Закарпатець Сергій Булеца привезе в Ужгород футбольний Кубок світу

18 серпня на стадіоні «Минай-Арена» відбудеться урочисте відкриття нової футбольної академії ФК «Минай».

Юлія Джима посіла сьоме місце

У корейському Пхенчхані завершилася гонка предследованія у жінок.

Чергову впевнену перемогу в цьому сезоні здобула Лаура Дальмаєр, яка при ідеальній роботі на вогневих рубежах традиційно показала свою звично високу швидкість на лижні.

Ужгородська фехтувальниця Надія Дьолог здобула високе п’яте місце

Нещодавно у Варшаві відбувся черговий етап кубка світу з фехтування серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату. У ньому взяла участь ужгородка Надія Дьолог.

Анатолій Герей разом із своєю командою святкує перемогу.

Чоловіча збірна перемогла на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах.

Про це повідомили в прес-службі Федерації фехтування України.
    “Українці здобувають перемогу над французькою збірною! Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Дмитро Карюченко та Максим Хворост виграють етап Кубка світу в Парижі!” – йдеться в повідомленні.

Молодші фехтувальники виступають на всеукраїнських змаганнях.

У Хмельницькому пройшов турнір із фехтування «Ліга 10-13». Участь у змаганнях взяли 380 молодих спортсменів із різних міст у трьох вікових категоріях.

Переможець Кубку світу в розділі “семі-контакт” ужгородець Артур Слободянюк

Шість країн брали участь у щорічному Кубку світу за версією ВАКО в угорському місті Ніредьгаза. Україну представляли єдиноборці з Кривого Рога, Сімферополя, Львова і Ужгорода. Наш обласний центр репрезентували представники знаменитого спортивного клубу “Іппон”.