Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Солотвино

Адміністративна колегія Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рішенням у справі зобов’язала Солотвинську селищну раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування.

93 просмотра. Обговорити (0)

Як відомо, днями у селищі Солотвино, що в Тячівському районі Закарпаття, утворилося ще одне провалля над виробітками солерудника – 16 квітня новий масив ґрунту пішов під землю. Це, звісно, ще більше загострило настрої в зоні надзвичайної ситуації, котра, власне, триває роками без активних процесів вирішення.

108 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщалось ранее, на днях в поселке Солотвино, что в Тячевском районе Закарпатья, образовалась еще одна пропасть над выработками солерудника - 16 апреля новый массив грунта ушел под землю...

642 просмотра. Обсудить (0)

Тут у зонах, наближених до території над солерудником, активізувалися провалля.

274 просмотра. Обговорити (0)

В Солотвино увеличивается пропасть. За три последних дня она увеличилось как минимум в два раза. Очевидцы говорят, что у края пропасти слышен грохот камней...

2164 просмотра. Обсудить (4)

Провал грунта произошел вчера, 16 апреля, в Солотвино. Его размеры 60х50 м, глубина - около 45 м, общий объем - около 100 тысяч кубических метров, - сообщили в Тячевской РГА.

4198 просмотров. Обсудить (5)

Вчора біля Солотвинського водоканалу по вул. Возз’єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м., загальним об’ємом близько 100 000 кубічних метрів, внаслідок чого утворилося карстове провалля з гострими краями, що свідчить про продовження просідання ґрунту.

427 просмотров. Обговорити (0)

У неділю в пункті пропуску «Солотвино», що на кордоні з Румунією, прикордонники Мукачівського загону та працівники митниці не пропустили через кордон легковий автомобіль.

199 просмотров. Обговорити (0)

В ході обшуку правоохоронці вилучили півтори тисячі гральних фішок різних номіналів, гроші в сумі 1100 доларів, 500 євро, 5000 гривень та декілька колод гральних карт. Затримано також 17 гравців, в однієї пані міліціонери знайшли марихуану.

290 просмотров. Обговорити (0)

В ходе обыска закарпатские правоохранители изъяли полторы тысячи игровых фишек разных номиналов, деньги в сумме 1100 долларов, 500 евро, 5000 гривен и несколько колод игральных карт. Задержаны также 17 игроков, в одной дамы милиционеры нашли марихуану. По данному факту начато уголовное производство...

991 просмотр. Обсудить (1)

У Тереблі. Це житло було збудоване для переселення мешканців селища Солотвино, яке потерпає від провалів, однак солотвинці не виявляють великого бажання переселятися на нове місце.

563 просмотра. Обговорити (0)

В новом квартале в пгт. Теребля Тячевского района на Закарпатье могут дать жилье 600 вынужденным переселенцам. Для этого, однако, требуется специальное правительственное постановление, - сообщили в пресс-службе Закарпатской ОГА.

920 просмотров. Обсудить (2)

Вчера в полночь, 29 января пограничники отдела «Солотвино» Мукачевского отряда и работники таможни задержали автомобиль, за рулем которого находился наш земляк.

947 просмотров. Обсудить (0)

В сети сегодня появилось сообщение о том, что многодетная семья из Луганщины, а точнее, даже дом семейного типа, где воспитываются 12 детей, ищет квартиру в Закарпатье...

877 просмотров. Обсудить (0)

На пошту редакції UA-Reporter.com надійшов тривожний лист від мешканця селища Соловино.

240 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті, у рамках проведення заходів щодо припинення контрабандної діяльності, співробітники Держприкордонслужби знайшли приховані сигарети.

327 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатье в рамках проведения мероприятий по пресечению контрабандной деятельности сотрудники Госпогранслужбы нашли скрытые в лесу сигареты...

862 просмотра. Обсудить (0)

Рівно рік тому, 19 листопада 2013 року на Закарпатті урочисто відкрили мікрорайон у селищі Теребля, Тячівського району, для переселення мешканців Солотвина, житло яких підпадає під зону техногенної катастрофи – має загрозу піти під землю внаслідок карстових проваль над виробітками соляних шахт.

260 просмотров. Обговорити (0)

Именно об этом вчера, 18 ноября, говорили на заседании комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций в Тячевской РГА, - сообщает ее пресс-служба.

1064 просмотра. Обсудить (0)

На Закарпатті, у рамках проведення заходів щодо припинення контрабандної діяльності, співробітники Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ затримали 9 громадян України.

619 просмотров. Обговорити (1)

Державна прикордонна служба проводить комплексні заходи на виконання завдань щодо боротьби з контрабандою та корупцією, визначених Президентом України під час робочої наради з керівниками правоохоронних органів в Одесі 23 жовтня. В рамках посилення протидії незаконному переміщенню через кордон тютюнових виробів чималу партію контрабандних сигарет знову виявили прикордонники Мукачівського загону.

355 просмотров. Обговорити (0)

У поїзді №602 сполученням «Солотвино-Львів» у вагоні виявлено пасажира, який знаходився в п’яному вигляді, поводив себе неадекватно, курив в купе вагону та на зауваження не реагував. Виходом СОГ встановлено 32-річного мешканця Закарпатської області.

325 просмотров. Обговорити (0)

Английский фотограф Кирилл Кулецкий посетил недавно соляные шахты в закарпатском поселке Солотвино, где на протяжении 40 лет был подземный санаторий для астматиков...

1423 просмотра. Обсудить (0)

У четвер, 23 жовтня, з 9.30 голова обласної державної адміністрації В.Губаль перебуватиме з робочою поїздкою у Тячівському районі. Основна мета – вивчити стан справ із мікрорайоном, зведеним у с.Теребля, для відселення людей, чиїм помешканням загрожує катастрофа у селищі Солотвино.

218 просмотров. Обговорити (0)

В конце прошлой недели в оперативно-спасательную службу Закарпатской области поступило сообщение о том, что около в пгт Солотвино Тячевского района за неисправности насосного оборудования в канализационном коллекторе произошла утечка неочищенных сточных вод в районе базы отдыха.

701 просмотр. Обсудить (1)
В новом "Солотвинском" микрорайоне на Закарпатье есть 100 квартир и 18 домов, но живет здесь только 11 закарпатских семей...
3422 просмотра. Обсудить (0)

Более месяца тому в дежурную часть Тячевского РВУ МВД поступило сообщение о том, что в одном из помещении кафе - бара расположенном в пгт. Солотвино, Тячевского района был обнаружен труп.

1390 просмотров. Обсудить (0)

Вблизи пгт. Солотвино налоговики наткнулись на упакованные 8000 пачек сигарет «Джин Линг» в водозащитные полиэтиленовые пакеты...

921 просмотр. Обсудить (0)