ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологія, Экология

Утром 17 января Киев окутал туман, который является необычным для такого времени года. Кроме того, люди жалуются на запах гари, который заметили в Киеве еще 16 января вечером.

372 просмотра. Обсудить (0)
Рух еко-поселень почався у 60-х роках в США, а нещодавно добрався і до України. Його прихильники роблять все для того, щоб зберегти екологічно чистий простір, вживають виключно органічну їжу, заощаджують енергію та живуть в гармонії з природою.
119 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Протягом 2016 року у лісогосподарських підприємствах, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, були відтворені ліси на площі 52,6 тис. га, що перевищує площу суцільних зрубів* (50,1 тис. га) майже на 5%.

122 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородський еколог Генріх Розман пояснює, чому закарпатці повинні прагнути контролю над ввезенням старих автомобілів і введення транзитної екологічної сплати.

199 просмотров. Обговорити (1)

Мороз - 19, і лісівники працюють у посиленому режимі, адже тепличних умов немає в лісі у диких тварин і птахів. Окрім того, страждають вони не від холоду, а від відсутності корму. Саме в зимовий період лісовим жителям потрібна допомога людини.

126 просмотров. Обговорити (0)

Щорічно на Закарпатті навесні і восени висаджують новий ліс на площі понад 3500 гектарів. Лісовідновлювальні роботи цього року перевиконані на 116% від загального плану.

164 просмотра. Обговорити (0)

Низкие пенсии в Украине связаны с тем, что большинство украинцев не платят налоги в казну, или же платят их в неполном размере.

482 просмотра. Обсудить (0)
Ужгородская свалка в Барвинке практически заполнена. Ежедневно туда привозят от 15 до 20-ти машин отходов. Через два месяца, говорят коммунальщики, места для ВПТ - не будет!
472 просмотра. Обсудить (1)
Разрешение на внесение изменений в план зонирования тнритории Ужгорода согласовали ужгородские депутаты, фактически разрешив на территории строительство.
1868 просмотров. Обсудить (0)

Власник садиби Ервін Нейжмак поділився своїм досвідом, як він пройшов весь шлях: від пошуку гранту та спонсорів, до запуску робочої електростанції.

414 просмотров. Обговорити (0)

Лісівники Закарпаття обговорили питання вирощування посадкового матеріалу й лісовідновлення, а також зміни в Санітарних правилах в лісах України та інші питання роботи служб лісозахисту.

266 просмотров. Обговорити (0)

Ученые считают, что в США зарождается новый вулкан.

416 просмотров. Обсудить (0)
Дикі лебеді прилетіли до Ужгорода. Там вже нарахували рекордну кількість птахів, більше, ніж у минулі роки.
229 просмотров. Обговорити (0)

Единственное в Украине геолого-разведывательное судно "Искатель" обнаружило 35 млрд кубометров газа на северо-западном шельфе Черного моря (Одесская область).

522 просмотра. Обсудить (9)
Закарпатські журналісти зняли унікальний фільм про фауну Тячівщини.
267 просмотров. Обговорити (0)
Ще в 50-х роках минулого століття лісівники Закарпаття брали в тимчасове користування ерозійні та малопродуктивні землі...
287 просмотров. Обговорити (0)

В Украине появился рейтинг загрязненности областей, которые были определены с учетом многих показателей.

873 просмотра. Обсудить (21)

По сравнению с октябрем, в ноябре концентрация загрязняющих веществ в атмосферном воздухе Ужгорода выросла.

652 просмотра. Обсудить (1)

На основі даних Закарпатського ОУЛМГ за останні 10 років ми показали, де і як закарпатські лісівники висаджують нові деревцята. В основному це дуб, бук, ялина і ялиця.

247 просмотров. Обговорити (0)

За фінансової підтримки Федерального міністерства у справах навколишнього середовища Німеччини та за сприяння Дунай-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи (WWF) на даний момент проводяться роботи з ідентифікації пралісів в Українських Карпатах.

238 просмотров. Обговорити (0)

Під такою назвою пройшла конференція у м. Виноградів, на якій керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, заповідника, національних природних парків, науковці, лісівники визначили стан та основні пріоритети розвитку природоохоронної діяльності в області.

268 просмотров. Обговорити (0)

І оголює перепони бюрократії, що виплодила навколо природно-заповідного фонду «кишенькову мафію».

394 просмотра. Обговорити (0)
Дрон-съемка русла реки показала масштабы изменений, которые претерпела горная река в результате построения на ней Нижне Быстривской мини-ГЭС .
2221 просмотр. Обсудить (0)
Новина про скасування мораторію на вирубку лісів у обмін на безвізовий режим, який хоче підписати Петро Порошенко не на жарт сколихнула всю Україну.
215 просмотров. Обговорити (0)

Киев и Будапешт договорились о будущем сотрудничестве в природоохранной сфере и произведут общий план будущего сотрудничества по благоустройству водных объектов в Закарпатской области.

490 просмотров. Обсудить (0)