ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ЗАКАРПАТЬЕ

Новости Европы и Западной Украины
Ребята сделали вид будто выносят из авто труп и закапывают его у дороги, в достаточно людном месте.
113 просмотров. Обсудить (0)

11-класник з с.Ділове Рахівського району намагався незаконно переправити через кордон у Румунію 1000 пачок контрабандних цигарок.

62 просмотра. Обговорити (0)

В областном центре Закарапатья намерены открыть генеральное консульство Чехии. Соответствующее предложение было озвучено 24 мая во время двусторонней встречи руководства Закарпатской области и Пардубицкого края (Чехия).

148 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні близько 04:20 екіпаж мукачівських патрульних зупинив автомобіль VW Golf за порушення правил дорожнього руху на вул. Я.Мудрого.

103 просмотра. Обговорити (0)

На базе Ужгородского объединенного городского военного комиссариата состоялось координационное совещание по вопросам проведения 26 мая однодневных тактических учений с боевыми стрельбами объединенного отряда территориальной обороны Ужгородского ОГВК.

167 просмотров. Обсудить (2)

Земельну ділянку, що є спадщиною хлопчика-сироти, міська рада м.Ужгород виділила сторонній особі

94 просмотра. Обговорити (0)

В ближайшие дни в Ужгород планирует приехать такая себе Елена Мазур, председатель общественного объединения "За Украину, Беларусь, Россию" (ЗУБР), которая хочет перестроить свою организацию на уровне Закарпатья, говорится в сообщении на официальном сайте Геннадия Москаля.

227 просмотров. Обсудить (2)
Хорошее видео празднования 1120-й годовщины Мукачево в замке Паланок появилось вчера в сети.
129 просмотров. Обсудить (0)

Найближчими днями в Ужгород планує приїхати така собі Олена Мазур, голова громадського об’єднання «За Україну, Білорусь, Росію» (ЗУБР), яка хоче розбудувати свою організацію на рівні Закарпаття.

89 просмотров. Обговорити (0)

Неравнодушие прохожих спасло квартиру соседей от кражи. Несовершеннолетний житель ужгорода через балкон пытался залезть в чужую квартиру.

174 просмотра. Обсудить (0)

З 11 травня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року N 326 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №99», згідно якої виконання функцій з державної реєстрації громадських формувань покладено на відповідні головні територіальні управління юстиції.

43 просмотра. Обговорити (0)

Чоловік витягнув з каси закладу виручку та кинувся навтьоки, проте правоохоронці знайшли його за "гарячими" слідами.

110 просмотров. Обговорити (0)

Уже появились любители поплавать в водах ужгородского карьера. Это любимое место отдыха местных жителей и туристов.

265 просмотров. Обсудить (0)

Підприємців, які до закінчення місяця, у якому відбулася їх державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, установленої для другої групи, вважають платниками єдиного податку з першого числі місяця, що настає за тим, у якому відбулась їх держреєстрація.

95 просмотров. Обговорити (0)

Прикордонники Мукачівського загону спільно з прикордонниками Румунії запобігли відразу декільком спробам незаконного переправлення через кордон курива.

94 просмотра. Обговорити (0)

В рамках Дней города работники Мукачевской городской централизованной библиотечной системы проводят целый ряд творческих акций.

179 просмотров. Обсудить (0)

На 1 квітня 2016р. в області, за оцінкою, чисельність наявного населення становила 1258,8 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2016р. спостерігалося загальне скорочення населення у кількості 403 особи, що у розрахунку на 1000 жителів становило 1,3 особи.

103 просмотра. Обговорити (0)

24 мая пиротехники аварийно-спасательного отряда спецназначения осуществили выезд в Воловецкий район для обезвреживания взрывоопасных предметов.

145 просмотров. Обсудить (0)

Вопреки капризам погоды в Ужгороде таки состоялся танцевальные флешмоб и концерт. Международный день танца закарпатские служители этого вида искусства отпраздновали с четвертой попытки.

174 просмотра. Обсудить (0)

Вчера ночью, около пяти утра, в с. Великие Лазы, что на Закарпатье, вспыхнул пожар.

156 просмотров. Обсудить (0)

За дорученням голови Закарпатської обласної держадміністрації 24 травня з 06.00 до 09.00 провели спільний рейд з патрульною поліцією Ужгорода та Мукачево з виявлення нелегальних перевізників. Мобільними групами перекрили всі в'їзди в Ужгород з боку Мукачево (Барвінок, Кінчеш, Розівка).

164 просмотра. Обговорити (0)

У Мукачівському прикордонному загоні продовжуються посиленні заходи із припинення спроб незаконного переміщення сигарет через державний кордон.

125 просмотров. Обговорити (0)

Як ми вже повідомляли, здійснилася мрія Адальберта Еделі - в Ужгороді буде художня академія.

72 просмотра. Обговорити (0)

Час довгоочікуваних відпусток вже не за горами, адже за тиждень – літо. Не за горами, не за Карпатами відпочиватимуть краяни цього року, а біля теплого моря переважно за кордоном.

86 просмотров. Обговорити (0)

На черговому засіданні Мукачівського міськвиконкому затвердили Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівської міської ради Закарпатської області.

111 просмотров. Обговорити (0)

22 травня члени туристично-краєзнавчого гуртка Вищого професійного училища № 3 м. Мукачева здійснили автобусну екскурсію до найбільшого в Україні бункера кінця Другої світової війни, що знаходиться в районі с. Верхня Грабівниця Воловецького району.

112 просмотров. Обговорити (0)