ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
журналіст

журналіст

  02 апреля 2023 воскресенье

  На Закарпаття прибув австрійський журналіст Флоріан Кленк, який вивчає питання міграції та біженців. В Ужгороді мас-медійник з’ясовує, чи змінилося життя місцевого населення після розширення Шенгену.

   

  Завтра, 14 липня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація Незалежного громадського прес-центру «Закарпатський вибір-2006», який діятиме на базі прес-клубу до оприлюднення офіційних результатів виборів 2006 року.Журналісти дізнаються, як саме буде працювати прес-центр та якими можливостями зможуть скористатися учасники виборчого процес

   

  Для позаштатних журналістів (фрілансерів) у Незалежні медіа-профспілці України створюється Бюро фрілансерів, яке діятиме як один з підрозділів Незалежної медіа-профспілки України, повідомив «» голова Ужгородської організації НМПУ Василь Бедзір.

   

  Журналісти колишньої закарпатської телекомпанії «Край-ТБ» заявляють, що керівництво Закарпатського обласного передавального центру відмовило їм в трансляції передач новоствореної телекомпанії «НТВ-Закарпаття».Офіційним аргументом є відсутність технічної можливості, а неофіційним, на думку журналістів, - отримана директором центру вказівка згори

   

  В Іраку викрадено троє румунських журналістів. Про це заявив президент країни Траян Бесеску.Глава держави заявив, що звернувся до розвідслужб країн-союзників з проханням про допомогу в пошуку румунських репортерів.

   

  Сьогодні відбулося чергове засідання Ужгородського прес-клубу реформ на тему „Перспективи розвитку регіональної журналістики”, в якому взяли участь викладачі кафедри журналістики Ужгородського національного університету.Цього року виповнюється 60 років з дня заснування осередку освіти та науки Закарпаття — Ужгородського національного університет

   

  Завтра, 24 березня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться чергове засідання на тему „Перспективи розвитку регіональної журналістки”.

   

  Два дні на Закарпатті перебували члени Всеукраїнської комісії з журналістської етики на чолі з її головою, головним редактором тижневика «Дзеркало тижня» Володимиром Мостовим. За їхньої участі відбулася і презентація унікальної книжки «Жертовна кров: хроніка наперед відомого злочину».

   

  У пишущей братии Украины есть повод для гордости - наш коллега, собкор "Укринформа" в Будапеште (Венгрия) Степан Ваш, стал серебряным призером 27-го чемпионата мира среди журналистов-теннисистов.

   

  У колишній столиці Карпатської України відбувся виїзний семінар-зустріч журналістів Закарпаття, на якому обговорювалась тема "Розвиток регіональної преси, проблема свободи слова на Хустщині". Засідання у м.