Ужгородська "Говерла" на стадіоні "Авангард" поступилась донецькому "Шахтарю" з рахунком 1:6

28 березня 2024 четвер
    72 переглядів
    Ужгородські футболісти зазнали нищівної поразки

У матчі 16 туру чемпіонату України "Говерла" на стадіоні "Авангард" поступилась "Шахтарю" з рахунком 1:6.

"Шахтар" з перших хвилин кинувся на ворота господарів і створив кілька хороших моментів для взяття воріт. Однак відкрив рахунок Ракицький майстерним ударом зі стандарту. Щоправда "Говерлі" швидко вдалось відігратись. Після грубої помилки Ракицького Люлька віддав на Хльобаса, який обіграв Кучера і красивим ударом не залишив шансів Каніболоцькому.

Окрилена успіхом "Говерла" помчала в атаку, але "потрапила у полон". За 7 хвилин "Шахтар" тричі розписався у воротах господарів.

Другий тайм не приніс добрих новин для господарів поля. Черговий дубль у нинішньому сезоні УПЛ оформив Тейшейра.

Неприємним моментом для Мірчі Луческу є травма Тайсона, якому знадобилась заміна ще в першому таймі.

Отже, "Шахтар" залишається на першому місці, а "Говерла", скоріше за все, збереже 11 позицію.

Україна. УПЛ (Ліга Парі-матч). 16 тур

"Говерла" - "Шахтар" - 1:6

Голи: Хльобас, 16 - Ракицький, 9; Тайсон, 28; Марлос, 30; Феррейра, 35; Тейшейра, 67, 73