Патріарху волейболу - 70

24 травня 2024 п'ятниця
    Картинка користувача Гость.

Навчаючись у 50-ті роки в Львівському інституті архітектури. Граючи за команду Львівщини, ужгородець Арпад Ковач на спартакіаді 1956 року зайняв четверте місце. Повернувшись до Ужгорода, виступав за команду "Динамо", був чемпіоном України цього товариства, входив у склад товариства збірної України, яка на першості у Москві зайняла друге місце. Після закінчення інституту працював тренером у ДЮСШ та в ЗОШ №2 та №11.

На честь ювіляра в Ужгороді був проведений волейбольний турнір ветеранів за участю п'яти команд. Перше місце посіла команда Ужгорода, капітаном якої був Ковач. Його сім'я спортивна. Дружина Поліна - майстер спорту з фехтування - свого часу була провідною спортсменкою збірної України, а два сини виступали в змаганнях по водному поло за збірну області. М.Скалига