Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Горячий телефон Ua-Reporter.com 0959115248 . Вы можете сообщить нам новость и прислать фото - MMS.
Синдикация материалов

ЗАКАРПАТЬЕ

Новости Европы и Западной Украины

Демократический союз венгров Румынии (ДСВР) представил законопроект об автономии непризнанного Бухарестом Секуйского края, включающего территории уездов Харгита, Ковасна и Муреш, преимущественно населенных этническими венграми.

285 просмотров. Обсудить (0)

Під час прокурорської перевірки встановлено, що у межах водоохоронної зони річки Тиса, поблизу с. Яблунівка Хустського району, всупереч вимогам Кодексу України про надра та Водного кодексу України, громадяни, без відповідного проекту та інших дозвільних документів, за допомогою екскаватора та Камазу здійснювали незаконний забір піщано-гравійної суміші на березі річки Тиса.

73 просмотра. Обговорити (0)

Экономисты единодушны - грядет катастрофа на рынке труда. А уже весной может оказаться - население Украины сократилось на несколько миллионов - или выехали, или не пережили зиму. А сегодня курс гривны на межбанке уже 14,6 - 14,9 за доллар. И неуклонно движется к рекордной отметке - 15.

729 просмотров. Обсудить (6)

Він народився у місті Макіївка Донецької області. Коли йому виповнилося 5 років, разом з батьками переїхав на Закарпаття, батьківщину своєї мами – у мальовниче місто Хуст.

72 просмотра. Обговорити (0)

Мирослав Дочинець, Олександр Гаврош, Андрій Любка, а також видавництво «Карпати» з новинками і «Патент» представляли книжки на найбільшому літярмарку.

68 просмотров. Обговорити (0)

З початку вересня 34 вихованці дитячого садка №42 в Ужгороді відвідують словацьку групу раннього розвитку. У садочку кажуть, що ідею відкрити додаткову групу виношували давно. Адже етнічні словаки, які проживають в обласному центрі часто зверталися з цим проханням до керівника закладу. Тож, численні заяви батьків не лишили поза увагою.

72 просмотра. Обговорити (0)

Центральная избирательная комиссия на заседании в пятницу зарегистрировала список кандидатов в народные депутаты от партии "Возрождение" на внеочередных парламентских выборах, запланированных на 26 октября.

514 просмотров. Обсудить (2)

На одному з інтернет-сайтів опубліковано інформацію про жорстоке вбивство ужгородця у с.В.Лучки Мукачівського району. Як повідомляє мукачівська міліція, дана інформація - не достовірна.

90 просмотров. Обговорити (0)

У січні–серпні 2014р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 6,3 тис. сімей, що на 4,5% менше, ніж за відповідний період 2013р., з яких 20,6% – це сім’ї, які проживають у міських поселеннях.

68 просмотров. Обговорити (0)

Поняття юридичної особи було нам відомо ще з давніших часів від римлян, де було помічено, що в деяких випадках носіями приватного права можуть бути не тільки фізичні особи, а й деякі об'єднання, корпорації тощо.

73 просмотра. Обговорити (0)

Представники Громадської організації «Ужгородська Федерація Єдиноборств» спільно з благодійною ініціативою «Творити добро просто» 21 вересня відвідають Ужгородську районну лікарю №1 у м. Чоп, при якій функціонує дитяче відділення на 35 ліжко-місць.

68 просмотров. Обговорити (0)

Суб’єкти господарювання, які звітують з податку на додану вартість помісячно, податкову декларацію з цього податку та копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді подають протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.

69 просмотров. Обговорити (0)

Законом України від 12 серпня 2014 № 1638-VII внесено зміни до Податкового кодексу та Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

62 просмотра. Обговорити (0)

За даними державного вибіркового обстеження умов життя домо-господарств сукупні ресурси одного домогосподарства у І кварталі 2014р. становили 5278,54 грн. або 1933,53 грн. у середньому на одного члена1 домо¬господарства та були нижчими, ніж у середньому по країні (2094,97 грн.) при прожитковому мінімуму на одну особу в місяць – 1176,00 грн.

78 просмотров. Обговорити (0)

У липні 2014р. на підприємствах, в установах та організаціях щомісячного обліку було зайнято 176,8 тис. штатних працівників, середня номінальна заробітна плата їх склала – 2975 грн., що на 2,0% більше ніж у червні п.р. та на 9,0% – ніж у липні 2013р.

