ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Солотвино

В Солотвино буквально сегодня огромное озеро вытекло в трещину, прямо под землю. Сейчас на главном озере Солотвино можно увидеть несколько человек, отдыхающих и то лишь для того, чтобы помазаться грязью...

2250 просмотров. Обсудить (1)

Медична спільнота Закарпаття глибоко сумує з приводу передчасної смерті головного лікаря обласної алергологічної лікарні смт. Солотвино Леона Івановича ДАНКА та висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

601 просмотр. Обговорити (0)

А потім злочинці втекли на автомобілі бізнесмена марки «Volkswagen Golf».

794 просмотра. Обговорити (0)

Вот и наступило лето - сезон отпусков. Правда, отпуска у львовян в этом году будут вовсе не те, как мечталось. По словам туроператоров, в кризис от отдыха заграницей не отказываются только те, кто и раньше мог себе позволить провести недельку-вторую на Мальдивах или в Таиланде, а вот спрос на доступные путевки, в Турцию, Болгарию или Египет упал.

2353 просмотра. Обсудить (19)
Закарпатье богато бальнеологическими ресурсами: минеральными и термальными водами, а в Солотвино еще и чудодейственными грязями. Говорят, что соленые озера в поселке высохли, а отдыхать здесь сегодня негде. В каком состоянии закарпатское «Мертвое море» на самом деле?
2302 просмотра. Обсудить (6)
На трасу від Рахова до Солотвино зійшли селі. Рятувальників довелося чекати довго, тому люди самі взялися до роботи.
1088 просмотров. Обговорити (0)
Солотвинские соленые озера всегда привлекали туристов со всей страны, ведь такое уникальное явление нельзя встретить больше нигде на Украине. И сегодня, туристическая отрасль в Солотвино развивается не смотря ни на сложную ситуацию в стране, ни на назревающую экологическую катастрофу в самом Солотвино.
3509 просмотров. Обсудить (2)
Незважаючи на застереження науковців та публікації у ЗМІ, солотвинці продовжують жити на краю прірви, а туристи навіть спускаються вглиб провалля в пошуках екстриму.
764 просмотра. Обговорити (0)

Щорічно влітку до Солотвино приїжджає багато туристів, щоб полежати в солоних озерах, куди ропа (насичена солями вода) потрапляє безпосередньо з шахти.

10444 просмотра. Обговорити (1)

Надзвичайна ситуація, що виникла навколо солерудника в Солотвині на Закарпатті, загрожує не лише населеному пунктові та його мешканцям, але й екологічною катастрофою місцевого, а, можливо, що і національного рівня.

401 просмотр. Обговорити (0)
У солотвинців, які пишаються соляними оздоровчими печерами, земля буквально обсипається під ногами.
395 просмотров. Обговорити (0)
Нещодавно утворене не стане останнім, запевняють фахівці з ліквідації солерудника. Ще близько 280 тис. кубометрів пустот в соляних шахтах залишаються під землею. А тому очікувати нового провалля можна будь-якої хвилини. Солотвинський солерудник відвідали й наші журналісти, які розкажуть більше.
568 просмотров. Обговорити (0)

Адміністративна колегія Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рішенням у справі зобов’язала Солотвинську селищну раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування.

304 просмотра. Обговорити (0)

Як відомо, днями у селищі Солотвино, що в Тячівському районі Закарпаття, утворилося ще одне провалля над виробітками солерудника – 16 квітня новий масив ґрунту пішов під землю. Це, звісно, ще більше загострило настрої в зоні надзвичайної ситуації, котра, власне, триває роками без активних процесів вирішення.

483 просмотра. Обговорити (0)

Как сообщалось ранее, на днях в поселке Солотвино, что в Тячевском районе Закарпатья, образовалась еще одна пропасть над выработками солерудника - 16 апреля новый массив грунта ушел под землю...

1057 просмотров. Обсудить (0)

Тут у зонах, наближених до території над солерудником, активізувалися провалля.

438 просмотров. Обговорити (0)

В Солотвино увеличивается пропасть. За три последних дня она увеличилось как минимум в два раза. Очевидцы говорят, что у края пропасти слышен грохот камней...

2827 просмотров. Обсудить (4)

Провал грунта произошел вчера, 16 апреля, в Солотвино. Его размеры 60х50 м, глубина - около 45 м, общий объем - около 100 тысяч кубических метров, - сообщили в Тячевской РГА.

5085 просмотров. Обсудить (5)

Вчора біля Солотвинського водоканалу по вул. Возз’єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м., загальним об’ємом близько 100 000 кубічних метрів, внаслідок чого утворилося карстове провалля з гострими краями, що свідчить про продовження просідання ґрунту.

789 просмотров. Обговорити (0)

У неділю в пункті пропуску «Солотвино», що на кордоні з Румунією, прикордонники Мукачівського загону та працівники митниці не пропустили через кордон легковий автомобіль.

325 просмотров. Обговорити (0)

В ході обшуку правоохоронці вилучили півтори тисячі гральних фішок різних номіналів, гроші в сумі 1100 доларів, 500 євро, 5000 гривень та декілька колод гральних карт. Затримано також 17 гравців, в однієї пані міліціонери знайшли марихуану.

411 просмотров. Обговорити (0)

В ходе обыска закарпатские правоохранители изъяли полторы тысячи игровых фишек разных номиналов, деньги в сумме 1100 долларов, 500 евро, 5000 гривен и несколько колод игральных карт. Задержаны также 17 игроков, в одной дамы милиционеры нашли марихуану. По данному факту начато уголовное производство...

1221 просмотр. Обсудить (1)

У Тереблі. Це житло було збудоване для переселення мешканців селища Солотвино, яке потерпає від провалів, однак солотвинці не виявляють великого бажання переселятися на нове місце.

775 просмотров. Обговорити (0)

В новом квартале в пгт. Теребля Тячевского района на Закарпатье могут дать жилье 600 вынужденным переселенцам. Для этого, однако, требуется специальное правительственное постановление, - сообщили в пресс-службе Закарпатской ОГА.

1084 просмотра. Обсудить (2)

Вчера в полночь, 29 января пограничники отдела «Солотвино» Мукачевского отряда и работники таможни задержали автомобиль, за рулем которого находился наш земляк.

1049 просмотров. Обсудить (0)

В сети сегодня появилось сообщение о том, что многодетная семья из Луганщины, а точнее, даже дом семейного типа, где воспитываются 12 детей, ищет квартиру в Закарпатье...

977 просмотров. Обсудить (0)

На пошту редакції UA-Reporter.com надійшов тривожний лист від мешканця селища Соловино.

339 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті, у рамках проведення заходів щодо припинення контрабандної діяльності, співробітники Держприкордонслужби знайшли приховані сигарети.

416 просмотров. Обговорити (0)