ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

В Ужгороді відбувся "круглий стіл" на тему "Малий прикордонний рух: відповідь на виклики Шенгену"

    18 мая 2024 суббота
    54 переглядів

    "Малий прикордонний рух: відповідь на виклики Шенгену" - такою була тема «круглого столу» експертів, який нещодавно відбувся в Ужгороді за участю представників державної прикордонної та митної служб України, управління Прикордонної поліції і поліції у справах іноземців Міністерства внутрішніх справ Словацької республіки, Департаменту митної служби Словацької Республіки, Посольства України в Словацькій Республіці (Інна Огнівець), представників органів державної влади і місцевого самоврядування, в рамках реалізації стратегії євроатлантичної інтеграції України та рішень У засідання міжурядової українсько-словацької комісії з питань транскордонного співробітництва.

    Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді за сприяння Посольства України в Словацькій Республіці та підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні ініціював проведення міжнародного «круглого столу». Результатом експертного обговорення стало вироблення пропозицій для української сторони на подальших міждержавних переговорах щодо максимально сприятливих умов перетинання спільного кордону мешканцями прикордонних районів України, Словаччини, Польщі та в перспективі – Румунії.

    У його роботі взяв участь заступник голови обласної ради Михайло Мартин.

    Він відмітив, що у результаті змін, які відбулись як у нашій державі, так і в Європі, появились нові, реальні шляхи виходу на внутрішні і зовнішні ринки, залучення капіталу в розвиток бізнесу і якнайповнішої реалізації можливостей краю.

    Закарпаття стало своєрідним полігоном для відпрацювання механізмів формування нових взаємовідносин на всіх рівнях: економічному, соціальному і національно-культурному.

    Розширення Шенгенського простору стало серйозним іспитом як на державному рівні, так і для місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Один із найреальніших шляхів вирішення проблемних питань належить запровадженню малого прикордонного руху. Для Закарпаття дане питання особливо важливе. Адже в області налічується 384 населених пунктів, які входять у 50-ти кілометрову зону. Люди турбуються - яких чекати змін із запровадженням з початку 2008 року Шенгенської візи. Тим більше, що місцеві територіальні громади, враховуючи досвід добросусідських відносин прагнуть і надалі розвивати, удосконалювати взаємозв’язки із населенням прикордонних регіонів, брати участь у транскордонних економічних, соціальних і культурологічних процесах.

    За результатами роботи круглого столу передбачається видати збірник матеріалів.

    Надія САРАНА, Офіційний сайт Закарпатської обласної ради
    Ужгород: Експерти зі Східної Європи даватимуть відповідь на виклики Шенгену
    КПП "Ужгород": Євросоюз виділив кошти на будівництво вантажного терміналу, а на пасажирський — гроші не дасть!
    Світлана МІТРЯЄВА: Інструментом реалізації підтримки української меншини в Словаччині і словацької меншини в Україні є активізація транскордонного співробітництва
    Дев`ять країн ЄС увійдуть до Шенгенської зони на два тижні раніше від оголошених термінів

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору

    Комментарии

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Косовский сценарий в Закарпатье!

    Украина превратила Закарпатье в такой себе китайский вариант Коулуна. Объективности ради надо заметить, что "Закарпатье находилось во власти" это слишком сильно сказано. Вернее говорить о том, что Украина считала эту территорию своей, но в действительности ни Закарпатье, ни его жители не очень ей были нужны. Это становилось очевидным в самые критические моменты. После 1991 года Закарпатье стали потихоньку заселять преступники, а также беженцы из основной части Украины особенно галичане. В 1990-х Закарпатье стало настоящим раем для мафиозных группировок, наркоторговцев и наркоманов. Так как за Закарпатьем никто не присматривал, то подобные лица стекались туда тысячами.Более того присланные всячески способствовали...
    Выход из сложившейся ситуации только один-Косовский сценарий!

    1.Закарпатье должно стать по сути суверенным государством.

    2.Должно иметь демократическое самоуправление.

    3.Собственную Конституцию.

    4.Флаг.

    5.Гимн.

    6.Право заключать международные договора.

    7.Вступать в Международные организации.

    8.Членство в ООН.

    9.Не может быть разделено ни венграми, ни галичанами, ни словаками, ни румынами.

    10.Не может стать составной частью другого государства.

    11.Право на рестрикционнное гражданство, (зарезервированное за коренными жителелями и лиц связанных браком).

    12.Представители венгров, румынов и других национальностей должны иметь своих представителей в Правительстве и госпредприятиях.

    13.Собственную армию и МИД.

    14.Суверенитет под определенным военным и гражданским контролем.

    15.Независимую судебную систему.

    16.Следить за соблюдением этих гарантий и всех пунктов урегулирования должны Международные гражданские представители (спецпредставитель ЕС одновременно).

    17.Право аннулировать местные Законы, противоречащие Плану урегулирования (не акцептирующих договоренности).

    18.Миссия ЕС для контроля работы правоохранительных органов, таможни и общественный порядок в целом.

    19.Продление военного присутствия сил КФОР которые осуществляются по мандату ООН.
    В качестве международных наблюдателей и сил КФОР русины хотят видеть представителей Германии и России.

    http://forum.zn.ua/ie/forums/index.php?showtopic=38108&st=0

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Незвертайте увагу на аноніма, це нежитель закарпаття! Він напутав і демонструє свою буйну фантазію такого собі пародіянта на "чегевару"! Але оригінально...