Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Горячий телефон Ua-Reporter.com 0959115248 . Вы можете сообщить нам новость и прислать фото - MMS.
Синдикация материалов

ЗАКАРПАТЬЕ

Новости Европы и Западной Украины

В Мукачево состоялся «круглый стол» по вопросам профилактики детской безнадзорности и подростковой преступности. Основной вопрос, который поднимался на заседании - это сотрудничество всех учреждений по предупреждению и профилактике в молодежной среде противоправных проявлений.

15 просмотров. Обсудить (0)

За попередніми розрахунками на початок квітня 2014р. чисельність поголів’я великої рогатої худоби у всіх категоріях господарств області становила 178,9 тис. голів, або на 0,2% більше відповідного показника попереднього року.

18 просмотров. Обговорити (0)

На першій же сесії після усунення з посади попереднього мера, 28 лютого, депутати вирішили не роздавати земельних ділянок – до 1 липня на це запровадили мораторій (він же діяв, до речі, й за попередньої влади, і, фактично, по цій галузі не порушили жодної кримінальної справи). І все ж на цьоготижневій сесії вже розглянули 20 проектів рішень, причому всі стосувалися тільки земельних питань. Ішлося не про якусь периферію чи банальні побутові речі на кшталт приватизації ділянок громадянами, де розташовані їхні будинки, а про «ласі шматки» по вул. Гойди чи на набережній Незалежності.

23 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення в Ужгороді 25-27 квітня шостої міжнародної науково-практичної конференції «Закарпатські правові читання».

Йшлося про цього річну тематику конференції, учасників з різних країн, а також про те, як вирішити проблеми українського суспільства у правовому полі та багато іншого.

16 просмотров. Обговорити (0)

В официальной дилерской сети «Еврокар» действует специальное предложение на автомобили SKODA Rapid. Теперь SKODA Rapid можно приобрести по эксклюзивной цене...

161 просмотр. Обсудить (0)

Вчера среди бела дня, 16 апреля, одну из центральных автомобильных трасс Ужгорода, улицу Собранецкую, заволокло едким дымом. Его источником был грузовой автомобиль...

492 просмотра. Обсудить (0)

С наступлением весны ужгородцы стали больше ездить на велосипедах и, как следствие, активизировались и велосипедные воры. Особенно охотятся воры за дорогими импортными моделями.

166 просмотров. Обсудить (0)

По данным Украинского клуба аграрного бизнеса, в прошлом году пасхальные траты закарпатцев оценивались в 500–1000 гривен.

151 просмотр. Обсудить (0)

У відомстві повідомили, що робота митниці з початку року і по сьогоднішній день жодних суттєвих змін не зазнала. Митні пункти пропуску та інші структурні підрозділи працюють у штатному режимі, забезпечуючи усі можливості для ефективного здійснення зовнішньоекономічної діяльності у регіоні та мобілізації надходжень до державного бюджету.

34 просмотра. Обговорити (0)

Протягом січня-березня поточного року Контакт-центром Міністерства доходів і зборів України надано близько 342 тис. відповідей на запитання суб`єктів господарювання та громадян. З них у березні – 84,7 тис. відповідей.

34 просмотра. Обговорити (0)

В м.Мукачеві відбувся «круглий стіл» з питань профілактики дитячої бездоглядності та підліткової злочинності. Основне питання, яке піднімалось на засіданні – це співпраця всіх установ щодо попередження та профілактики у молодіжному середовищі протиправних проявів.

33 просмотра. Обговорити (0)

Как сообщалось ранее, вчера в Ужгород прибыл Государственный секретарь Министерства иностранных и европейских дел Словацкой Республики Петер Буриан. Вечером в Генеральном консульстве СР в Ужгороде состоялась его встреча с представителями словацких национально-культурных обществ нашего края.

183 просмотра. Обсудить (0)

На протяжении ночи погода Закарпатской области обусловливалась котловиной циклона. Наблюдалась небольшая и переменная облачность, без осадков. Ветер северный 2-10 м / с. Температура воздуха 0-3° тепла, в горах местами 1-3° мороза.

139 просмотров. Обсудить (0)
Для «Металлурга» и «Говерлы» их очный поединок должен был стать премьерным официальным в 2014 году. Но из-за сложной ситуации в стране матч с конца февраля «переехал» на середину апреля. К тому же и начало его оказалось очень неудобным для работающих болельщиков – в 16.00 посреди недели. Поэтому зрителей на своих трибунах во вовремя матча с «Говерлой» запорожский стадион явно не досчитался.
765 просмотров. Обсудить (0)

На 23-му році незалежності в України почали нахабно відбирати частину її території. Загальна картина, ясна річ, є невтішною і тривожною, загрожує серйозними наслідками для суверенітету держави і життя її громадян. Попри те, що «штормить» поки що Крим і Схід України, осторонь подій не залишаються і західні регіони.

