правил безпеки праці під час проведення електрозварювальних робіт в житловому секторі по вул. Борівецькій, 3 в м.

   

  Завдяки російським інвестиціям до кінця року в Рахові запрацює картонна фабрика

   

  Ці слова на вчорашньому засіданні Громадської бізнес-ради при ДПА у Закарпатській області прозвучали у виступі директора СП “Фішер” Василя Рябича.

   

  Коли стається нещастя, багато хто нарікає на долю: якби не фатум, кажуть, через такий дріб'язок навряд чи біда б сталася. На перший погляд, воно й дійсно так. Рейки колії, до прикладу, гірник очисного забою ТОВ "Закарпатполіметали" 36-річний Берталон Кедебець настилав, без сумніву, не вперше.

   

  Народний депутат від Закарпаття, член КПУ Іван Мигович скерував депутатський запит Генеральному прокуророві Святославу Піскуну та міністру юстиції Роману Заричу «Про грубі порушення законодавства щодо умов і оплати праці на підприємствах з іноземними інвестиціями та приватного сектору і необхідність посилення правового захисту зайнятих на них тр

   

  На ринку праці Закарпатської області продовжують зберігатися позитивні тенденції. Упродовж січня-березня цього року на обліку в службі зайнятості перебувало понад 42,2 тис.

   

  За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусил

   

  Упродовж минулого року в Закарпатській області спостерігалася стійка тенденція до зниження рівня виробничого травматизму: цей показник становив 119 потерпілих, що на 8 менше, ніж у 2003 році. Проте на робочих місцях у 2004 році загинуло людей як мінімум на кілька десятків більше.