74 просмотра. Обговорити (0)

За 8 місяців 2014 року закарпатські суб’єкти господарювання сплатити до Зведеного бюджету трохи більше 630 млн. 552 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

62 просмотра. Обговорити (0)

Цьогоріч із травня в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому Кафедральному Соборі продовжилися реставраційні роботи Святилища.

63 просмотра. Обговорити (0)

За січень–серпень п.р. усіма видами транспорту перевезено 3084,7 тис.т вантажів, що в порівнянні з відповідним періодом 2013р. менше на 2,2% та виконано вантажооборот в обсязі 4565,7 млн.ткм, що на 6,7% більше, ніж торік.

64 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу стосовно Юрія Копчі з Великого Березного, котрий у грудні 2011р. підпалив легковика місцевому мешканцеві. Підпал було скоєно через кілька годин після жорстокого вбивства кримінальним авторитетом Володимиром Копчею (батьком Юрія Копчі) 30-річного Павла Опаленика.

102 просмотра. Обговорити (0)

Состав боевого подразделения пограничников из Закарпатской области – почти целиком из добровольцев, мобилизованных и тех воинов, которые имеют военный опыт.

475 просмотров. Обсудить (0)

Как оказалось, предвыборная программа кандитата в нардепы по округу №68 Антона Ковача слово в слово совпадает с предвыборной программой кандидата в нардепы по округу № 27 Владимира Плюты, который баллотировался в 2012 году.

495 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні вночі (19.09.14р.) на ділянці відділу прикордонної служби «Горонглаб» Мукачівського прикордонного загону, українсько - угорського державного кордону, неподалік від лінії державного кордону, за спробу незаконного перетину державного кордону прикордонниками спільно із співробітниками управління СБУ в Закарпатській області було затримано 7 громадян Афганістану та 1 громадянина Єрітреї.

68 просмотров. Обговорити (0)

Хореограф и судья шоу "Танцуют все" Франциско Гомес, в следующее воскресенье, 28 сентября, даст в Ужгороде мастер-класс. Не пропустите!

418 просмотров. Обсудить (3)

У липні 2014 р. на підприємствах, в установах та організаціях щомісячного обліку було зайнято 176,8 тис. штатних працівників, середня номінальна заробітна плата їх склала – 2975 грн., що на 2,0% більше ніж у червні п.р. та на 9,0% – ніж у липні 2013р.

54 просмотра. Обговорити (0)

Вчера, 18 сентября 2014 года, в Закарпатской областной филармонии открылся Международный молодежный фестиваль органной музыки...

230 просмотров. Обсудить (0)

Робота будь-якого багаточисленного колективу неможлива без надзвичайних подій, пов′язаних з особовим складом. І кількатисячний колектив закарпатської міліції – не виняток. На жаль, трапляються і в нас «перевертні в погонах», які своєю неадекватною поведінкою та протизаконними вчинками дискредитують весь колектив. Від таких тут нещадно позбавляються.

78 просмотров. Обговорити (0)

Як виявилося, передвиборча прогама кандитата в нардепи по округу №68 Антона Ковача слово в слово співпадає з передбивичою програмою кандидата в нардепи по округу № 27 Володимира Плюти, який балотувався у 2012 році.

72 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатье приезжает премьер-министр Венгерской республики Виктор Орбан. Встреча, согласно плану Закарпатской ОГА, должна состояться в следующую пятницу, 26 сентября.

566 просмотров. Обсудить (3)

Дорогою до наших прикордонників ще приєднаються вояки інших спеціальностей. Склад бойового підрозділу – майже цілком із добровольців, мобілізованих та тих вояків, котрі мають вагомий воєнний досвід. Допомогли у спорядженні бійців – волонтери, небайдужі краяни. Також серйозну допомогу українським прикордонникам надала громада Канади (зокрема, подарувала нові кевларові каски та бронежилети).

82 просмотра. Обговорити (0)

Дирекция Премьер-лиги Украины утвердила даты проведения и время начала матчей 1/8 финала Кубка Украины сезона 2014/2015 гг

264 просмотра. Обсудить (0)