Закарпатські пауерліфтерки привезли з Коломиї два “золота" і одну "бронзу"

25 квітня 2024 четвер
    85 переглядів

У прикарпатському місті Коломия відбулися Кубок України та чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів з пауерліфтингу, на яких Закарпатську область представляли першокурсниця факультету фізичного виховання та спорту Ужгородського національного університету Єлізавета Бан (тренер Андрій Федорішко) та студентка 5 курсу педагогічного факультету Мукачівського державного університету Вікторія Ланьо (тренери Михайло Рошко, Павло Зайцев, Ігор Сметанський).

29509.JPGЯк повідомив голова обласної федерації пауерліфтингу Андрій Федорішко, першою на поміст вийшла ужгородка, яка дебютувавши на всеукраїнських змаганнях, посіла третє місце у чемпіонаті України у ваговій категорії до 48 кг з результатом 260 кг за сумою триборства та стала шостою у залік Кубку, принісши збірній області вагомі очки.
    У категорії до 82,5 кг не було рівних досвідченому турнірному бійцю Вікторії Ланьо, яка із своїм особистим рекордом 420 кг у триборстві, вперше стала володаркою Кубку України й вдруге – чемпіонкою країни серед студентів. Відзначимо, що мукачівська спортсменка за підсумками року завоювала найбільше медалей всеукраїнського ґатунку серед представників закарпатського пауерліфтингу.
    У командному заліку Кубку наші дівчата, виступаючи третиною складу, посіли шосте місце.
    Обласна федерація вдячна управлінню у справах молоді та спорту ОДА (начальник Ярослав Свида) за повне фінансування поїздки команди. Особлива подяка групі депутатів Ужгородської міської ради (голова Василь Цірик) за сприяння у підготовці до змагань ужгородської спортсменки.