ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Экономика

Українська компанія вирішила дочекатися рішення Стокгольмського арбітражу.

55 просмотров. Обговорити (0)

За оперативними даними відділення податкової служби в м. Ужгород, за 2016 рік до бюджетів усіх рівнів ужгородці перерахували 1 мільярд 9 мільйонів 181 тисячу гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

72 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Законом про Держбюджет-2017 закладено соціальні показники, на основі яких розраховується, зокрема, податкова соціальна пільга (далі – ПСП).

77 просмотров. Обговорити (0)

Протягом 2016 року Закарпатська митниця ДФС перевиконала планові надходження до бюджету на 310 мільйонів 295,9 тисяч гривень.

79 просмотров. Обговорити (0)

Национальный банк немного укрепил ослабшую гривню к американской валюте, курс доллара в Украине немного упал после взлета, а вот евро по-прежнему стремится к 30 грн.

136 просмотров. Обсудить (0)

За отопление квартиры площадью 88 квадратных метров киевской семье выставили счет на сумму почти в 8 тысяч гривен за месяц.

477 просмотров. Обсудить (3)

Обіцяне перед виборами Президентом України Петром Порошенко життя по- новому приносить свої «реальні» плоди.

146 просмотров. Обговорити (0)

Департаментом ветеринарного и продовольственного надзора Минсельхозпрод Беларуси ограничен ввоз свиноводческой продукции из Закарпатской области Украины, поскольку в регионе зафиксирована африканская чума свиней.

282 просмотра. Обсудить (0)

Курс доллара в Украине продолжает расти, Национальный банк вновь опустил официальную стоимость гривни.

356 просмотров. Обсудить (0)

Фахівці органів ДФС у Закарпатській області запрошують платників податків взяти участь у безкоштовних семінарах на тему: «Новації в податковому законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».

129 просмотров. Обговорити (0)

Распространенная некоторыми областными интернет-изданиями информация о том, что Закарпатская ОГА занимает последнее место в рейтинге работы, не соответствует действительности.

300 просмотров. Обсудить (0)

ДФС України звертає увагу, що з 1 січня 2017 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу, внесені Законом від 20.12.2016 р. № 1791-VIII та зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", внесені Законом від 06.12.2016 р.№ 1774VІІІ.

167 просмотров. Обговорити (0)

Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

171 просмотр. Обговорити (0)

Гривна продолжает падать относительно иностранных валю, курс доллара взлетел еще выше, евро в официальных курсах Национального банка устремился к 30 гривням.

396 просмотров. Обсудить (0)

В ближайшее время составлять декларации будут не только чиновники, но и все украинцы. Так, отчитываться граждане будут не только о доходах, но и расходах.

И если суммы будут отличаться от задекларированных – придется объяснять соответствующим органам, откуда незадекларированные доходы.

Об этом сообщает агентство Грушевского, 5.

1386 просмотров. Обсудить (1)

Курс долара стрімко наближається до 30 грн/$. Про те, чому не варто панікувати, скуповуючи зараз валюту, розповів інвеститиційний банкір Сергій Фурса.

166 просмотров. Обговорити (0)
Неблагоприятное стечение обстоятельств или случайная перемена условий в экономической ситуации, которая приносит игроку непредвиденные потери, называется риском. Эксперты выделяют два вида данного явления: специфический риск и системный.
296 просмотров. Обсудить (0)

Проекти, подані ужгородцями в рамках "Громадського бюджету", які перемогли за результатами онлайн та "паперового" голосування, назвали днями на зібранні працівників різних структурних підрозділів міської ради, депутатів, громадських активістів під головуванням виконуючого обов'язки міського голови Ужгорода, першого заступника міського голови Іштвана Цапа.

156 просмотров. Обговорити (0)

13 січня котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку станом на 10:40 встановилися на рівні 27,42-27,55 гривні за долар.

102 просмотра. Обговорити (0)

В Нацбанке выдвинули свою версию того, почему в Украине падает стоимость национальной валюты.

877 просмотров. Обсудить (1)

Доллар в Украине снова подскочил, евро пробил психологическую отметку, российский рубль тоже подорожал.

429 просмотров. Обсудить (0)

Сенат США проголосовал за отмену главной реформы Обамы — программы медицинского страхования, которую проводил покидающий свой пост президент США Барак Обама.

411 просмотров. Обсудить (0)

Січень і лютий – найскладніші місяці для національної валюти, і в цей період можна очікувати “піку” падіння гривні.

116 просмотров. Обговорити (0)

Особливістю цієї нової сонячної електростанції є її місце розташування.

141 просмотр. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрощення процедури коригування митних декларацій.

125 просмотров. Обговорити (0)

В соцсетях уже шутят, что дешевле улететь на зиму в Египет, чем оплачивать за отопление.

2262 просмотра. Обсудить (3)

Курс доллара продолжает падать после безудержного роста, снижение стоимости американской валюты пока несущественное, но евро и рубль тоже подешевели.

385 просмотров. Обсудить (0)

Украина действительно имеет все шансы получить в нынешнем году шокирующую девяностопроцентную бедность. Политика правительства не оставляет сейчас жителям страны никаких других вариантов.

1517 просмотров. Обсудить (3)

За попередніми розрахунками вартість робіт із капітального будівництва ділянок об’їзду с.Ракошино становитиме близько 450,0 млн. грн.

106 просмотров. Обговорити (0)