Додати новий коментар

14 травня 2024 вівторок

Новий 2015 рік БК "Ужгород-УжНУ" відкрив двома товариськими матчами у сусідній Словаччині (ФОТО)

87 переглядів
    Гравці БК «Ужгород» привезли дві перемоги зі Словаччини.

Спочатку ужгородців гостинно прийняло містечко Бардійов. Ця гостинність поширилась не тільки на теплий прийом, але і на саму гру.

Перші хвилини пройшли за рівної боротьби, жодна команда прагнула вирватись вперед у рахунку. Краще це вдалося ужгородській команді, яка з кожною хвилиною набирала оберти як в нападі, так і в захисті, розрив у рахунку збільшувався. В підсумку – перша впевнена перемога БК «Ужгород-УжНУ» у новому році – 80-51.

На наступний день ужгородці завітала до міста Пряшів, з командами якого неодноразово зустрічалися на різних міжнародних турнірах, жодного разу не програвши. Ця традиція не змінилась і після цієї гри. З початку гри гості заволоділи ініціативою, пішовши у невеликий відрив у рахунку. Але господарі не здавалися, і до кінця першої половини навіть наздогнали суперника у рахунку. Втім, на більше їх не вистачило. У другій половині гри ужгородці дотиснули свого суперника і виграли гру з рахунком 69-62.

Разом з головною командою нашої області набиратися міжнародного досвіду їздила і дитяча команда юнаків 2001-2002 років народження. Програвши першу гру значно старшим суперникам з м. Бардійова, другу гру ужгородські юнаки впевнено виграли у пряшівських одноліток.