Молодіжний склад ФК "Закарпаття" програв одноліткам з ПФК "Севастополь" — 2:4

23 квітня 2024 вівторок
    79 переглядів
    Перший спаринг у Криму ФК "Закарпаття" програв ПФК "Севастополь"

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в інформаційному відділі ФК "Закарпаття", вчора в Криму молодіжний склад ФК "Закарпаття" провів перший спаринг на півострові - у суперники випав ПФК "Севастополь". Результат матчу — 4:2 на користь господарів.

Якщо ще перед стартом звітної зустрічі була запланована дуель двох других команд професіональних клубів, то вже після її закінчення важко це констатувати: дубль севастопольців було посилено... чотирнадцятьма футболістами основи. Відповідно говорити про рівносильність супротивників, мабуть, таки не варто. Врешті, тому і результат не в нашу користь.
    Так, після першого тайму команда Михайла Іваниці "горіла" 3:1. Та безшансовим для ужгородців цей поєдинок все одно не назвеш: закарпатці мали кілька стопроцентових нагод відзначитись, однак молодим гравцям не вистачило холоднокровності пробити голкіпера опонентів більше ніж двічі — голами у складі "Закарпаття" відзначилися Трухан і Куклишин.

Склад ФК "Закарпаття": у першому таймі: Славік, Молнар, Коваленко, Варга, Шеховцов, Шукаль, Вах, Горський, Скунць, Трухан, Куклишин. На заміни у наступній сорокап’ятихвилинці виходили: голкіпер Лютнянський та польові Ольшанецький, Кузьма, Русин, Ряшко, Гелетей, Лікоровський.