28 березня 2024 четвер
    74 переглядів
    Новини з льодових полів Закарпаття.

Гра була напруженою та непередбачуваною.

Учора, 12 грудня, відбулася чергова хокейна гра турніру Закарпаття 2015-2016. На льоду змагалися «Ужгородські вовки» та «Синевир». Поєдинок тривав три періоди «брудного» часу.
    Гра була напруженою та непередбачуваною. Спочатку з рахунком 4:2 лідирували «Ужгородські вовки», але вже у наступному колі бали зрівнялися: 6:6. У третьому вирішальному періоді 8 шайбу у ворота суперника загнали «Ужгородські вовки». Тим самим здобули перемогу в чотирьох хвилинах до завершення гри з рахунком 8:7.
    Хоч перемога «Ужгородським вовкам» далася нелегко, остання шайба вочевидь стала «шаровою». Воротар команди «Синевир» був упевнений, що шайба у нього в пастці. У цей момент супротивник скористався нагодою та здобув для команди переможний бал.
    До слова, найбільшу кількість шайб - 4, загнав у ворота учасник команди «Синевир» під номером 8.