Адміністрація та гравці ФК відвідали Закарпатську обласну військову адміністрацію.

23 квітня перестало битися серце відомого вихованця закарпатського футболу Адальберта Корпоная. У минулому цей футболіст виступав за футбольні клуби «Кремінь» (Кременчуг), «Торпедо» (Луцьк), «Металіст» (Харків), «Нива» (Вінниця).

Ужгородська "Говерла" догралася...

Президент української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон в ефірі каналу Футбол1 підтвердив, що "Металіст" і "Говерла" виключені зі складу членів вищого дивізіону

між кінцевими станціями 25 годин 39 хв

Харківський "Металіст" у неділю зіграє матч 18 туру чемпіонату України з "Говерлою" в Ужгороді. Команда уже в п'ятницю вирушила на Закарпаття, оскільки гравцям необхідно буде відпочити з дороги.

U-21: «Металіст» – «Говерла» 5:0.

І програла "всуху": «Металіст» - «Говерла» – 5:0.

В п’ятому турі молодіжного чемпіонату U-21 ужгородська «Говерла» на виїзді протистояла харківському «Металісту».

U-21: «Металіст» – «Говерла» 5:0

Харків’яни пройшли далі за рахунок більше забитих м’ячів на виїзді.

У матчі 1/8 фіналу Кубка України харківський “Металіст” на своєму полі зіграв внічию з ужгородською “Говерлою” – 1:1. На 38-й хвилині господарі відкрили рахунок. Гол забив Жажа, який реалізував вихід один на один.

Відігралися ужгородці на 80-й хвилині. Це вже Бурдужан забив після виходу на побачення з воротарем.

УЖГОРОД - ОКНО В ЕВРОПУ - UA-REPORTER.COM

Українська футбольна Прем'єр-ліга змінила дати проведення трьох матчів Кубка України з футболу. Про це повідомляє прес-служба УПЛ.

Це була остання гра "Говерли" в Кубку?

Ужгородська «Говерла» в Кубку України дуже хотіла зробити сюрприз для своїх уболівальників до Дня міста. І їй це майже вдалося. Майже, бо команда так і не виграла. І закінчила матч скандалом, який може обернутися підопічним В’ячеслава Грозного неприємностями.

«Говерла» - «Металіст». Напередодні.

Історія зустрічей ужгородської «Говерли» з харківським «Металістом».

Загалом, в рамках чемпіонатів України ( елітний та перший дивізіон), це буде 26-а зустріч команд.

Дмитро Бабенко, капітан ФК "Закарпаття" (Ужгород)

Перший матч другої половини сезону видався для ФК "Закарпаття" (Ужгород) невдалим. Тим не менш, як зауважив головний тренер Ігор Гамула, боротьба продовжується і все ще можна виправити.

9 серпня «Закарпаття» вийде на поле проти «Металіста»

Як повідомляє прес-центр одеського футбольного клуб «Чорноморець», дирекція української прем'єр-ліги затвердила дати проведення матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу.