Українському плаванню — 200 років!

25 квітня 2024 четвер
    166 переглядів
    Голова Федерації плавання Львівської області Андріян Гутник

За інформацією організатора змагань голови відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Львівській області, голови Федерації плавання Львівської області Андріяна Гутника - відкритий Кубок Львова з плавання пройде 5-6 вересня у спортивному комплексі "СКА".

Львівський Кубок об’єднає найсильніших плавців з усієї України, адже плавання — це спорт для всіх!

У змаганнях відкритого Кубку Львова «LVIV OPEN CUP» беруть участь команди:

• юнаки: дівчата 2007-2008 р.н.; юнаки 2006-2007 р.н.
    • юніори: дівчата 2005-2006 р.н.; юнаки 2004-2005 р.н.
    • молодь: дівчата 2003-2004 р.н.; юнаки 2002-2003 р.н.

Змагання особисто-командні. У змаганнях беруть участь збірні команди ДЮСШ,ДЮСК,СК та ФЦ.

Склад команди 12 спортсменів та 2 тренери. Вікові категорії не дублюються. Спортсмени, що не увійшли до складу команд до змагань не допускаються. Для командного заліку кожний учасник має право стартувати в 2 номерах програми (в один день). Командна першість визначається за очками відповідно до зайнятих місць в індивідуальних номерах програми, при умові виконання розрядів.

Запливи формуються згідно стартових протоколів. Участь у змаганнях поза конкурсом не допускається.

* перехресне нагородження у різних вікових категоріях не допускається

Представники команд повинні до 24 серпня 2020 року включно – подати секретаріату змагань підтвердження участі та кількісний склад команди.
    До 01 вересня 2020 року включно представники команд подають технічну заявку команди для створення рейтингових протоколів учасників змагань.