ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Солотвино

Уникальный курорт на Закарпатье – Солотвинские озера до сих пор активно принимает туристов.
507 просмотров. Обсудить (0)
Как мы уже сообщали ранее, на Закарпатье побывала делегация представителей различных международных организаций, которая должна изучить проблему аварийного месторождения в Солотвино и найти пути его сохранения. Напомним, ситуация вокруг солерудника обострилась после паводка 2001 года.
469 просмотров. Обсудить (1)

Державна прикордонна служба України у тісній взаємодії із правоохоронними органами Європейських країн, що межують з нашою державою, продовжує вживати системних заходів з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні.

144 просмотра. Обговорити (0)

Солотвино йде під землю. Його підмиває вода, яка заповнює старі соляні шахти і вимиває під землею гігантські пустоти, здатні поглинути все селище. Та попри цього у курортній зоні Тячівщини завжди людно, і починаючи з травня тут відкрито сезон лікування та відпочинку. Але, чи з роками все таки Закарпаття втрачає свою родзинку, спробуємо з'ясувати.

1679 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатье находится экспертная комиссия Евросоюза. Совместно со специалистами Венгрии во главе с представителем Правительства соседней страны. Его специалисты проанализируют состояние дел на Государственном предприятии «Солотвинский солерудник».

760 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатті перебуває експертна комісія Євросоюзу. Спільно зі спеціалістами Угорщини на чолі з представником Уряду сусідньої країни Іштваном Йоо фахівці проаналізують стан справ на Державному підприємстві «Солотвинський солерудник».

196 просмотров. Обговорити (0)

Поселок Солотвино на Тячевщине в Закарпатской области, в течение многих лет принимает отдыхающих на летний сезон. Еще с десяток лет назад отдых здесь приравнивали к курорту на Мертвом море, но в разы дешевле (далеко ехать не надо, соленая вода, лечебные грязи – в наличии).

2910 просмотров. Обсудить (1)

В смт.Солотвино Тячевского района водитель автомобиля ВАЗ-2109 сбил во время поворота на заправку велосипедиста

855 просмотров. Обсудить (0)

Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила старшого державного інспектора митного посту «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС України.

346 просмотров. Обговорити (0)

Так, накануне, 8 июня, руководство получило оперативную информацию о возможном ввозе в Украину бижутерии без уплаты таможенных платежей, взяточник был задержан по инициативе руководства Закарпатской таможни ДФС.

499 просмотров. Обсудить (1)

Сотрудники Закарпатского областного управления СБУ совместно с руководством Закарпатской таможни ДФС задержали с поличным старшего инспектора таможенного поста «Солотвино» на украинско-румынской границе. Таможенник за 300 долларов взятки пропустил без оформления крупную партию бижутерии для продажи на внутреннем рынке Украины.

855 просмотров. Обсудить (0)

Тячівським районним судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні про корупційне кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особи).

282 просмотра. Обговорити (0)

Щорічно влітку до Солотвино приїжджає багато туристів, щоб полежати в солоних озерах, куди ропа (насичена солями вода) потрапляє безпосередньо з шахти.

583 просмотра. Обговорити (0)

Прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами МП «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС України при здійсненні митного оформлення 8 легкових автомобілів, за попередньою правовою кваліфікацією ч.2 ст.364 КК України.

252 просмотра. Обговорити (0)

В поселке Солотвино (Тячевский район Закарпатской области) сегодня открыли почетное консульство Румынии.
Церемония открытия консульства состоялась при участии министров иностранных дел Украины и Румынии Павла Климкина и Лазарь Комэнеску, сообщает пресс-служба МИД Украины.

2427 просмотров. Обсудить (0)

Последние дни в поселке городского типа Солотвино лихорадочно латали дороги, благоустраивали улицы, в том числе Спортивную, где будет находиться консульство Румынии.

436 просмотров. Обсудить (0)

Очільники МЗС України та Румунії Павло Клімкін та Лазар Команеску у п’ятницю, 6 травня, у закарпатському Солотвино проведуть робочу зустріч, на якій, зокрема, підпишуть угоду про скасування оплати за візи для громадян обох країн.

347 просмотров. Обговорити (0)

Сейчас обсуждается возможность строительства моста в Румынию через реку Тиса.

952 просмотра. Обсудить (3)

Зокрема, на митному посту «Солотвино» та «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено дві спроби вивезення до країн ЄС цигарок, вартістю понад 27 тис. грн.

353 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні поблизу Солотвино прикордонний наряд Мукачівського загону, на березі річки Тиса, виявив групу осіб в гідрокостюмах. Побачивши прикордонників – чоловіки кинулися тікати. Ї

662 просмотра. Обговорити (0)

Шість пасажирів поїзда "Солотвино-Львів" стали жертвами пограбування.

389 просмотров. Обговорити (0)

Зроблено це було за минулу добу прикордонники Мукачівського та Чернівецького загонів.

317 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з активізацією в межах Закарпатської та Чернівецької областей протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним переміщенням через кордон тютюнових виробів, на найбільш загрозливих напрямках співробітники Держприкордонслужби України спільно з правоохоронними органами суміжних країн посилили охорону українсько-румунської ділянки державного кордону.

214 просмотров. Обговорити (0)

Роберт Максвелл - миллиардер, владелец крупнейших изданий Великобритании.

4562 просмотра. Обсудить (0)

Прикордонники Мукачівського прикордонного загону спільно з митниками в пункті пропуску «Солотвино» виявили громадянина України, який намагався провезти через кордон вино “FRIZZANTINO” іноземного виробництва.

419 просмотров. Обговорити (0)

На околиці Солотвина розташувалися солоні озера: їхній мінеральний склад аналогічний водам Мертвого моря.

429 просмотров. Обговорити (0)

Вечером 1 января на линию «102» поступило сообщение о стрельбе из пистолета от 40-летнего жителя Солотвино Тячевского района Закарпатской области...

1126 просмотров. Обсудить (0)

Вечером 3 ноября в пгт Солотвино Тячевского района Закарпатской области загорелся двухэтажный жилой дом вместе с пристроенной к нему летней кухней.

1018 просмотров. Обсудить (0)