Сусіди Закарпаття просто розгромили збірну України

19 квітня 2024 п'ятниця
    96 переглядів
    Холопов: Поразка від Словаччини - наслідок відсутності належного настрою

Тренер жіночої збірної України Володимир Холопов прокоментував поразку в матчі проти Словаччини.

"Ще вчора я передбачав такий розвиток сьогоднішнього матчу. Після гарної гри в нас ідуть такі моменти - гравці думають, що стають зірками, і десь можуть дозволити розслабитися в захисті, думати, що суперник у чомусь поступиться сам.

З учорашнього дня я налаштовував гравців на те, щоб вони не розслаблялися. І сьогодні все так і вийшло. Як ми почали 0-9, так і пішло. Витратили купу сил для того, щоб зрівняти рахунок, але в останній чверті у нас просто не вистачило сил.

Ця поразка - наслідок відсутності належного настрою на сьогоднішній матч ", - цитує Холопова fbu.ua

Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України не зуміла вийти до чвертьфіналу Євробаскету-2017.