Каратисти з Мукачева стартували у Львові зі "срібла" та "бронзи"!

28 березня 2024 четвер
    62 переглядів
    Закарпатці показали "клас" у Львові!

Цими вихідними у Львові проходив Відкритий Кубок Львівської обласної федерації карате. У ньому взяли участь 14 клубів з Галицького регіону та наші земляки – команда Мукачівського клубу «Файт», всього біля 120 спортсменів.

“Файтівці » виступали в такому складі – Лесєв Руслан (13р.+46 кг), Ревицький Андрій (11р.+38 кг), Йовжі Олександр (11р.-34 кг), Розтягай Ганна (11р.+40 кг), Строцень Валерія (11р.-34 кг), Вранець Валентин (10 р.-34 кг), Пацкан Іван (9 р.+35 кг).

Призерами стали: Лесєв Руслан – 2 місце, Розтягай Ганна – 3 місце, Строцень Валерія – 3 місце. З хорошої сторони показали себе дебютанти: Вранець Валентин, Пацкан Іван, Ревицький Андрій – надіємось, що скоро ми почуємо про їхні перемоги. Значно підтягнувся в рівні «файтівець» – Йовжі Олександр, і хоча в другому поєдинку він програв, але прогрес на “лице”.

Особливо хочеться відмітити боєвий дух наших дівчат – Розтягай Ганни та Строцень Валерії, які своїм прикладом показали хлопцям, як треба боротися на татамі. Наступний спаринг- турнір команда «Файт» проведе на виїзді 16 квітня у м. Миколаїв, де прийме участь у змаганнях «Олімпійські надії».