Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ЗАКАРПАТЬЕ

Новости Европы и Западной Украины

У Тячеві на площі Поштовій поблизу головної ялинки міста з’явився будиночок Миколая.

42 просмотра. Обговорити (0)

Цього тижня в Хусті урочисто відкрили Центр культурної творчості для навчання та культурного розвитку дітей ромської народності. Привітати учнів та вчителів прийшли Хустський міський голова Володимир Кащук, секретар ради Володимир Ерфан, заступник міського голови Микола Аннишинець, керуючий справами Василь Сабадош, директор Хустського професійного ліцею Іван Роман, начальник Хустського МВ УМВС України в Закарпатській області Василь Турдай.

52 просмотра. Обговорити (0)

Цього року зимові канікули для учнів Ужгородських шкіл розпочались з приходом Свята Миколая. Він завітав з подарунками і до найстарішої у Європі ромської Ужгородської школи №14. Аби свято не перетворилося просто на роздачу подарунків, учнями та вчителями цієї школи була підготовлена надзвичайно цікава і насичена новорічна програма.

60 просмотров. Обговорити (0)
Святий Миколай здійснив спільну мрію учнів загальноосвітньої школи села Лохова. Дітям подарували не тільки традиційні солодкі подарунки, а й довгоочікуваний шкільний автобус. Відтепер понад 40 учнів зможуть вчасно добиратися до школи із сусідніх сіл.
53 просмотра. Обговорити (0)

У четвер, 18 грудня, на фасаді Перечинського Свято-Миколаївського греко-католицького храму з’явилися образи святого Миколая та єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Ромжі.

42 просмотра. Обговорити (0)

День Святого Миколая в Воловецькому районі Закарпатської області пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. Адже всі діти отримали подарунки, від відомої теледіви Оксани Марченко.

55 просмотров. Обговорити (0)

Одне з інформаційних видань повідомляє, що віялові відключення електроенергії триватимуть до кінця зими. Вчора новий заступник міністра енергетики Олександр Светелік заявив, що введення штатної ситуації в країні не планується.

53 просмотра. Обговорити (0)

Керівництво області доручило обласному управлінню лісового та мисливського господарства проводити заготівлю ялинок виключно у межах встановлених лімітів на спеціально визначених ділянках та ділянках, які потребують проведення рубок догляд.

41 просмотр. Обговорити (0)

Сегодня, 19 декабря, в Ужгороде на площади Народной официально дали старт праздничному сезону, который начался с зажжения огней новогодней елки...

519 просмотров. Обсудить (0)

За січень–жовтень 2014р. обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 1164,6 млн.дол. США та 1486,7 млн.дол. Порівняно з січнем–жовтнем 2013р. експорт склав 108,0%, імпорт – 86,1%. Питома вага експорту товарів області в загальному обсязі зовнішньої торгівлі товарами України склала 2,5%, імпорту – 3,3%.

83 просмотра. Обговорити (0)

Енергетичний потенціал області на початок 2014р. – це
197 електростанцій (електрогенераторні установки) сумарною потужністю

89 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

Більше половини своїх доходів (54,4%) домогосподарства області з дітьми у 2013р. витрачали на харчування.

77 просмотров. Обговорити (0)

3 грудня 2014 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 2046/5, яким внесено зміни до реєстраційних карток Форм 1 – 5 та 16.

85 просмотров. Обговорити (0)

Промисловість. Індекс промислового виробництва в області у листопаді п.р. порівняно з попереднім місяцем становив 101,6%, а з листопадом минулого року – 114,2%. За січень–листопад п.р. обсяги промислового виробництва проти рівня аналогічного періоду минулого року склали 104,9%.

78 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 19 декабря 2014 года, завод «Еврокар» отмечает 13 лет со дня технического пуска первой очереди завода по производству автомобилей в Закарпатье.

288 просмотров. Обсудить (2)

Более десятка закарпатских семей получили сегодня дешевое жилье в Ужгороде. Дом, где будут жить новоселы уже сдан в эксплуатацию.

425 просмотров. Обсудить (0)

Вчера, 18 декабря, председатель Закарпатского областного совета Владимир Чубирко вместе с начальником управления развития пограничной экономики Министерства внешней экономики и иностранных дел Венгрии Петером Кишш-Парциу осмотрели места, где планируется обустроить пункты пропуска на украинско-венгерской границе.

648 просмотров. Обсудить (1)

Приговором Тячевского районного суда за уклонение от призыва по мобилизации (ст.336 УК Украины), жителя Закарпатской области приговорили к 3 годам лишения свободы с испытательным сроком два года...

1163 просмотра. Обсудить (14)

Нестор Шуфрич рассчитается с футболистами «Говерлы» в конце недели за прошлый чемпионат. Об этом сообщил наставник команды Вячеслав Грозный:

318 просмотров. Обсудить (0)

Украина и Венгрия для максимального ускорения движения транспорта в пограничных пунктах пропуска решили вместе контролировать границу...

683 просмотра. Обсудить (2)

Про це повідомив сьогодні під час засідання асоціації хірургів Закарпаття начальник УОЗ в Закарпатській області Василь Скрип.

98 просмотров. Обговорити (0)

За січень–листопад п.р. усіма видами транспорту перевезено 4536,4 тис.т вантажів, що в порівнянні з відповідним періодом 2013р. більше на 0,5% та виконано вантажооборот в обсязі 6473,1 млн.ткм, що на 5,4% більше, ніж торік. У звітному періоді послугами усіх видів пасажирського транспорту, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, скористались 45113,8 тис. осіб, що менше від минулорічного показника на 5,7%.

65 просмотров. Обговорити (0)

Первую победу в чемпионате «Говерла» одержала только в 11-м матче, а более продолжительная стартовая в сезоне безвыигрышная серия ужгородского клуба зафиксирована только в 2005 году - 12 игр.

194 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 19 декабря, председатель Закарпатского областного совета Владимир Чубирко подписал распоряжение № 42/01-48 «О созыве четвертого пленарного заседания девятнадцатой сессии областного совета VI созыва».

206 просмотров. Обсудить (0)
Сегодня, 19 декабря, в день Святого Николая Чудотворца спасатели во главе с начальником Управления ДСНС Украины в Закарпатской области Мирославом Щербеем провели широкомасштабную акцию с подарками и поздравлениями для детей Закарпатья.
241 просмотр. Обсудить (0)

Сегодня, 19 декабря 2014 года, состоялось пленарное заседание очередной сессии Ужгородского городского совета.

706 просмотров. Обсудить (0)
Школьники разных учебных заведений Ужгорода вышли на Театральную площадь под главной ёлкой и принесли с собой печенье, приготовленное родителями и самими детишками...
560 просмотров. Обсудить (0)

Ужгород, магазин “Кобзар”. 19 грудня — оголошення переможців конкурсу «Книга на Миколая». Поч. о 17.00. 20 грудня — флеш-моб, присвячений 40-річчю відкриття кубика-рубика. Поч о 12.00.

104 просмотра. Обговорити (0)

Мобильный оператор МТС уже годами обворовывает ужгородцев. А вот сегодня, 19 декабря, на день Святого Николая, оператор МТС сделал одному из ужгородцев оригинальный подарок: внес его в свой "черный список"...

1193 просмотра. Обсудить (0)