Гандбол: Ужгородське "Закарпаття" програло львівській "Галичанці"

12 мая 2024 воскресенье
    44 переглядів

Вісімка провідних команд жіночої суперліги розпочала боротьбу в роз’їзних матчах. Бронзовий призер минулорічної першості львівська “Галичанка-ЛНУ” у Львові приймала своїх сусідок – ужгородське “Закарпаття“. Львів’янки здобули дві перемоги – 23:19 і 25:23 і закріпились на другому місці в чемпіонаті. Найближчих конкуренток - гандболісток київського “Спартака” – львів’янки вже випереджають на 5 очок (а за втраченими пунктами перевага взагалі становить 9 очок). Отож чотириразові бронзові призерки чемпіонату України як ніколи близькі до того, щоб у цьому році вперше в історії привезти до Львова “срібло”.

Втім, як розповів “ВЗ” президент “Галичанки-ЛНУ” Григорій Савчук, перемоги над командою з Ужгорода дались господаркам нелегко. У першому поєдинку львів’янки доволі впевнено повели в рахунку (результат першого тайму – 15:7), однак у другій половині гра вирівнялась. Закарпатські гандболістки, які, попри фінансові негаразди, підсилились за рахунок досвідчених Попович, Алтуніної та Шклярук, на останніх хвилинах матчу ледь не наздогнали у рахунку господарок. Особливо гаряче стало біля воріт “Галичанки-ЛНУ” тоді, коли через порушення у складі підопічних Валерії Савчук на майданчику залишилось лише чотири польові гравці. На щастя, вже вкотре надійно відстояла на воротах член збірної України 21-річна Вікторія Тимошенкова. У львівській команді найрезультативнішою стала Вікторія Борщенко – 6 м’ячів, по 5 закинули Дарія Гробова (наш бомбардир потрохи набирає звичної форми після травми) та Регіна Шимкуте.

У другому матчі гості взагалі виграли перший тайм (13:12), і “Галичанці-ЛНУ” лише ціною неймовірних зусиль вдалося врятувати поєдинок (25:23). Запекла боротьба на майданчику точилась до останньої хвилини, а перемогу господарок забезпечила влучність Борщенко (7 м’ячів), Шимкуте і Ольги Росохи (по 4).