94 просмотра. Обговорити (1)

Головна мета перших засідань ОВК – скласти присягу її членів та вирішити організаційні питання.

92 просмотра. Обговорити (0)

Із прийняттям 8 квітня 2014 року Закону України про «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» (або ж його ще можна назвати Законом про люстрацію суддів), голови судів були зняті з посад. Тому у всіх судах України зараз відбуваються перевибори.

159 просмотров. Обговорити (0)

Народний депутат Віктор Балога вважає, що для збереження територіальної ціліснусті України треба. нарешті, наважитися на проведення 25 травня референдуму, яким спекулює Росія.
"Не можу зрозуміти, чому усі продовжують боятися слова «референдум». По-моєму, після вторгнення іноземного спецназу на нашу територію, боятися нам уже нічого, найгірше уже трапилося. Питання лише в тому, що наша бездіяльність веде до того, що це «найгірше» може стати «ще гіршим».

87 просмотров. Обговорити (0)

Последние события на Украине увеличили уровень враждебности к некоторым этническим группам населения, что может привести к расколу по этническому и языковому признаку. С таким предупреждением выступила Специальный докладчик ООН по вопросам меньшинств Рита Ижак. Она посетила Украину с 7 по 14 апреля по приглашению Киева, побывав в столице страны, Ужгороде, Одессе и Донецке.

672 просмотра. Обсудить (6)

Вчера по спецлинии «102» в Ужгородский горотдел милиции поступило сообщение от дежурного врача центральной городской клинической больницы Ужгорода о том, что им был осуществлен выезд на улицу Заньковецкую, где во дворе дома была констатирована смерть неизвестного мужчины.

1684 просмотра. Обсудить (0)

Згідно Наказу Міністерства фінансів України "Зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку" від 08.02.14р. №48 починаючи зі звітності за І квартал 2014р.

90 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура Закарпатської області вже розпочала розслідування кримінального правопорушення за цим фактом. Йдеться про заволодіння службовими особами ТОВ «Коватехбуд» у змові з службовцями Ужгородської РДА бюджетними коштами на суму майже 510 тис.грн. (ч. 3 ст. 191 КК України).

104 просмотра. Обговорити (0)

З метою ведення обліку автомобільних транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення
пасажирів і вантажів, Укртрансінспекція звертається до автомобільних перевізників з проханням
надати до територіальних органів Укртрансінспекції за місцем реєстрації перевізника інформацію
відповідно до додатку.

93 просмотра. Обговорити (0)

Наставник «Говерлы» приготовил для своего коллеги сразу несколько сюрпризов. Во-первых, на острие атаки в составе ужгородцев появился Максим Шацких, который, наверное, на этой позиции в последний раз играл еще в «Динамо» (впрочем, могу и ошибаться).

338 просмотров. Обсудить (0)

До майских каникул осталось две недели. Нынешние политические неурядицы заставляют пересматривать планы и отказываться от отдыха за границей в пользу короткой вылазки по Украине. Для многих такие поездки могут стать шансом увидеть страну с другого ракурса.

274 просмотра. Обсудить (0)

Активисты СПО "Карпатская Сечь" в воспитательных целях посетили ООШ I -III ст. с. Каменское Иршавского района и Ильницкий лицей, где для учащихся 8-11 классов были проведены патриотические лекции.

262 просмотра. Обсудить (4)

26 апреля в Ужгороде в супермаркете "Дастор" состоится торжественное открытие бутика авторской одежды известного украинского дизайнера Андре Тана «а.Таn».

543 просмотра. Обсудить (0)

Если в ноябре прошлого года Ани Лорак приезжала в Ужгород в рамках всеукраинского тура, то майский концерт певицы выглядит несколько "коммерческим".

623 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 16 апреля, в Службу спасения Закарпатья поступил вызов от жителей областного центра. Обеспокоенные ужгородцы попросили спасателей срочно убрать из реки Уж огромное дерево.

631 просмотр. Обсудить (1)

В Виноградовский райотдел с заявлением обратилась мать 5-летнего мальчика о том, что 26-летний житель села Великие Комяты развращал ее сына...

374 просмотра. Обсудить (1)