ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Госдума России обсудит проблемы закарпатских русинов

    30 апреля 2024 вторник
    23 переглядів

    В ответ на обращение закарпатских русинов с просьбой признать независимость Подкарпатской Руси от Украины Госдума РФ решила обсудить этот вопрос на парламентских слушаниях.

    Первый зампред комитета Госдумы по делам СНГ Константин Затулин в интервью газете ВЗГЛЯД подтвердил, что русины обращаются и к России и к Белоруссии с просьбой признать независимость от Украины.

    «Мы решили откликнуться на эти просьбы через обсуждение. Мы хотим выслушать все за и против, привлечь внимание к этой проблеме. Комитет Госдумы по делам СНГ, рассматривая в целом соблюдение прав человека на Украине, отдельным пунктом в своем решении предложил провести в рамках весенней сессии будущего года парламентские слушания по проблеме национального самоопределения русинского народа», - сообщил депутат.

    «Этот вопрос достаточно назрел, если не перезрел. Нужно признать за русинами право на самоопределение. В каких формах – должны, конечно, решать сами русины вместе с государством пребывания. Украина же противится любому обсуждению. Терпеть это до бесконечности невозможно», - добавил Затулин.

    Напомним, премьер-министр Подкарпатской Руси Петр Гецко в интервью «Российской газете» заявил, что Закарпатские русины обратились к России с просьбой признать независимость своей республики от Украины. По его словам, на этот шаг русины решили пойти после того, как официальный Киев в очередной раз проигнорировал их требование о предоставлении автономии в составе Украины.

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору

    Комментарии

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Морло! Ти откуда взялось? Чи не из сбу? Дебілность - ознака украинського чиновника-націоналіста, який націоналізмом і українськістю прикриват своє злодійство.

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    по-перше:росiяне самi видумали це звернення-П.Гецко який назвав себе премер-мiнiстром Подкарптськоi Русi<самое головное шо всi провiднi русинськi лiдери мало того шо не знають про звернення та вже понад мiсяць шукають кабiнет-мiнiстрiв ПР>пiд час свого виступу в м.Ростов-на-Дону втолкмачував росiянам про якихось нелегалiв якi не дають йому спати, цей довготриваливалий мараз так надоiв росiянам шо М.Дронов<цiкава особистiсть-всюди його много але нiхто про нього нiчого не знае, так в радянськi часи зашефровувалия розвiдники КДБ>прервав його i задав питання чи готовi ви<русини> звернутися до уряду РФ, а як жеж вiдповiв Гецко, а вiд кого - вiд ме вiдповiв той-премер-мiнiстра ПР, а ж потiм в пресi зявилася iнформацiя що звернення бу вiд Сойму ПР,потiм вiд кабiнету мiнiстрiв ПР.....а шо далi-росiяне розпочали активну iнформацiйну завалу<через нiбито русинськi iнтернет видання,якi ж самi контролюють, а справдi зайдiть на них i спробуйте залишити хоч би один критичний коментар проти русинiв,а саме Сидора чи Гецка, його на протязi 5 хв стерають...правди бояться....доречi iнформацiя- щодо пiдписiв пiд 2 меморандумом ЕКПР-е пiдписи людей якi вже понад 10 рокiв як вiддали Богу душу, а Лецович привiв 100 бабок,яким вiн деколи дае або 10 гривень, або гуманiтарку,якйого жiнка не змогла продати,а щодо iнших пiдписантiв, то завiряю Вас вони сфабрикованi-а потiм Сидор беться в груди що скiльки людей iх пiдтримуе.....по-друге-розумiючи що русинську карту можна викистати довготривале