"Метеор" із закарпатського Пістрялова має власну бригаду арбітрів

17 травня 2024 п'ятниця
    21 переглядів

"Метеор" з села Пістрялово на даний момент очолює турнірну таблицю чемпіонату Закарпаття і в минулому турі грав з виноградівським Севлюшем. Севлюш програв 1:2 і допоміг це зробити Метеору, Василь Качур - головний арбітр матчу.

На перших хвилинах протистояння суддя призначив пенальті у ворота Севлюша та ще не зарахував два "чисті" мячі Севлюша. Та на протязі всієї гри просто "душив" виноградівців на їхньому стадіоні. Василь Качур вже "відмітився" обслуговуючи матч Поляна - Метеор де зробив так, що пістрялівці не програли. Качур в своєму репертуарі. Він не перестає дивувати своїми недолугими діями. Нещодавно він вже робив підбірку абсурдних рішень , де моменти трактувалися з точністю до навпаки. Насправді ж суддівство Василя залишило враження, неначе його випадково запустили в першість області і він тільки починає судити. Цих помилкових, точніше, непрофесійних рішень було так багато, що дитина назве дії цього арбітра упередженими...

Після матчу, вболівальники ФК "Севлюш" кинулися на арбітрів та почали їх штовхати, кидати різні предмети. В цій грі бригада арбітрів з перших і до останніх хвилин "вболівала" за гостей і вболівальників Севлюша можна зрозуміти, адже для чого нам такий футбол? коли свою команду просто "вбивають".

Метеор в колишньому турі також взяв три очки, де футбольний клуб Ф.Медвідя "подарував" перемогу лідерам цим самим відстоявши власні інтереси і проявив неповагу до своїх вболівальників. Видно, що Метеор серйозно настроєний на золоті медалі чемпіонату.....Золото з присмаком бруду.