Спортсмени-інваліди Закарпаття перемагають на чемпіонатах України

17 мая 2024 пятница
    41 переглядів

Упродовж останніх двох тижнів спортсмени-інваліди Закарпатської області брали участь у чемпіонатах, Молодіжних іграх України та обласних змаганнях.Найкращі результати показали спортсмени з вадами слуху. Так, на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу чемпіонкою стала Марія Стан (до речі, вже другий рік поспіль), а хлопці — Василь Русин та Валентин Свирид — завоювали відповідно 8 та 10 місця.

У такому ж складі збірна області поїхала на Молодіжні ігри, де посіла 3 загальнокомандне місце, а Марія Стан виграла у дисципліні біг на 3000 м та виборола 2 місце на дистанції 1500 м.

На молодіжних іграх з настільного тенісу Яна Кузьма (вада слуху) посіла 14 місце серед 38 учасників.

Минулої п'ятниці в ужгородському спорткомплексі "Юність" проводилася першість Закарпатської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням ОРА та зору. Тут із 12 спортсменів переможцем став Ярослав Варга (ураження зору) з м.Ужгород, а серед спортсменів з ураженням ОРА — Отто Балог (7 учасників). За підсумками змагань буде сформовано збірні команди для участі в Кубку України.